Saki to šeit!

nekontrolēta ēšana?!! (5)

ilzepavasare 13.05.13 17:24:44
Esot tāda metode - pajautāt sev tajā saēšanās brīdī - ko es tagad gribētu?. Nu, ārpus ēdiena gribētu. Un tad paklausīties savu atbildi.

spotorno 13.05.13 12:02:45
Varu tikai ieteikt to, kā ēdu visu laiku dabiskā veidā - vienmēr ēdu no salīdzinoši maza vai vidēja izmēra šķīvjiem, tādā veidā tīri reāli uzkraut ēdamo vairāk par šķīvja lielumu nav iespējams. Un jā, es parasti arī no uzliktā līdz galam neapēdu, ēdu lēni, tāpēc sāta sajūta atnāk ātrāk... apnīk ēst :D
Apskaties kādos šķīvjos ēd tu, vai ēd lēni vai ātri... :)

rebeka 12.05.13 20:31:58
http://www.sieviesuklubs.lv/kursi-un-pasakumi/intensivais-kurss-klusti-slaida-bez-aizliegumiem/
Viesis
vinta 12.05.13 18:52:26
Sveika!
Arī es kad agrāk saēdos pa daudz, mocījos, man bija grūti, bet tagad esmu atradusi veidu kā to mazināt.
Ja vēlies uzzināt kaut ko tuvāk, tad raksti uz e-pastu - vintavi9@gmail.com

florencefj 08.05.13 22:07:48
vēlos lūgt padomu, nezinu kā lai tieku galā ar sevi. Abzinos, ka kautkas nav kārtībā ar maniem ēšanas paradumiem. Pēdējo divu gadu laikā, esmu pieņēmusies svarā, par kādiem 8 kg. Kopš man piedzimis bērns, esmu tikai ņēmusies svarā un tas mani biedē. Jau otrā vasara un es kopš iepriekšējās, esmu tikai palikusi apaļāka, ne slaidāka, kā biju apņēmusies, gribēju atgūt savu slaidumu, bet ir vēl trakāk un šķiet tas nekad nebeigsies, ka būs tikai trakāk....jo man uznāk ēšanas mānijas, kad nevaru apstāties ēst, īpaši kad esmu mājās viena, tas ir traki....saēdos, visu kas pa rokai un tad jūtos drausmīgi slikti, nevienam to neesmu teikusi...kas man var palīdzēt?vai kādai tā ir bijis dzīvē?

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv