Saki to šeit!

GĒLA NAGI (21)

Viesis
fornails 24.02.13 00:48:28
http://www.ForNails.lv
Labs veikals, kvalitatīvs gēls!!!

rigonda 18.06.11 02:00:55
Labus materiaalus par leetu naudu nedabuusi,un ja veelies labus materiaalus,aizej uz SONEIL STUDIO,Gertruudes ielaa 51,tur ir gan jauks veikalins,un arii skola,pie reizes vareesi apjautaaties,un uzzinaat visu,kas Tev interesee!Tur meitenes ir loti laipnas un pretimnaakosas!Likt nadzinus nav tik vienkaarsi,kaa no malas izskataas,jaazin viss par dezinfekciju,par instrumentu dezinfekciju,par pasu nadzinu,ka pareizi noviileet.Tu nes loti lielu atbildiibu par savu klientu!!!

engeliitc 15.06.11 16:32:58
Jaa,protams..engelitis93@inbox.lv :)

chloee 15.06.11 14:33:04
engeliitc, vai vari man nosūtīt savu e-mail? Varbūt varētu tur sarunāt tuvāk? Es labprāt to lampiņu nopirktu! :)
Viesis
taurene 14.06.11 16:47:51
Pirms pati liku gēla nadziņus, vairākus gadus biju pie neskaitāmām meistarēm - daudz redzēju un piedzīvoju (piefiksēju viņu kļūdas, izdarīju secinājumus, ko es pati darītu labāk un senčos pielietot praksē), bet tomēr viens no mans secinājumiem - ka pirms kādam likt nadziņus pa naudu, kursi ir tomēr ir jāaiziet. Kā jau iepriekš minēju, ļoti svarīgi ir jautājumi par dezinfekciju, kādus instrumentus lietot, kāda ir naga uzbūve. Interneta vidē visu informāciju tomēr nevar iegūt Pēc pieredzes varu teikt, ka kvalitāte meistara darbam ir ļoti atkarīga no mērķa, kāpēc viņš taisa gēla nadzīņus. Šī lieta ir jāmīl.
Zzane, tā kā degsme Tev ir, tad tikai uz piekšu :)
P.S. uz Avotu 9 ir veikaliņš, kur var iegādāties visu nepieciešamo (tur katru mēnesi konkrētām lietām ir īpašas atlaides), varbūt kaut kas noder

engeliitc 14.06.11 16:16:43
Nu es domaju,ka pa 12ls-13 ls varetu atdod,jo man principa vina tikai stav,nelietoju :(

chloee 14.06.11 12:38:26
Pati esmu likusi pie trīs sertificētām meistarītēm, bet tikai viena no viņām man nadziņus uzlika kvalitatīvi un vienkārši kolosāli, pārējās divas lika tikai naudas dēļ!
Protams, arī es kārtošu sertifikātu, taču tam pienāks laiks, visu jau nevar atļauties uzreiz, lai vai kā gribētos!
paldies, mīļās meitenes! Veiksme noderēs! :))

rozhuks 14.06.11 12:06:31
Šis viss ir atkarīgs, kāds tev ir radošais un kāda pcietība;)

rozhuks 14.06.11 12:06:10
Pilnībā piekrītu tev Kiwwi - esmu bijusi pie vairākām sertificētām meisterītēm - godīgi sakot, kuras no sava darba nesajēdz neko!!!
Viena no 5 , labi ka māk kvaltatīvi paveikt savu darbu!!!:)
Viesis
kiwwi 14.06.11 11:54:23
Esmu sastapusi vairākas sievietes, kurām ir viens par otru krutāks sertifikāts, bet savos darbos ir nulle, nemāk neko, tikai naudu noplēst:(
Sertifikāts ir laba lieta, bet ja cilvēciņš ir talantīgs tad to tiešām var nokārtot pēc tam, atbalstu Tevi zzane, lai Tev veicās:)

chloee 14.06.11 11:45:40
rozhuks, paldies tev liels ;)

chloee 14.06.11 11:45:28
inny, es taču nerakstīju par "LĒTU GĒLU!"
Es rakstīju lētās naudās, bet kvalitatīvu un labu! Tas nebūt nenozīmē lētu kvalitātē!
Kā jau minēju, sertifikātu paspēšu dabūt!

rozhuks 14.06.11 10:34:13
Avotu ielā 30 ir labs veikals, ne jau lēts,vidējs un kvalitatīvs gēls!!!

inny 14.06.11 01:31:37
Es piekrītu Taurenei...
es neietu pie meistares, ja zinātu, ka viņa izmanto materiālus "ka tik pa lēto", turklāt ir bez sertifikāta. Pati esmu pabeigusi nagu kopšanas speciālista apmācības, ne jau tāpēc, ka plānoju strādāt šajā jomā, man vienkārši tā lieta patīk! Tīri priekš sevis. Un tiešām - apmācībās visu pastāsta, izskaidro, kāpēc tā, ne šitā.

chloee 13.06.11 09:49:28
engeliitc, ja drīkt jautāt, pa cik Tu lampu pārdotu? :)
rozhuks, gaidīšu adresīti ;)

taurene - par higiēnu neprasīju, jo manuprāt, tas ir visuprimārais, par ko domāt! :) Paldies :)
Viesis
taurene 13.06.11 09:46:28
Pati lieku gēla nadziņus - un pērku tikai labus un kvalitatīvus materiālus, lai nadziņi ir bez kabatām, turas ilgi un ir skaisti. Tāpēc šoreiz - labi materiāli un par lētu naudu nav (vismaz es līdz šim neesmu atradu ne tādu veikalu, ne internetveikalu) :). Var atrast par lētām naudiņām vienīgi dizaina lietiņas. Pērkot materiālus, Tu nes arī atbildību par higēnu, lai pasargātu gan sevi, gan citus, tāpēc ieteiktu padomāt par dezinfekcijas līdzekļiem arī.
Piekrītu nicoolettaa, ka pirms vajag iziet kursus, tad uzzināsi visas nianses par nagiem, materiāliem u citām lietām

rozhuks 12.06.11 22:59:26
s zinu uz Avota ielas ir labs , lēts veikals un ļoti kvalitatīvs gēls;)
Rīt uzrakstīšu šeit, kāda adresīte tieši,no galvas natceros,bet mans piezīmju blociņš palika mašīnā:D

engeliitc 12.06.11 22:58:41
zzane,varu piedavat tev lampu :) pirku,jo domaju iziet, kursus,bet,tad domas mainijas un lampa nav vajadziga.. :)

chloee 11.06.11 20:04:40
Kursus paspēšu iziet.. :)
Patreiz svarīgākais ir nopirkt pričendāļus..

nicoolettaa 11.06.11 20:01:33
izej vispirms kursus un tur jau visu taču paskaidros ;) kas labāks, kādas firmas utt, ;)
1 2 »

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv