Saki to šeit!

luudzu paliidziet (2)

Viesis
chic 17.02.12 22:23:23
Čav visiem,
Piedāvāju interesantu, BEZMAKSAS un DROŠU Projektu!
Ja tev, gadījuma tas neinteresē, tad lūdzu pārsūti manu piedāvājumu saviem draugiem, kuriem tas liksies interesanti.
PELNI NAUDU AR WAZZUB, PIESAISTOT CILVĒKUS UN NEIEGULDOT NE SANTĪMA!
Reģitrējies ar zemāk norādīto saitu
http://signup.wazzub.info/?lrRef=106e051a
Wazzub ir pati intresantākā parādība internetā uz šo brīdi!
1.janvārī 2012 gadā sāka savu startu jauns globāls projekts WazzUB! Šodien Tu to uzzinājāji viens no pirmajiem! Izmanto šo priekšrocību tūliņ pat un sāc rīkoties
WAZZUB ir pirmā globāla mēroga kompānija, kura mums maksās naudu tikai par to, ka mēs izvēlējāmies WAZZUB, kā mūsu interneta pārlūka programmas galveno mājas lapu. Tas ir viegli un tik vienkārši: Mūsu uzdevums ir popularizēt un izplatīt Wazzub vārdu cik vien tuvu un tālu ir iespējams. Jo vairāk cilvēku jūs uzaicināsiet WazzUB ģimenē līdz 1.aprīlim 2012 gadam, jo vairāk naudas jūs nopelnīsiet pēc tam katru mēnesi! Piemēram: Ja jūs uzaicināsiet tikai 5 cilvēkus pievienoties un viņi izdarīs to pašu 5 līmeņu dziļumā, jūs varēsiet pelnīt apmēram $4000 katru mēnesi visu savu mūžu neko nedarot , izņemot to ko jūs jau tā darāt katru dienu internetā. Iedomājaties, kas notiks ja jūs uzaicināsiet 10 cilvēkus? Jūsu peļņa vienkārši uzsprāgs! Nav nekādu ierobežojumu, jo vairāk cilvēku jūs uzaicināsiet, jo vairāk jūs nopelnīsiet!
Tas ir vienkārši…
Viesis
alisaglebova 08.10.10 11:10:25
Milas maaminjas,sievietes es un mana mazaa meitinjas wobriid esam nokluvuwas loti gruutaa sitiaacijaa man un mazaij sauliiteij nav kur dziivot.esmu griezusies pie siciaalajiem bet arii vinji taa reeali nevar mums ne ar ko paliidzeet..es aizgaaju no viira jo vinjw mani fiziski un moraali aizskaara veel nedelju es atradiiwos socialajaa centraa bet ko dariit talaak es tiewaam nezinu jo esmu izaugusi bernu namaa man ta iisti nav ne viena pie kaa griezties tapeec griezos pie Jums peedz paliidzziibas vai padoma..jaa kaadaij,kaadam ir kaada briiva istabinja kur mees ar mazoo vareetu padziivoot ljoti luudzu paliidziet,es paliidzeewu majas darbos vai pieskatiit juusu berinju ja nepieciewams man tiewaam nav ar ko maksaat sanjemu tikkaij 58ls un par to man veel ir beerninjw jaabaro..ljoti ceru ka kaads jauks cilveecinjw izlasiis visu ko esmu uzrakstiijusi un iespeejams kaads paliidzees..Miilaas maminjas mums tiewaam ir wobriid ljoti gruuti...interneta pieeja man ir gruuta,tapeec luudz ja varat man paliidzzet kaut vai ar padominju zvanat 27108923zz..Alisa,Valerija mana meitinja

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv