Saki to šeit!

EXvirs!!! (2)

sucre 05.10.10 21:47:05
Skirusies esam jau pasen. Visn dzivo cita pilseta un vinam ir cita gimene. Visu laiku satikas ar savu meitu un man nebija pret to pretenzijas. Vienmer kad vins atbrauca ciemos, apjautajas: kapec es esmu viena joprojam. Man negribejas attiecibas un biju ari apvainojusies biskin uz viriesiem ka tadiem. Tas ta ievadam.
Pedejo reizi vins meitu redzeja 2008 gada 10 junija. Par cik man bija labi apmaksats darbs, alimentus vins man partrauca maksat ar tadu norunu, ka velak maksas pa lielakam summam. Par cik vins savu solijumus pildija attieciba uz bernu, man nebija iebildumu. Viss sakas, kad vins aizbrauca uz arzemem. Tika soliti meitai zelta kalni. Meginaju vinu bremzet. Neizdevas. Nu pienaca meitas varda diena. Paskatijos paplanaja macina un nopirku skypes komplektu: ausis un kameru. Lai jau meitai tiek prieks ar tevu parunaties. Ja es butu zinajusi...!! Es sev nevaru piedod ... Tad kad meita prasija par mugursomu ar portativo vina. Vins pajautaja meitinai; Tu pasakam tici??? Protams ka berns atbildeja naiva, ceribu pilna balstina: JA, jo vinai tacu ta pat ka citiem berniem davanas gribas. Un tagad vins man visu laiku draud, ka atnems bernu. Zinu ka padarit man ne ko vins nevar. Vinam ir kredits par dzivokli, nav patstavigs darbs un alimentus sanemu no valsts. Bet nu ir pienakusi tada situacija, ka LV nav ko darit un isti bernu vairs negribu atstat mammai. Izvest vins nelaus sava dzeraja principa pec. Jautajums ir tads. Vai kada ir kartojusi vienpersonisku aizbildniecibu par bernu. It ka uz gadu tevam tiesibas var nonemt barintiesa. Bet ka ir talak??? Tiesa??

pece 06.10.10 09:10:04
Sāc ar konsultāciju bāriņtiesā. un uzzvani uz šo departamentu Labklājības ministrijā un uzkausi kādu risinājumu viņi piedāvā http://www.lm.gov.lv/text/365?WorkersCat=69

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv