Saki to šeit!

e-bay (24)

vanilla 15.03.12 09:22:59
tikko uzrakstīju sūdzību pārdevējam ka 3.mēnesi neesmu saņēmusi kakla rotu, pārdevējs man piedāvāja atgriezt samaksāto naudu, kam arī piekritu ;)

keisiii 14.03.12 14:42:00
es jau e-bay dzīvojos n-tos gadus, pēc pieredzes, man nekad nav neatnākusi prece, bet vot 3 preces ir kavējušās 3 mēnešus nav nākušas.

vanilla 14.03.12 13:33:09
atnāk jau atnāk tikai ar lielu gaidīšanu, ja kkas neatnāk, tad gan jāsūdzas un tad jau viņi kko lietas labā dara ;)

veesma 14.03.12 13:19:55
sancho13, mans vīrs regulāri kaut ko sūta no e-bay, viss ir atnācis, nāk apmēram mēnesi, viena lieta gan neatnāca, bet tad viņš viņiem uzrakstīja vēstuli un nauda viņam tika atgriezta.
Viesis
sancho13 14.03.12 12:31:49
ka jums ir gajis ar piegadi no ebay? es ko esmu pasutijusi, viss man kavejas... solija ka jabut no 8-14. martam, bet vel nekas nav pienacis... vel vienu lietinu pasutiju, jau menesi gaidu, ari nav pienakusi, vai vispar tiem piegades terminiem var ticet? vai vienmer viss kavejas?

vanilla 20.02.12 09:24:56
ja preces kopsumma pārsniedz 10Ls (pārrēķinot no EUR) tad pie preces saņemšanas pasta nodaļā tev būs attiecīgi jāsamaksā 22% PVN daļa :) (t.i., ja prece nenāk no ES dalībvalstīm)

svente 20.02.12 08:21:52
Muitā prece būs tad, ja vēr'tiba būs 150Ls. Džemperīti piegādās uz Tavu pasta nodaļu. Es jau esmu pasūtījusi LED spuldzes. Piegādāja manā pasta nodaļā. Uz majām atnāk paziņojums, ka jāierodas pēc pakas. Par visām izmaksām var paskatīties tajā pašā ebay.
Viesis
sancho13 19.02.12 21:40:11
es gribeeju uzzinat ka ir ar preces piegadi no ebay latvijas robezas? es pasutiju sev dzemperiiti, free shipping. vai man piegadas vinu tiesi uz majam bez maksas, vai vins pienak riga muita, un ir vel jamaksa muitas izdevumi un pasta izdevumi latvijas teritorija?
Viesis
chic 17.02.12 22:36:34
Čav visiem,
Piedāvāju interesantu, BEZMAKSAS un DROŠU Projektu!
Ja tev, gadījuma tas neinteresē, tad lūdzu pārsūti manu piedāvājumu saviem draugiem, kuriem tas liksies interesanti.
PELNI NAUDU AR WAZZUB, PIESAISTOT CILVĒKUS UN NEIEGULDOT NE SANTĪMA!
Reģitrējies ar zemāk norādīto saitu
http://signup.wazzub.info/?lrRef=d5ba213e
Wazzub ir pati intresantākā parādība internetā uz šo brīdi!
1.janvārī 2012 gadā sāka savu startu jauns globāls projekts WazzUB! Šodien Tu to uzzinājāji viens no pirmajiem! Izmanto šo priekšrocību tūliņ pat un sāc rīkoties
WAZZUB ir pirmā globāla mēroga kompānija, kura mums maksās naudu tikai par to, ka mēs izvēlējāmies WAZZUB, kā mūsu interneta pārlūka programmas galveno mājas lapu. Tas ir viegli un tik vienkārši: Mūsu uzdevums ir popularizēt un izplatīt Wazzub vārdu cik vien tuvu un tālu ir iespējams. Jo vairāk cilvēku jūs uzaicināsiet WazzUB ģimenē līdz 1.aprīlim 2012 gadam, jo vairāk naudas jūs nopelnīsiet pēc tam katru mēnesi! Piemēram: Ja jūs uzaicināsiet tikai 5 cilvēkus pievienoties un viņi izdarīs to pašu 5 līmeņu dziļumā, jūs varēsiet pelnīt apmēram $4000 katru mēnesi visu savu mūžu neko nedarot , izņemot to ko jūs jau tā darāt katru dienu internetā. Iedomājaties, kas notiks ja jūs uzaicināsiet 10 cilvēkus? Jūsu peļņa vienkārši uzsprāgs! Nav nekādu ierobežojumu, jo vairāk cilvēku jūs uzaicināsiet, jo vairāk jūs nopelnīsiet!
Tas ir vienkārši…

vanilla 13.12.11 19:24:54
Paldies par izsmeļošo atbildi, vēl gan piebildīšu ka par valūtas konvertāciju banka gan iekasēja komisiju, taču nelielu 0.50 Ls
Viesis
milly12 13.12.11 16:46:20
Ar e-bay viss ir vienkārši. Reģistrējies e-bay. Tad kad izvēlies preci, skaties, lai to atsauksmes ir vairāk kā 99% pozitīvas. Maksā caur paypal. Kad es sāku iepazīties es izvēlējos tās kompānijas, kas neizvēlas paypal, tā bija mana kļūda, kaut gan visas preces atnāca un viss bija kārtībā, tomēr paypal ir savā veidā drošība. Kāpēc? Tādēļ ka, dažreiz arī kompānijas šmaucas un neatsūca preci, vai atsūta sabojātu. Un Tu vēlies to samainīt vai dabūt naudu atpakaļ un šādas kompānijas mēdz neatsaukties uz Tavu aicinājumu atgriezt naudu vai mainīt preci. Līdz ar to Tev ir tiesības šo problēmu rakstīt uz paypal protect, kuram Tu ziņo par kopmāniju preci, visiem datumiem summām, laikiem utt. Paypal momentāli Tev jautā vai Tu gribi preci vai naudu un man citreiz bijuši gadījumi, kad jautāju preci un man atsūta gan naudu, gan preci. Līdz ar to Tā ir garantija kad Tu paliec ar savu naudu. PayPal Tu vienkārši uzrādi sava konta detaļas, nav nepieciešami USD vai EUR valūtas. Jo pārskaitījums notiek automātiski, neatkarīgi no valūtas, valūtas maiņu bankas veic automātiski, neatvelkot nekādu summu. Vienīgais pārskaitījuma summa - tā saucamais shipping. Bet ir iespēja izvēlēties FREE SHIPPING, kur Tu maksā tikai par preci.
Ja pasūta drēbes vai kurpes - katrai kompānijai pie konkrētās preces ir arī tabula izmēru noteikšanai. Izmantojot šo tabulu var nekļūdīgi izvēlēties sev atbilstošo izmēru. Un, ja tomēr, izvēlējies sev neatbilstošu izmēru vai prece ir atnākusi bojāta, vienmēr preci var sūtīt atpakaļ un rakstīt Paypal vai kompānijai lai maina preci vai atgriež atpakaļ naudu. Man nekad nav bijušas problēmas un E-bayā iepērkos diezgan regulāri jau vairāk kā divus gadus...

vanilla 13.12.11 10:44:03
noriskēju un pasūtīju! Sanāca! Paldies! Gaidīšu savu sūtījumu!

vanilla 13.12.11 10:21:08
tie PayPal maksājumi notiek LVL vai EUR vai USD???

suntan 13.12.11 09:23:43
Protams ir ko domāt tur sūtot preci, bet labas lietas var iepirkt, tas gan..:)
mii23@inbox.lv profesionāla Radical solāriju kosmētika!!!Rakstiet!!
Viesis
orhidea 12.12.11 23:29:14
konta jaaizsuta kaut 1ls uz to paypal kontu
es neko tur neskaitiju....

pikadilija 12.12.11 23:15:53
drebes neesmu pasutijusi, bet visadus citus sikumus gan, ai nee sameloju pasutiju korseti, bet pirms tam pameriju musu veikalos un njemu izmeru lielaku :D vis chikinieka dereja.
sakumaa ir bik chakarigi pieregjistreties.
sakumaa vajag regjistreties tai paypal. tad no saa konta jaaizsuta kaut 1ls uz to paypal kontu, pec tam sava internet bankaa jaapskatas kaut kads tur apstiprinashanas kods un vinjsh jaievada paypal un pec tam jau vis elementari, tai paypal var regjisteret savu karti un ka maksajumu izveleties karti un ta nav nekadu problemu tikai tik cik savadit paroles.
tad ebaya izvelos ko pirkt, spiezhu pirkt un talak jau tikai savadit datus un alles, un gaidu pazinjojumu no pasta kad var doties pakalj sutijumam, parasti tas ir kadas 3 nedeljas. man ar sakumaa likas sarezhgjiti, bet kopuma nav tik traki :)

suntan 12.12.11 22:36:53
bet ar izmēriem gan uzmanieties..ir ka nesakrīt ar mūsu un grūti saprast kurš izmērs īstais..;) Veiksmi!;)
Viesis
orhidea 12.12.11 16:31:22
Price

£Start priceto £
End price
Condition

New
Used
Not Specified by Seller
Format

All
Auction
Buy It Now
Seller

eBay Top-rated Sellers
eBay Outlet Sellers

UK Only
European Union
Worldwide

nu price,ievadi cenu no min lidz max,ko velies pateret uz pirkuma,
condition-kada stavokli-lietotas,jaunas
buy now,auction- pirkt tagad vai izsole
ebay labakie pardeveji-nekad neko tur nespiezu
piegade,uk,eu,pa visu pasauli

vanilla 12.12.11 16:16:25
ja kāda padalītos savā pieredzē, tad es mēģinātu sūtīt :)
Viesis
inteligentaa 12.12.11 16:11:29
Es arī gribētu no turienes pasūtīt botes, bet pilnīgi no tās pasūtīšanas neko nesaprotu.. :D Būtu jauki uztaisīt koppasūtījumu. :)
1 2 »

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv