Saki to šeit!

un ne tikai (14)

Viesis
tenisone 24.10.12 21:31:07
par fizisko slodzi pati parūpēšos-tīk nodarbības dabā ,vairāk par uzturu-garšīgu/lai visi ēstu/vienkāršu.,un ne superdārgu.

hiperkeri 24.10.12 18:36:01
Sapratu,ka arī nauda ir problēma,tāpēc uzreiz iemetu te linku,lai beidzot sāktu arī ko darīt,ne tikai `domātu` par ēdienkartes nomaiņu. ja sāk,tad riktīgi.Un kas vainas pļurbiksēm? Visām sievietēm tādas ir,arī tievajām! Diēta un uztura ievērošana ir tikai puse no rezultāta,un,ja jau sacīji,ka ģimenē tā pati problēma,tad jārod risinājums,kā iesaistīt pārējos.Zumba,ko te iemetu,ir jautrs veids,kā mājās sākt to darīt un ieinteresēt mājiniekus.

noelle 24.10.12 17:24:25
Nē, KL Klubā ir Baiba. Bet es īsti vēl pat netveru, uz ko esmu parakstījusies - vai tas ir vai nav foršāk kā vienkārsi aerobika :)

Tenisone - bet pēc Tava tēmas pieteikuma man īsti nav skaidrs, kāds ir Tavs jautājums - "uzēšanās" problēma un tās iespējamie risinājumi, veselīgs uzturs, vai sarežgītu recepšu vienkāršošana? :)
Viesis
tenisone 24.10.12 17:12:09
un vēl piebildīšu,ka dzīvoju un strādāju pierīgā-man mežs blakus,par gaisa trūkumu un kustībām-varu visu mežā svaigā gaisā kustēties-lai brauktu uz Rīgu un vel tērētu naudu..tas nav man.Paņemšu nūjas un uz priekšu
Viesis
tenisone 24.10.12 17:09:22
sākām ar ēšanu-beidzām ar pļurbiksēm...

hiperkeri 24.10.12 16:52:50
Tas ir tur,kur Veizāns?
Cik maksā?
(es jau n-to nedēļu pati pa mājām ņemos.tagad jau tāds skills sakrāts,ejot gan pilatēm gan pie sava trenera,ka man vairs nevajag priekšā teicēju.Tagad es pati jebkurā laikā varu ielēkt pļurbiksēs un bez kompleksiem iztrakoties pie foršas mūzikas tā,lai tam būtu arī jēga:) )

noelle 24.10.12 16:45:43
Es jau meklēju kompāniju, jo man pēc definīcijas nepatīk viena visur kur iet, bet nevaru atrast. Tā kā, meitenes - piesakās, ja kāda grib nākamnedēļ otrdien 20.00 iet uz Klubs KL (Blaumaņa ielā) uz Zumbu :)

hiperkeri 24.10.12 16:19:13
Paņem līdzi kādu,kas te gauzās,ka pārāk apvēlies.jāsāk tak tā tautas pašapziņa cilāt!

noelle 24.10.12 16:05:02
starp citu - nākamotrdien plānoju iet uz Zumbu pirmo reizi. Pastāstīšu, kā bija :)

hiperkeri 24.10.12 15:58:26

Aiziet!
ēd vienā ēdienreizē tik,cik vari ar abām saujām kopā saņemt,un palielini slodzi.Tā ir visa tā māksla.
Viesis
tenisone 24.10.12 14:17:38
tā pieredze jau ir,bet reizēm nudien kaitina receptes ar 20 ingredientiem,kur vismaz puse vidusmēra cilvēkam nav mājās,un izmantojamas reti

noelle 24.10.12 13:28:22
Jāpieiet gatavošanai ar radošu izdomu. ne vienmēr vajag visu gatavot pēc receptes, vajag improvizēt. Protams, ja ir minimāla pieredze gatavošanā, tas būs grūtak, bet ar laiku pierod un zina, kādus produktus var aizstat ar citiem, saglabājot labas garšas īpašības u.t.t.

ilzepavasare 24.10.12 12:38:21
Kā teica slavenā krievu baleta prīma Maija Pļisecka - vnk viena spaiņa vietā vajag izēst tikai pusspaini.
Man neizdodas....:(
Viesis
tenisone 24.10.12 12:27:29
ir uzkrājušies lieki kg,arī gimenes locekļiem,interesējos par lētam un veselīgām receptēm,protams ir daudz literatūras un portālu par šo tēmu-bet-zupa ar sojas pienu,recepte,kur vajag 1 šķēli ananasa,daudz ir tā teikt,ekskluzīvu recepšu

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv