Saki to šeit!

Depresija (7)

cerite 03.07.13 18:21:54
Es atgrieztos-atpakaļceļš taču vienmēr vaļa un ja jāizvēlas starp naudu un garīgo veselību ,tad veselībai pirmā vieta.Ja baidies ko teiks mājās par Tavu atgriešanos-melo da jebko-ka aizbēgi no seksuālās uzmācības,ka redzēji katru naktisapnī mājas,ka vēlies turpināt mācīties ./...Un beidz sevi nemīlēt,nav jau nu te nemaz tāds bezcers,būsim godīgi.

rebeka 03.07.13 15:09:25
Pilnīgi piekrītu Noellei izglītība nav galvenais, galvenais, ir motivācija, pieredzē utt. Man nav diploma, bet strādāju divos darbos.

Rīgā ar dzīvokļiem arī nav tikt raki.. nemeklē centrā, turklāt ja, esi bez darba un iztikas līdzekļiem, ej uz bezdarbniekiem, iestājies rindā, saņemsi pabalstu + nokārto trūcīgas personas statusu un valsts maaksā lielu daļu no īres maksas un komunālajiem...

Tikmēr meklē sakarīgu darbu, attiecīgi tādu kur saņemtu pietiekami gan īrei , gan dzīvošanai...
Viesis
laila732 03.07.13 14:32:32
ES to saprotu, bet mana regiona pat sludinajumu nau uz darbiem, Riga savukart ir vajadizgs dzivoklis kuru nevaru uzzreiz atlauties nopirkt , bet ja ire tad nu gan visa alga aiziet. ES nezinu , ko jus daritu sada situaciju vai paliktu valstii kura jus nesaista nemaz un kura jus jutaties noniecinats un vientuls lai ari ir dzives biedrs, vai atgrieztos latvijaa sava dizmtene kur ir gan gimene gan radi.?

noelle 03.07.13 14:01:12
laila732, kādēļ esi TIK pārliecināta, ka ar nepabeigtu augstāko izglītību nevari pretendēt uz normāli apmaksātu darbu? Tādēļ, ka "tā runā cilvēki"? Ar apņēmību un vēlēšanos cilvēki ne to vien dabū gatavu, savukārt, pabeigta augstāka izglītība pati par sevi nebūt negarantē darbu, kurā varēsi pelnīt vairāk nekā tikai minimālo algu. Ar to vēlos teikt, ka, kamēr REĀLI pati nemēģināsi darbu atrast un nebūsi izmēģinājusi visas iespējas šajā jautājumā, šāds Tavs apgalvojums neiztur kritiku.

Viesis
laila732 03.07.13 13:08:08
rebeka
1) ir pagruti iznemot bazes darbu dabut
2)Jo lidz galam ir jamacas augskola.

rebeka 03.07.13 12:53:31
laila732

1.) Vai nevar atrast citu darbu turpat?

2.) kāpēc domā, ka LV varēsī dabūt tikai par pašu minimālāko algu darbu?
Viesis
laila732 03.07.13 12:16:18
Ir tada lieta ka vairs nezinu ko lai daru, man liekas viss bezjedzigs un vairs nespeju sevi saprast. Dzivoju kopa ar draugu abi paslaik stradajam Lielbritanija, itka jau vissam jabut labi pasiem ir panemta maja esam daudz mazs iekartojusies, abi stradajat, bet te peksni es ko velejusies esmu sasniegusi, bet ne lidz galam esmu sapnojusi ka dzivoshu un stradashu Latvija, kautgan lai ari tur ir gruti un saprotu ka daudzi saka ka ir paveicies ka viss ta nokartojies ka es stradaju un sanemu pietiekoshu atalgojumu, bet neviens jau nespej saprast ka tas darbs jau nau tik viegls, lai ari maksa vairak neka Latvija un jau jaizdzivo bet var dzivot normali. Bet tomer tas darbs mani dzen izmisuma katru dienu eju uz vinu ar mokam, jo ka jau zinams darbs baze nau nemaz tik viegls, un lidz ar to es sevi saku nesaprast un velos lugt padomu kadam ko lai daru.? Braukt atpakal un sedet uz minimalas algas algas lai izdzivotu Latvija, + nezinu vai speshu atrast darbu ,vai lai palieku te ? Es reali emsu izmisuma, man tada sajuta ka ir nervu sabrukums, es biezi raudu pati nesaprotu kapec, blauju uz sev tuvakiem cilvekiem, pasai to negribot, es meiginu sevi nomierinat bet man tas vel nau izdevies tapec nolemu uzrakstit, un lugt varbut kadam kadu labu padomu.!

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv