Saki to šeit!

Ikdienas ēstgatavošana (18)

lakrica83 11.10.12 15:24:48
Kad es sāku draudzēties ar ( dzīvot kopā ) ar nu jau savu bijušo draugu...Biju aktīva gaļēdāja, bet viņš savukārt sava organisma īpatnību dēļ gaļu uzturā lietot nevarēja. Baigi dievināja sieru....Tad nu pa 6 mūsu kopdzīves gadiem biju aizmirsusi visus gaļas ēdienu ( izņemot šašlikus vasaras sezonā) , bet samācījusies visādus salātus, zupas un baidsi daudz siera ēdienus ( gan karstos, gan aukstos) . Takā viss ir un notiek!

zaniite 11.10.12 11:32:37
Sasmejos atceroties mana vira pirmas brokastis manas majas...Toreiz biju ieciklejusies uz labas formas uzturesanu tad nu labakaja gadijuma bija kads jogurts, kefirs vai auzu parslas majas, bet vardu sakot nekas viriesa uztvere brokastim piemerots manas majas nebija...tikai kafija ko piedavat. Tad nu vins pabrinijas, bet neko neparmeta...nakmreiz jau bija sagadajis sev pats :D Velak jau pieradiju sevi ka gana labu saimnieci...bet pasreiz ar vakarinam majas sagaida vins, jo vienkarsi ir atrak majas :)
Viesis
chic 17.02.12 20:19:19
Sveiki!
Vēlos Tev piedāvāt VIENREIZĒJI INTERESANTU, BEZMAKSAS un DROŠU Projektu! Ja tev, gadījuma tas neinteresē, tad lūdzu pārsūti manu piedāvājumu saviem draugiem, kuriem tas liksies interesanti.
PELNI NAUDU AR WAZZUB, PIESAISTOT CILVĒKUS UN NEIEGULDOT NE SANTĪMA!
Reģitrējies ar zemāk norādīto saitu
http://signup.wazzub.info/?lrRef=d5ba213e
Wazzub ir pati intresantākā parādība internetā uz šo brīdi!
1.janvārī 2012 gadā sāka savu startu jauns globāls projekts WazzUB! Šodien Tu to uzzinājāji viens no pirmajiem! Izmanto šo priekšrocību tūliņ pat un sāc rīkoties
Tas ir visiem zināms fakts, ka tādas kompānijas, kā Google vai Facebook nopelna miļjardus dolāru tikai tāpēc, ka mēs interneta lietotāji lietojam viņu piedāvātos pakalpojumus. Ir pienācis laiks saprast, ka mēs beigu beigās varam izlemt, kurš pelnīs vairāk naudu! WAZZUB ir pirmā globāla mēroga kompānija, kura mums maksās naudu tikai par to, ka mēs izvēlējāmies WAZZUB, kā mūsu interneta pārlūka programmas galveno mājas lapu. Tas ir viegli un tik vienkārši: Mūsu uzdevums ir popularizēt un izplatīt Wazzub vārdu cik vien tuvu un tālu ir iespējams. Jo vairāk cilvēku jūs uzaicināsiet WazzUB ģimenē līdz 1.aprīlim 2012 gadam, jo vairāk naudas jūs nopelnīsiet pēc tam katru mēnesi! Piemēram: Ja jūs uzaicināsiet tikai 5 cilvēkus pievienoties un viņi izdarīs to pašu 5 līmeņu dziļumā, jūs varēsiet pelnīt apmēram $4000 katru mēnesi visu savu mūžu neko nedarot , izņemot to ko jūs jau tā darāt katru dienu internetā. Iedomājaties, kas notiks ja jūs uzaicināsiet 10 cilvēkus? Jūsu peļņa vienkārši uzsprāgs! Nav nekādu ierobežojumu, jo vairāk cilvēku jūs uzaicināsiet, jo vairāk jūs nopelnīsiet!
Tas ir pavisam vienkārši…
Viesis
nikolia 08.02.12 19:09:37
Gatavoju, man patīk gatavot, vismaz savai ģimenei :) Patīk pārsteigt ģimeni ar nebijušām vakariņam, ko jaunu un interesantu pagatavot vienmēr cenšos

engeliitc 08.02.12 18:36:05
Gatavoju katru dienu :) jo puisim parasti arī mājās ir jāpastrādā...
Viesis
00000000000000 08.02.12 14:18:31
Katru dienu taisu ēst,jo esmu mājās visu dienu ,un es atbalstu vec-vecmāmiņu uzskatu,ka vīrietis,atnākot no darba ,ir kārtīgi jāpabaro! Mums Izņēmumi ir nedēļas nogales,jo tad ir sakrājušies daudz darbi saimniecībā,kas jāpadara kopīgiem spēkiem,un tad vienkārši nesanāk laika stāvēt nopietni pie plīts,tad vienojamies par kādu,, ātro,, ēdienu un kopīgām kafijas pauzēm,kad var pasēdēt-tā mierīgi.
Labi,kas var iepirkties pa dienām,kam veikals ap stūri.Man tā nav,mēs paiku pērkam uz nedēļu,tas nozīmē- laikus man viss jāizdomā,uz lapiņas jāpieraksta produkti ,kas vajadzīgi,bet tā -pašiem savs kartupelis,burkāns,pašiem sava gaļiņa,kad izaug!

pikadilija 03.02.12 18:06:49
nu es taisu vakarinjas tad kad man gribas taisit, ja negribu ta netaisu, jo es jau vispar riebiiga :D :D uzskatu ka es majas nenaku otrajaa mainjaa stradat un aptekelet vinju. gribi est, pats zini kur ir virtuve, nevis esot lielako dienas dalju majas (vinjsh strada no majam) tiklidz es parnau par slieksni prasit man vakarinjas.... ja bet pa shito gadu jau ko shis strada majas, es nevienu reizi nesmu sagaidiita ar vakarinjam.... un te ir tas ko pece saka - darbu dalishana un shaja jautajumaa es vinju izlaidu jau pashaa sakumaa..... ok tagad man ir luste uz gatavoshanu un ta nu katru dienu sanjem vakarinjas, bet kad nav es i nepardzivoju.

kimbra 03.02.12 13:58:05
Man gan šis modelis nederēs- negribu, lai mani uztur:) Un par mājsaimnieci negribu būt- pietrūkst socializēšanās! Vienīgais variants, kad sēdēšu mājās, kad bēbis būs un maziņš vēl!!!
Bet tad man būtu daudz laika rosīties pa virtuvi un gatavot un eksperimentēt un mācīties un slīpēt savas kulinārās spējas:D

annete 03.02.12 12:17:22
Mums ar vīru ļoti sakrīt domas - Sieviete virtuvē - Vīrietis pelna naudu :D elementāri :D

kimbra 02.02.12 14:32:29
Pece, to es saprotu! Vispār pēc savām iepriekšējām neveiksmēm attiecībām esmu izdarījusi secinājumus, kādas kļūdas vairs nepieļaušu:) Tajā skaitā- pārāk liela vīrieša apčubināšana- lai nepierod:D uN tas pats par kārtības uzturēšanu mājās- atbildīgi abi, lai ielāgo, ka nebūšu mājkalpotāja! Un ja vīrietis redz, ka es tīru, beržu, mazgāju u.t.t. un kaut vai pieklājības pēc pajautā, vai palīdzēt, tad tagad saku JĀ. un kaut vai uz sitien izdomāju arī viņam kādu darbiņi- lai iesaistās! Citādi savu iepriekšējo vīrieti izlaidu tik tālu, ka ne tikai nepalīdzēja ar mājas dabos, bet pat sāka piktoties, ja es to daru tad, kad viņš mājās- jo redz traucē tā mana šiverēšana viņam blenzt TV/ sēdēt pie datora u.t.t.

pece 02.02.12 14:21:40
kaktusss, es neieteiktu mesties apkalpot ēstgatavošanā un vakariņu pasniegšanā vīrieti. Jo uzsākot kopdzīvi tiek sadalīti pienākumi, un pēc tam tos ir ļoti grūti pārdalīt (ne vienmēr, bet pārsvarā gadījumu), pat ja mainās situācija.

Mūsmājās ēst gatavo tas, kurš pirmais mājās un/vai kuram ir lielāka iedvesma ;) darba dienu brokastis gan mūsmājās ir mana mīļotā kompetence - es tikai notiesāju to ko liek man priekšā :D tiesa, es pa to laiku samodinu bērnus un palīdzu saģērbties;)

kimbra 02.02.12 13:39:10
Ā, jā- nav mazsvarīgi piebilst, ka mani līdzšinējie vīrieši (abi) bija baigie gatavotāji, mani virtuvē reti ielaida. Viens no viņiem pat pēc profesijas bija pavārs:D Un tad, kad nedzīvoju ar kādu kopā, tad biju dzīvojusi vainu pie vecākiem, vai viena! Tas arī izskaidro to, kapēc savos 27 joprojām neesmu iemācījusies sakarīgi gatavot- nebija priekš kā!!!

kimbra 02.02.12 08:49:06
Manējais turklāt ir ļoti izvēlīgs ēdiena ziņā, bet kā pats atzīst- tas no dzīves kvalitātes! Agrāk, kad dzīvojis laukos, iztikšana švaka bijusi, tad ēdis to, kas ir. A tagad nē- kundziņš smalks palicis:D
Bet mēs šo lietu risinam sarunu ceļā- apspriežam, ko vēlas viņš, ko es, kas kuram garšo! Turklāt no darba nākam mājās vienlaicīgi un un pēc produktiem ejam kopā! Tā ka būs jau labi, tikai ēsti man jāiemācās gatavot labāk! Vīrietis jābaro, tas ir fakts :D

annete 01.02.12 18:08:13
Man patīk gatavot. Bet ir bijušas reizes, kad vīrs vakariņu laikā "pielabo" manis gatavoto :D
Bet tas nav nekas traks, vairāk gan smieklīgi, tas satuvina. [protams, pieļauju, ka ir arī tādi vīrieši, kas varētu sākt par to dusmoties utml]
Es droši jautāju, ko viņš vēlētos, lai pagatavoju, citreiz pajautāju vai garšo.
Veiksmīgi!

smukaa 01.02.12 17:37:08
Es gatavoju,viņš gatavo..atkarīgs no darba grafika;)
Gatavojam tā,lai otrs arī ir paēdis!Piemēram jūsu gadījumā,taisi savu zupu vai ko tu tur taisi + viņam klāt sacep gaļu vai kotletes!
Esmu tā darījusi,ka vīram un bērnam gatavoju ko citu nekā sev (diētas vai atslodzes laikā).

valmora 01.02.12 17:30:16
Man vienmēr paticis gatavot ēst! Ar draugu kopā esam jau 4 gadus, no kuriem 3 dzīvojam kopā! tagad, kad sēžu mājās ar mazo, vakariņas taisu katru vakaru, īpaši patīk izmēģināt jaunas receptes! arī mans vīrietis ir izteikts gaļēdājs, tādēļ ēdieni bez gaļas mums mājās ir diezgan liels retums! pie tam man patīk saldie ēdieni, tos esmu sākusi gatavot katru dienu, kā saldo ēdienu pēc vakariņām! Mans vīrietis virtuvē ir retums, ja nu vienīgi reizēm palīdz traukus nomazgāt! bet zinu, ka viņš manus ēdienus un pūles novērtē!:)

astronija 01.02.12 16:53:12
Man pat gribētos būt tai,kas gatavo. Bet mans vīrietis mīl saimniekot virtuvē. Un bieži piedevām sanāk tā,ka vai nu viņš ir darbā un nav mājās,vai es atnāku no darba un attiecīgi viņš sagaida mani ar vakariņām vai pusdienām. Un vēl -sanācis tā,ka ar mašīnu brauc viņš ,es tā tuvāk mājām dipinos. Līdz ar to arī produktus pārsvarā gādā viņš. Kaut viņš ir kārumnieks un gardēdis,man reti iznāk iepriecināt viņu ar to. Bet - gan jau kādreiz!
Bet to vienmēr var izrunāt.Kas labāk garšo - arī to var izrunāt laikam. Man ar vīru pilnīga vienbalsība ēdienu izvēlē,pat bērni ēd atšķirīgi no mums abiem:) Bet man līdzīgi kā Tev- ,kaut neesmu vēl veģetāriete, gaļa prasās reti,ļoti reti,pat varētu iztikt bez tās pilnībā.Bet vīrs saka, ka smagu darbu viņš bez gaļas strādāt nevar un ēdienu bez gaļas nevar iedomāties. Bet tas nav bezcerīgi. Ja ēdienu bez gaļas varu iedomāties es, varēs arī viņš. Kad atbrīvos vietu man virtuvē:)

kimbra 01.02.12 16:24:17
Sakiet meitenes, jūs visas esat tādas cītīgas ēst gatavotājas saviem vīriešiem???
Mazliet jau jocīgs jautājums, bet man ir tā, ka manā dzīvē ir tagad ienācis vīrietis, kurš par apm.70 % jau tā kā neoficiāli dzīvo pie manis:) Tas ir super, bet redz kā izrādās, ka nejēdzu gatavot:D Pietam esmu veģetāriete, bet viņš riktīgs gaļēdājs!!! Pirms tam par gatavošanu sevišķi necepos, dzīvoju viena, kaut ko paēdu, kaut ko gatavoju, kad uznāca luste!
Un tad jau vēl pagaidām neesmu līdz galam atkodusi, kas viņam garšo un kas nē!
Es te tā vairāk izlieku savu situāciju, nekā gaidu reālus padomus vai receptes!
Gribēju vnk zināt, kā jums ir bijis kopdzīves sākumā ar to gatavošanu???

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv