Saki to šeit!

Parunāsim par nometnēm sievietēm (33)

ivetta 07.04.13 18:34:47
Nu re! Jauns gads ar jauniem vasaras piedāvājumiem, ko nupat atradu internetā http://pureacademy.lv/wp-content/uploads/2013/03/Vasaras-nomentne-sievietem-2013.jpg Varbūt kādai interesē un noder ;)
Viesis
bluma 08.08.12 11:49:29
sveikas! Es rīkoju jogas dienas. Esmu jogas pasniedzēja,kas intensīvi pasniedz jogu un piedalos dažādos semināros. Man ir liels skaists dārzs,kā arī iekārtota jogas studija. Mums bija ļoti skaista jogas diena jūlijā, joga, veģetārās pusdienas un videolekcija, tas bija tāds īsts sieviešu pasākums, kur varēja arī izpļāpāties,izsmieties un dalīties pieredzē. Nākamā jogas diena" Sieviete Dieviete" ir 18.08. Maksa 9 Ls.
Tā kā man ir lielas telpas, dāzs un pirts varu rīkot arī lielākus pasākumus, ja būs interese. Varat man zvanīt vai rākstīt, 29995557, zelta.lotoss@inbox.lv.
Viesis
00000000000000 01.06.12 15:09:16
Labi jau izklausās ...,bet ja tie paši 20-30 lati ir sāpīgi jāatņem no ģimenes budžeta, ..un kaut kas jau mugurā arī jāvelk,un līdz nometnei jānokļūst utt., un ja vēl pēc nedēļas atgriežoties, jāšrubē māja,jāmazgā veļa,jāraujas pa dobēm dubultā- tad priekš kam man tāda nometne..?
Labāk tad palasīšu presē,kā citas dāmas nometņojas,pasapņošu,darbus darot,kur divatā ar vīrieti aizbrauktu,ja būtu lieki lati... un gan jau kaut kad arī atpūtīšos no visa,ja nesajukšu prātā!

merkija 01.06.12 12:31:36
Šī ir interesanta tēma! Labprāt pievienotos!

sammerseta 27.05.12 11:06:45
Jā, tā jau ir intasanta! :)
Kā saka - viedi vārdi, viedi vārdi!
Tikai to diennakts stundu ir par maz, arī nedēļā dienu!

intasanta 27.05.12 10:22:27
Bez truda ņevitašiš i ribku iz pruda! Lai kādu sapni pārvērstu realitātē, ir jādarbojas. Un jāsāk ar pirmo soli- vienu un niecīgu! Kurš ir solis, kuru vari spert Tu?

sammerseta 26.05.12 16:14:38
Šajā gadījumā ir tiešām ļoti jāizdomā, ko grib vairāk (jo pilnīgi visu jau nevar):
1) Veselības modulis varētu būtu - Fitness-Veselība-Uzturs-Kosmētika-Fizioterapija utt.
2) Sievietes personības/izaugsmes modulis varētu būt nedaudz "Veselības modulis" + lekcijas par sievietes karjeru un sievietēm darba tirgū, konfliktu risināšanu darbā un mājās, ģērbšanās stiliem, jaunākajām tehnoloģijām utt.
Katrā ziņā bez līdzfinansējuma, lētāk par 200Ls par 4 dienām (3 naktīm) un 4x ēdināšanu, telpu īri, lektoru atbraukšanu (ceļa kompensācijas, ēdienreizes, naktsmājas, ja nepieciešams) + lekciju lasīšanu, organizatoriskajiem izdevumiem u.c. izdevumiem, nekas nesanāks! Dārga tā nometņošana tomēr sanāk!
P.s. Protams, var jau nakšņot teltīs, pārtikt no sausajām zupiņām un pulcēties zem lielā ozola, bet gribas jau to komfortu, vai ne? :)
Viesis
guakamole 16.05.12 16:50:57
palasīju par eiropas nometnēm...interesanti - ļoti aktīva šajā jomā ir Vācija. Latvija priekš manis piedāvā kaut ko ne ļoti interesantu - veca stila dzīvesveidu:)))bet Lietuviešiem arī ir interesantas programmas - diving!žēl, ka Latvija nav tādu nometņu, kā piemēram, man liekas Vācijā bija - sievietes darba tirgū, mūsu valstī ļoti noderētu!

ivetta 16.05.12 15:12:46
Paldies, Inta, par padomu. Jāsaka, ka esmu atmetusi domu par projektu rakstīšanām. Nav man tādas pacietības. Es vairāk tāds ideju ģenerators :)

intasanta 16.05.12 10:10:01
Hei, Ivetta!
Zinu, ka interesējies par projektu rakstīšanu. Tieši šis ir tas formāts, kā iegūtu sakarīgu pakalpojumu par sakarīgu cenu. Ja Tevī ir radusies šī ideja. tad gan jau zemapziņa zin, kā to īstenot. Apdomā, ko vēl vari izdarīt, lai tas īstenotos. Šobrīd zinu, ka Māra Tīmane Kazdangā rīko nometni sievietēm jūnija vai jūlija beigās. Un viņa prot rakstīt projektus. Pakomunicē ar viņu!
p.s. Lai uzrakstītu projektu, nauda nav vajadzīga. Tikai laiks un pacietība ;)

ivetta 16.05.12 09:08:13
Vakar nejauši uzgāju draugiem.lv galeriju. Pirts ar naktsmītnēm. Komentāros saka ka tas ir lēti. Zem bildēm ir cenas norādītas. http://www.draugiem.lv/user/743803/gallery/?aid=40232585 Tas atrodas netālu no Sabiles.
Varbūt noder ;)

viktorija 15.05.12 15:53:53
sveikas, dāmas. ja patiešām ir interese organizēt, tad piedāvāju sākt meklēt vietu un sastādīt programmu. varu palīdzēt ar organizēšanu un ar speciālistu aicināšanu, jo pazīstu daudz labus speciālistus: gan dzedniecībā un ārstešanā ar dabas dotām zālēm, gan jogas pasniedzējas/fizioterapeites, kā arī skaistumkopšanas speciālistus, kas ir gatavi dalīties ar savu pieredzi. galvenais, vai tiešām ir vēlme ne tikai vārdos, bet pavisam nopietni, veltīt kādas 2-3 dienas sev, savai izglītībai, atpūtai un saskarsmei ar citām dāmam.

ivetta 15.05.12 09:11:08
Pluss arī palūkojam, ko varam pieaicināt no malas, neprasot pārāk lielu fiansējumu. Nosaucu piemērus - pilašu pasniedzēju, kouča speciālistu, speciālists par dabas dziedniecību utt. Un varbūt jums līdzās ir kādi tādi cilvēki, kurus var pieaicināt.

ivetta 15.05.12 09:06:27
Varbūt starp mums ir zināma kāda vieta, kur neprasa lielas summas? Kāda pirtiņa, kur vietas pietiktu un būtu iespēja izgulēties. Un drošvien jālūko tādā vietā, kas ir aptuveni Latvijas vidiņā. Vai arī var izdomāt tādu kā projekta tipa variantu - katru gadu tiekas savā reģionā t.s. Kurzemē, Zemgalē, Latgalē, Vidzemē. Un tad jau, kas grib, tas brauc.
Un, lai būtu interesanti, katra padomā par programmas saturu, lai būtu interesantāk. Un kāds, kas uzņemas vadību to visu apkopo un sastāda plāniņu.
Kā jums šāds mazs ieskatiņš, skicējums?

avokado 14.05.12 20:20:28
Es noteikti piedalītos. Varētu maksāt ne vairāk par Ls 30,- . Zinu,ka nometnes ir dārgas,bet kautko jau pa visām var saštukot. Vienīgais,kas mani mazliet ierobežotu ir vecums. Gribētos lai piedalās vairāk mani vienaudži. T.i. 23-25 g. Bet cik es saprotu,šeit aktīvākās ir mazliet vecākas. Neuztveriet kā aizvainojumu. :)

pikadilija 14.05.12 19:55:09
nometnes ir forša lieta, bet parasti vis apstajas pret finansem, diemzhel, lai ka arii es gribetu, bet ar patreizejos apstajljos varetu par shim 4 dienam, ne vairak kaa 30ls...

sammerseta 14.05.12 17:54:32
Kādas domās un pārdomas pārējām meitenēm?

lindat 10.05.12 16:01:29
Varbut kadai ir interese kopa ar mani apmeklet interesantu seminaru:
http://www.similia.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=158&Itemid=162

ivetta 09.05.12 18:36:14
Es visticamāk atļautos līdz Ls20, bet tas visticamāk par maz varētu būt...

sammerseta 09.05.12 17:41:00
Dāmas, kāda Jums liekas pieņemama dalības maksa par 4 dienu nometni (3 naktis) viesu namā, visas ēdienreizes, lekcijas utt. Cik Jūs būtu gatavas par ko tādu maksāt.
1 2 »

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv