Saki to šeit!

Tvnet! (9)

rebeka 03.10.10 09:37:00
Patiesībā man nav pretenziju pret to ka pārpublicē rakstus, jo tas vien nozīmē, ka raksts ir bijis labs un interesants, un tas jau ir kā kompliments. Man galvenas, lai portāls kurš paņem to rakstu pieliek atsauci un viss...

rebeka 02.10.10 23:06:40
Ai man šķiet, ka raksti tiek pārpublicēti vienkārši nejēgā, vieneiz mans raksts ko biju rakstījusi MK bija pārpublicēts spokiem.lv bez atsauces, es tur toreiz izskaidrojos ar viņiem, un no viņu puses nebija ne atvainošanās, nekas, vienkārši pateica labi mēs pielikām atsauci.

Bet vispār ik pa laikam esmu manījusi, ka tas tiek darīts.

lcte 01.10.10 09:47:40
Jā, es ar to biju ievērojusi... Muļķīģi, lai jau ņem, bet neaizmirst ar autori norēķināties par rakstu

sandija 30.09.10 16:42:53
aranza

Lielie portāli jau sen šēro rakstus, tas nav nekas jauns

Bet par blogie man ir iebildumi , ka viņi ņem, tāpēc šo iespēju liedzam

aranza 30.09.10 16:41:54
A kā vispār - viņi vienkārši bez ziņas paņēma? Un vai tad, ja ieliek atsauci, tad tā drīkst jebkurš, vai tomēr ir savstarpēja noruna, ka rakstus drīkst pārpublicēt?

makvins 30.09.10 16:41:28
Patiešām nepatīkama situācija...

sandija 30.09.10 16:30:28
Es aizrakstiju uz Tvnet, ka blogus nevar nemt.

miranda 30.09.10 16:11:28
Labi, ka vēl ir ielikta atsauce uz SK, bet vispār šāda situācija man nepatīk. :( Nezinu, kā citas blogeres uzskata, bet es rakstu tieši SK un man nav vēlēšanās, lai to bez manas atļaujas pārpublicē citā portālā.
Nemaz nezināju, ka kaut kas tāds notiek, jo es parasti citus portālus nelasu.

banderoso 30.09.10 16:03:25
Sveikas! Jau vairākas reizes esmu uzdūrusies Tvnet publicētus Sieviesu kluba rakstus. Šodien http://www.tvnet.lv/sievietem/dzive/348092-viram_ir_cita. Kā tad sanāk, ka raksti, kas publicēti šeit nonāk tur? Laikam ir kaut kāda rakstu un blogu klejošana no viena portāla uz otru. Ja es ievietošu savu blogu šeit vai tas arī var kaut kur aizklīst pa man nezināmiem ceļiem?

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv