Saki to šeit!

Cik bieži Jūs izejat ārpus mājas paēst un kur? (33)

Viesis
tenisone 26.10.12 13:50:29
tik bieži pēdējā laikā Rīgā neesmu ,nezināju-tas noellai

noelle 25.10.12 23:26:49
tenisone - Kaļķu vārtiem ir divas "iestādes" - restorāns un tāda kā ēdnīca, kur normāli cilvēki, kas nevar dienā piecīti par pusdienām atļauties atstāt, iet pusdienot :) Protams, nav nekāda extra klase, bet šad un tad var :)
Viesis
egregore 25.10.12 20:22:57
Kad esam Latvijaa, tad atminaa ir palikusas saadas vietas ar labu apkalposhanu un pienaaciigu eedienu: " Eksports " Andrejsalaa, neatceros nosaukumu, bet restoraans Kalnciema kvartaalaa, " Uzbekistaana", iipashi varu izcelt restoraanu " Pinot" Vecriigaa, bet pusdienas taadaa nomalaa vietaa "Ave Luna", kas atrodas tieshi pie Ave sol koncertzaales, tur droshvien loti radosha pavaare straadaa, jo pat pusdienu piedaavaajums ir vienmeer ar taadu kaa"gourmet" piesitienu. Bet paarsvaraa maajaas eest ir pat jaukaak, man viirs vienmeer prasa: Kaa mees shovakar eediisim- labi vai restoraanaa ? :)

mia 25.10.12 18:15:47
Reizi mēnesī - reizi mēnesī vienmēr var atrast iemeslu kāpēc aiziet paēst ārpus mājas, bet mums ar vīru tā paēšana arī nav ar trim ēdieniem, parasti tie ir kādi salāti vai zupa...kaut kas savādāks nekā ikdienā ēdam mājās...Ir mums viena iecienīta ēstuve mūsu pilsētā ( neesmu Rīdziniece )...Uzskatu, ka šobrīd nav vērts atvērt jaunu ēdināšanas uzņēmumu, jo, ja gribēs krasi atšķirties no citiem, pasniedzot arī interesantus ēdienus...tas prasa finanses...ieguldītās finanses atspoguļosies uz ēdienu cenām.. parastais mirstīgais vienu reizi aizies,pamēģinās un viss...bet atvērt tādu ēstuvi kāda jau ir uz katra stūra...nav vērts nervus bendēt.

hiperkeri 25.10.12 17:57:28
Čili pica-kā kur gatavo.Piemēram,Jelgavā centra čilā ir tiešām,ļoti garšīgi.Nav kā Rīgā,kur viss uz konveijera.Vai arī man veicas:D
Turpat ir Tomato pica..ahh,superīgi.VIņi gan tagad ir palaidušies,nav vairs,kā sākumā,bet tāpat-cenu ziņā tas ir kā čilijā,bet daudzreiz feināk un garšīgāk.
Vēl ir Rigensis pie Doma laukuma,vecais labais Lido...Pēdējā laikā vai nu ēdam mājās riktīgas gastronomiskās izvirtības vai meklējam jaunas vietiņas,kur paēst.
Viesis
tenisone 25.10.12 17:49:15
nebiju tik labās domās par "Kaļķu vārtiem"-esmu tur drusku citas cenas redzējusi.Man savadāk-gan dzīvoju,gan strādāju Pierīgā-dažas minūtes līdz mājai-līdz ar to parasti ēdam majās,pa jubilejām kādreiz kaut kur aizbraucam.Jā vakarā sagatavoju ēdienu nākamai dienai-atliek salātiem merci pielikt,izvārīt līdz pilnīgai gatavībai

noelle 25.10.12 14:49:55
Gribētu gan teikt, ka ne vienmēr ēst kafejnīcā/restorānā vai jebkādā citā ēdināšanas iestādē, nozīmē tam tērēt astronomiskas summas (tas uz atasuci par labajām algām). Aizvakar, piemēram, ēdu "Kaļķu vārtu" bistro pusdienas - par zupu un salātiem samaksāju LVL 1.24. Dārgi? Nedomāju vis! Pagatvot kaut ko līdzi ņemšanai un pēc tam vēl mēģināt, kurā stūrī to ātri ātri apēst nav ne lētāk ne veselīgāk un nav veselīgi arī dzīvot uz sviestmaizēm, jogurtiem vai salātiem.

v 25.10.12 14:31:20
Esam ar vīru iecienījušas Hesburger un Gan Bei.
Viesis
tenisone 25.10.12 14:01:09
saprotu,ka Jums tādas labas algas,ka varat ēst kafejnīcās

noelle 24.10.12 13:33:17
ilzepavasare, Tu domā "Burga"? :) Jā es arī esmu tur pāris reizes bijusi pusdienās, bet... nē, ir foršākas vietas :)

Vasarā atvērās SushiPlanet/Il Patio iepretim Galerijai Centrs... ja godīgi - Doma laukuma Sushi Planet ir foršāka atmosfēra - austrumnieciskāka.

Vasarā superīgi ir Cabo Mežaparkā, pie Ķīšezera, bet ziemas sezonā tur ir ciet. Nākamgad, ja būs - noteikti iesaku aizbraukt :)

ilzepavasare 24.10.12 12:36:48
Bija jauki Galerijā Rīga uz jumta.
Un vēl ir tāda kafejnīca "Bruga" Dzirnavu ielā - nez kāpēc man tur arī patīk.
.... Bet vispār ārpus mājas paēst visforšāk bija Amsterdamā, vienalga kurā vietā......:)
Viesis
tenisone 24.10.12 12:22:56
Dzīvoju un strādāju Pierīgā,3-4 reizes gadā aizbaucam uz "Lāčiem",Rīgā"kadreiz ieeju "Gardumuņā" vai "Martiņa beķerejā".Braucot pa Latviju-ir būts daudz kur-jo tālāk rajonā-lētāk un garšīgāk

silva9 04.12.11 21:24:16
Man patīk gan Gan bei ,gan Čili pica ,Lido ārpus Rīgas ir netālu no Kandavas pagrieziena Apšu krogs , Jūrmalā patīk gan Kūriņš ,gan Gabriels ,ļoti daudz Latvijā ir labas vietas ,kur garšīgi var ieturēt maltīti.

pureniite 03.12.11 21:53:20
hmm vai skaitās maltītes nopirkšana kafejnīcā bet apēšana mājās? :D
Viesis
fatma 03.12.11 19:55:15
Man ļoti patīk Iecavā krogā Sambrero bijusī Klondaika
Viesis
orhidea 30.11.11 11:55:28
ta ka es gandriz katru dienu gatavoju ko pavisam citu,tad ejam loooooooooooooooooti reti,pars reizes gada:D
Viesis
shokolaade 29.11.11 13:21:43
dažas reizes mēnesī. Tā kā ļoti garšo suši, tad visbiežāk sanāk iet uz Gan bei.

svabits 28.11.11 13:38:29
Del Popolo
Index Cafe
Ostas skati
Mazais restorāniņš (Umami kaut kas tāds)
K.I.D.
Viesis
mimii 28.11.11 12:56:33
Ārpus mājas ēdam neregulāri, gadās, ka vairākas reizes nedēļā, bet gadās, kad neesam ēduši ārpus mājas kādu mēnesi vai vairāk!!!
Viesis
28.11.11 10:29:41
Rezi nedēļā ēdam ārpus mājas :)
1 2 »

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv