Saki to šeit!

Iespēja mācīties bez maksas! (37)

Viesis
spaara 22.11.10 13:34:16
Nē, es rindā nestāvēju. Tā kā man vajadzēja ļoti ātri visu nokārtot, braucu uz Aizkraukli un jau esmu visu nokārtojusi, līgumi parakstīti, rēķini apmaksāti, jau mācos pilnā sparā. Zinu, ka citām meitenēm, kas Rīgā kārtoja dokumentus, vēl nav līgumu.
Viesis
ditaa 22.11.10 12:16:28
Meibela un spaara,vai Jūs NVA dzīvajā rindā Rīgā stāvējāt? Un cik ilgi?
Viesis
meibela 17.11.10 14:15:54
pusdienziede, kad gāji pakaļ tam kuponam, tur jau bija ierakstīta Tava izvēlētā programma? man stulba situacija, jaiet pakaļ kuponam, bet man vajag samainīt no profesionālās pilnveides uz neformālo. Tad sanāk, ka man atkal jāiet pie karjeras konsultanta? Nez pie viņa dzīvās rindas ir?

atamino, jā, ja beidzi pavasarī, tad tev jāpagaida lidz nakamgada pavasarim, bet vari jau drīz pieteikties, jo tagad pieraksts ir uz februara beigām. Vari izvēlēties da jebkādus kursus :))
Viesis
atamino 17.11.10 12:33:56
Meitenes!
Jo vairāk lasu, jo mazāk saprotu :D
Tātad, ja esmu beigusi augstskolu pavasarī, tad es nevaru pieteikties šajos kursos? Vai arī drīkstu, vienkārši man jāmaksā tie 10% ?
Un man ir jāizvēlas kaut kas profesijā, kurā es strādāju, vai arī es varu pieteikties kursiem (zem nosaukuma neformalās izglītības programmas), kas nav saistīti ar jomu kurā es strādāju?
Viesis
pusdienziede 15.11.10 13:39:29
Es jau tuvu startam, 1.decembrī sāksies mācības, bet process diezgan garš.
1. Ar pasi un aizpildītu personas apliecinājuma veidlapu jāiet uz NVA Jēzusbaznīcas ielā 413kabinets.
Trešdienās un piektdienās dzīvā rinda, pārējās dienās ar iepriekšēju pierakstu( līdz gada beigām viss jau sarakstīts). šeit iedod "nosūt'jumu"pie karjeras konsultanata
2. Jādosas pie karjeras konsultanta unjāpamato sava izvēle - tas ir ko tu gribi mācīties, jo var apgūt lietas kas saistītas ar tavu pašreizējo darbu. Piemēram sekretāre nevarēs mācīties pavārkursos. Kautkā tā.
karjeras konsultants sniegs savu atzinumu un aizpildīs veidlapa
3.kuru jānogādā atpakaļ 413 kabinetā
TAD JĀGAIDA PĀRIS NEDĒĻAS APSTIPRINĀJUMS NO VID, par to ka tiešām esi strādājošais
4. Tad saņem kuponu ar kuru dodies uz noskatīto mācību iestādi un piesakies, viņi aizpilda kupona otru daļu, kuru
5. jānogādā atpakaļ VNA
6.tad jāgaida zvans no VNA un jānāk parakstīt līgumu.
Varbūt uzrakstīju diezgan nesakarīgi un haotiski, bet tāds šis pasākums arī bija. Lai jums veicas meitenes.
Viesis
meibela 13.11.10 18:51:58
paldies, par info, noskaidroju, ka arī rīgā ir dzīvās rindas un sodien jau visu nokārtoju.
Viesis
spaara 13.11.10 18:06:54
Jā, uzreiz tiku pie karjeras konsultanta un atzinuma, bet kupons bija jāgaida kādu nedēļu.
Kursos var iet jebkur, es eju Rīgā.
Rindas tur vispār nebija, 10 minūtēs visu izdarīju :)
Viesis
meibela 12.11.10 13:07:34
spaara, vai aizkrauklē piesakoties turpat uzreiz tiki ari pie karjeras konsultanta? un ja aizkrauklē piesakos, tad kursus varu iet rīgā?
un vai gaidiji dzīvajā rindā, lai pieteiktos vai kā tur notiek?

maybe 02.11.10 23:22:44
Es septembrī biju uz NVA pēc kupona un oktobrī jau pieteicos mācību iestādē. Ir tas reāli un nav nemaz tik sarežģīti :).
Tik iepriekš labāk izpētīt kur un kādi kursi, lai pēc tam skaidri zināms mērķis ;)
Piemēram: http://kursi.turiba.lv/

inara5 02.11.10 17:33:50
Var tikt , man divas paziņas ir saņēmušas kuponus , viena uz angļu valodas kursiem , otra šūšanas , tikai šūšanas kursi notiks citā novadā , un jāgaida , kad noformēsie grupa .
Viesis
spaara 02.11.10 16:36:34
OK, uzrakstīšu, kad noformēšu visu līdz galam :)
Bet vietu skaits ir ierobežots. Ja ir liela interese un vajadzība pēc kādiem kursiem, iesaku rīkoties ātri.

smukaa 02.11.10 16:31:27
tina - tieshi taa,tiks kaada,lai uzraksta blogu!

tina 02.11.10 16:21:26
nu kad kāda no jums būs nokļuvusi reālos kursos, tad nāciet un stāstiet kas un kā. jo pēc manas pieredzes, tā pa lielam ir tikai tāda izrādīšanās, ko rādīt TV, ka redz apgūstot tādu un šitādu eirofondu mēs piedāvājam kursus. Reāli dabā neviens tajā kantorī nevar kārtīgi izstāstīt kā tu vari tik tajos kursos.

inara5 02.11.10 15:38:49
Es inguce tev piekrītu , ka 25 ls nav daudz , tas tikai zināšanai , jo tādu iespēju nevar laist garām!!!!
Viesis
spaara 02.11.10 15:38:36
Nu, ja 2 bērni ir kādai, tad bez maksas, bet es arī 25 LVL par būtisku maksu neuzskatīju :) tomēr inara5 komentārs ir vietā.

inguce 02.11.10 15:31:24
to, ka nav pilnīgi bez maksas (ja neatbilst kritērijiem) to saprotu ;) vienalga- no 250Ls 10% ir tikai 25Ls! tas nav daudz! :)

inara5 02.11.10 15:28:55
Esmu pieteikusies , bet gluži bez maksas nav ,NVA izsniedz mūžizglītības kuponu pilnā apmērā līdz 250 latiem, ja persona atbilst vismaz vienam no šādiem kritērijiem:

•ir noteikta invaliditāte;
•ir atzīta par trūcīgu;
•līdz valsts vecuma pensijas piešķiršanai nepieciešamā vecuma sasniegšanai atlikuši ne vairāk kā pieci gadi;
•ir divi vai vairāk bērni vecumā līdz 18 gadiem.
Personas, kuras neatbilst minētajiem kritērijiem, pašas nodrošina līdzmaksājumu 10% apmērā no NVA izsniegtā mūžizglītības kupona vērtības. Mūžizglītības kupona maksimālā vērtība šīm personām nepārsniedz 225 latus.

inguce 02.11.10 15:11:38
skaidrs!! :)

Viesis
more 02.11.10 15:04:52
Nju, es gan neesmu vēl pieteikusies, bet vēl gan domāju :) man der strādājošiem cilv., jo no vasaras strādāju :) bet kursi jebkurā gadījumā ir laba lieta...

inguce 02.11.10 15:01:52
more- par kādu Tu domā?? :)
1 2 »

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv