Saki to šeit!

Blogs, kur smelties iedvesmu, kad nolaižas rokas! (14)

Viesis
dudiii 12.03.13 22:47:45
Super, paldies par iedoršinājumu! es vēl tikai mācos un patīkami, ka ir kas to saprot. :))

sammerseta 12.03.13 19:07:26
Kritika vietā, tomēr es gribu iedrošināt Dudiii turpināt un "rakt" dziļāk, aprakstīt gan savas izjūtas un viedokli, gan noderīgus faktus, bet to visu likt kopā blogierakstos kā mozaīku. Pati rakstu blogu un zinu, ka tas ir ļoti laika ietilpīgs process. Visiem nekad nebūs vienlīdz LABS (un šo labo taču gaidām!) viedoklis par izdarīto. Ja kādam palīdz, iedvesmo, uzmundrina, tas ir daudz, bet ja citiem "kā pīlei ūdens", pie tā jāpierod! Veiksmi Tev!
Viesis
dudiii 12.03.13 16:48:57
Un es pat zinu atšķirību! Protams, pieredze ir visa pamatā tapēc ar kaut ko ir jāsāk! Varbūt Jūs blogā nepamanijāt, bet šeit http://iedvesmosevi.blogspot.com/search?updated-max=2013-02-19T11:35:00-08:00&max-results=7 ir raksti no grāmatas, Kurš raudās pēc tavas nāves, kas ir tādi dziļāki! :)

dio 12.03.13 16:46:08
PsihOloģija un PR, ir divi atšķirīgi virzieni. Protams nāks pieredze un būs viss labāk ...
Viesis
dudiii 12.03.13 16:39:46
Es nemācos psihaloģiju, lai rakatītu kaut ko baigi nopietnu! Jāatzīsta, ka neesmu baigā rakstniece, bet pie atzīmes ir jātiek! Paldies par kritiku, bet domāju, ka priekš pirmā bloga nav slikti, kurš ir tapis tikai pirms mēneša!

spotorno 12.03.13 14:39:19
Dio, ak PR - tas visu maina :D Uzdevums būtu jēdzīgs, ja vien pašus studentus nepataisītu par to pašu nejēdzīgo mērķauditoriju atražojot nejēdzības.
Ah, nu labi, metīsim pie malas antiutopiju, cerams autore sakrās savu nepieciešamo apmeklētāju skaitu ; )))

dio 12.03.13 14:23:21
spotorno,

es aizdomājos, ka tā varētu būt PR kāda stunda, cik veiksmīgi un ātri prot piesaistīt auditoriju, bet šī laikam tad šā vai tā nav pareizā tēma...katrā ziņā būtu interesanti redzēt kādi ir standarti atzīmei? Apmeklējums? :D

autore, es Tev varu iedot apskatīt savu pinterestu, Tu iedvesmosies daudz vairāk kā no sava bloga ;)

cerite 12.03.13 14:15:24
Apskatīju-pagaidām bez iedvesmas.Blogs gaišs ,patīkams bet pārāk maz personiskā,viasu to mēs ari pašas varam internetā salasīt.Tātad -vairāk par un ap Tevi,citādi nav intereses atgriezties.

spotorno 12.03.13 14:14:09
Sveiki, apskatīju Tavu blogu un teikšu godīgi - jutos vvīlusies. Domāju ieraudzīt kādus nopietnus citātus no psiholoģiskām grāmatām, Gandija vēstījumus, varbūt kaut ko no meditācijas pat, no pašiedvesmošanās, bet ieraudzīju tipisku, banālu spama lapu.
Kas ir tā "augstskola", kur mācies un, kas ir tas pasniedzējs, kas motivē studentus būt aunapierēm, spamot bezjēdzīgi Internetā, turklāt par to vēl liekot eksāmena atzīmi?!?!

Vienkārši nav komentāru vairs... citā situācijā neko neuzrakstītu, jo nemaz tādas banālas un tukšas spama lapas neapmeklēju, bet nu šeit es tā saprotu, ka tas ir kā eksāmena uzdevums no skolas, jā?...
Pilnīgs nonsess.
Viesis
dudiii 12.03.13 13:49:51
P.S. Būtu pateicīga, ja vismaz Jūs ieskatītos, jo tā veidojas mana eksāmena atzīme!
Viesis
dudiii 12.03.13 13:46:03
Neviens neliek sekot, katrs paņem, ko grib un, kas viņam vajadzīgs! :)
Viesis
dudiii 12.03.13 13:44:43
Neviens neliek sekot, katrs paņem, ko grib un, kas viņam vajadzīgs! :)

dio 12.03.13 13:29:23
Visiem gribas, lai seko viņiem, bet nevienam negribas būt sekotājam..
Viesis
dudiii 12.03.13 13:26:07
Sveikas meitenes!
Mācību ietvaros bija jāveido blogs, tāpēc izvēlējos tēmu, kas tuva arī man - kā sevi iedvesmot, kad dažreiz nolaižas rokas! Blogā ir gan raksti, gan grāmatas, gan filmas, gan bildes, kas iedvesmo mani dažādos brīžos!

Ieksaties arī Tu - http://iedvesmosevi.blogspot.com/

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv