Saki to šeit!

dāvana draudzenei (5)

rebeka 10.01.11 17:51:41
Baiba varbūt vari sarīkot viņai kādu pasākumu? Piemēram, aizvest viņu uz Jocker klubu un relksējoties burbuļvannās un baseinā varētu izpļāpāt visu, kas pa gadu sakrājies ko pļāpāt!!:)
Viesis
bucis 10.01.11 17:45:05
rotiņas viņa ļoti maz nēsā, tā ka tā dāvaniņa man atrkrīt. ivetta tava doma ir laba. jāpadomā ko to sameistarot

ivetta 10.01.11 11:55:45
Izveido bilžu kolāžu, kur abas esat kopā jaukos mirkļos:) Un nevajag jau dikti dārgu pakalpojumu. Uztaisa datorprogrammā kur var uztaisīt kolāžas no fočenēm un nosūti, lai izgatavo bildi. Nopērk vēl rāmīti un dāvana gatava:)

miranda 10.01.11 11:48:58
Baiba, Tu taču pati proti visādas feinas lietiņas sameistarot. :) Var kādus auskariņus, matu lentu ar puķi, krellītes... Man tāda dāvana liktos visfeinākā. :)
Viesis
bucis 10.01.11 10:59:57
sveiaks!
aptrūkušās idejas :(
man pēc dažām dienām atbrauks draudzenīte no Anglijas, veselu gadu nēsmu viņu redzējusi. un viņa ieradīsies tiesi uz savu dzimšanas dieniņu, bet nekas tads nenāk prata ko viņai uzdāvināt. jo pēc pāris ciemošanās dienām viņa dodas atpakaļ.. tāka neko lielu dāvināt nevaru... avrbūt jums ir bijušas tādas situācijas.... padalieties ar pieredzi... paldies :)

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv