Saki to šeit!

Ivettinjai:) (5)

hiperkeri 18.05.13 13:42:32
Pāvuliņa.Kas ar mani?:D

hiperkeri 18.05.13 13:42:14
Atvainojos ,Sonita Pārvuliņa,nevis manā variantā Solvita:D Kauns man!

hiperkeri 18.05.13 13:02:46
http://www.tv3play.lv/play/309818/?autostart=true

rebeka 18.05.13 07:25:52
Iedod linku kur var noskatīties :) Es gribu redzēt māsu :D

hiperkeri 17.05.13 22:55:55
Šausmīgi vēlu,bet beidzot es tiku noskatīties pa tv3play ievas pārvērtības ar Tevi!!! Šeit nu man ir ,ko teikt,un,ja sievietei ir,ko teikt,tad ir jārunā!:)
Man ļoti,ļoti patika rezultāts-izskaties pēc Rebekas māsiņas:) Ļoti,ļoti skaisti:)
Kā izdodas saglabāt imidžu??
Un kā veicas kopš šī projektiņa??
Man gan ir apnikuši abi vadītāji,Solvita ar katru reizi paliek arvien skābāka,šķiet,viņa ir sevi izsmēlusi šajā pārraidē,un man jau ir apnikušas tās meiteņu bantes.Dāmai vajag pamainīt frizūru-ir taču tik daudz veidi,kā to pirms tv raidījuma izdarīt...iepriekšējām vadītājām tas sanāca uz urrrrā.Un Gintam Budem vienīgā piezīme-kad pāries tas `seksīgo bikšu` periods.gribas redzēt vairāk fokusu uz ķermeņa augšdaļu jau kurā raidījumā.Pārāk bieži es ar uzrautu aci vēroju tās superspilgtās bikses.Un arī,lūdzu,bez žaketēm ar `dūrieniem` uz atlokiem utt.Mēs esam sapratušas,ka tas ir viņa `signature look`.izskatās,ka viņiem vajag iedvesmas brīvdienas.Jā.tas bija tas mans sakāmais.Paldies par uzmanību:D

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv