Saki to šeit!

man un mammai vajag padomu- lūdzu! (10)

gucci123 05.10.10 15:15:04
Mans ieteikums būtu:
1) sakravāt tēva mantas un izlikt aiz durvūm;
2) nomainīt mājas vai dzīvokļa atslēgu;
3) griezties pie policijas un rakstīt iesniegumu par draudiem;
4) ierosināt laulības šķiršanu - pamatojums - alkoholisms - un laulība tiek šķirta arī vienpusēji.

rudace 05.10.10 11:16:24
Andasan , kopumā piekrītu tavam viedoklim.

"Šādas situācijas mēdz dēvēt par upura-tirāna spēli, kurā upurim visbiežāk ir jāiemācās mīlēt sevi. Tas nebūt nav viegli, ja ir pierasts visā vainot otru un domāt par sevi kā par "nabadziņu", tomēr nekas nav neiespējams."
šajā viedoklī man cits redzējums.
Jāiemācās mīlēt nevis sevi, ko tāpat jau pārāk daudz darām, lai gan tā nebūt nešķiet (pāri visam milzīgs egoisms), bet gan jāiemācās pieņemt (ja ne mīlēt), to otru cilvēku un situāciju, kurā atrodies. Jo šī situācija ir mācībstunda "upurim", bet skolotājs ir "tirāns".

principā esmu pati gam gājusi cauri no A-Z.
Tajā laikā arī pastiprināti sākās mani garīgie meklējumi.
Un man nācās iemācīties, kā no nosodošas, greizsirdīgas, riebumu izjūtošas un tikai vīru vainojošas sievietes pamazām kļuvu citāda. Sākumā apguvu vienaldzību, centos nepārdzīvot un nelaist sevī negatīvās emocijas. Tālāk iemācījos saprast, ka esam dažādi, ka patiesībā viņš NAV slikts cilvēks, bet gan tas, ka esam pārāk atšķirīgu izpratni par daudzām vērtībām. Tad izaugu līdz tam, ka sāku vēlēt viņam labu, kaut viņš satiktu sievieti, kas viņu spētu darīt laimīgu, jo es to diemžēl dēļ sava egoisma nespēju. Un tā arī notika. Beidzot samērā mierīgi izšķirāmies, un man sākās jauna dzīve, pagātnē paliekot ellei, kuru nenovēlētu pat savam ļaunākajam ienaidniekam.
Bet tas ir ļoti pakāpenisks process, ilgs un mokošs.
Un neskatoties ne uz ko, esmu bezgalīgi pateicīga Dievam par šo iegūto pieredzi. Tā palīdz izprast citas sievietes, kas ir līdzīgā situācijā, kā arī paskatīties uz šo un citu problēmu no cita, ne prāta līmenī, redzējuma.

Aiziet jau var, bet tas situāciju neatrisina. 'Mācību, kas jāapgūst, nāksies atkārtot tik ilgi, līdz kamēr cilvēks sapratīs. Un katra nākošā reize būs arvien sāpīgāka.
Tāpēc mani izbrīna cilvēki, kuri lepojas ar savu egoismu, kā kaut ko ļoti pozitīvu un gaišu. Tas ir briesmīgi.
Cilvēki dzimst un dzimst no jauna, lai iemācītos mīlēt. Bet vispirms ne sevi, bet citus, aizmirstot par sevi.
Iespējams šis mans apgalvojums izsauks sašutuma vētru, jo nemitīgi tiek uzsvērts, ka vispirms jāmīl sevi, un citi tevi mīlēs. Manā redzējumā tas ir absurds apgalvojums. Bet lai nu paliek - katram lai tiek sava pāriecība. Patiesība tik un tā ir tikai Viena.

agnibe 05.10.10 11:09:16
Hmmm, vai šī situācija ir tik viennozīmīga? Un kā Tev kā meitai.... nebūs kauns noskatīties, ka tavs miesīgais tētis iet un iet pa burbuli? Un pati tikai metā kulakus, ka viņš ir tāds un šitāds....varbūt der tēti ielikt paārstēties (psihalogi, pishiatri, tā sauktie atkarību ārsti) aiziet pie kādas "vārdotājas"? Izrunāties un izskaidrot, ka viņa rīcības dēļ būsiet spiestas rīkoties radikāli.... iet uz policiju, tiesu... ka paliks viens un nodzeries.... nomirs.... Izdomā vai Tu varēsi mierīgi gulēt, zinot, ka Tavs tētis kaut kur aukstumā ārā piedzēries atlūzis guļ? Vai Tava sirdsapziņa nepukstēs, ka neesi izdarījusi VISU! Skaidrs jau ir viens, ka viņš pats sev to visu ir izvēlējies, bet kā ir ar Tevi.... vai visu esi pamēģinājusi, lai palīdzētu tēti nolikt uz kājām.... ja tas viss jau sen ir bijis un neskmīgi darīts, tad es piekrītu... ir vajadzīgs parādīt reālo pusi un ļaut viņam nomirt.... varbūt ne fiziski, bet kā vectēvam gan... vai Tu uzticēsi savu mazuli tādam....! Padomā pirms izlem vai zemāk ieteiktie soļi jau ir jāpieņem! Es to rakstu nevis aizstāvot dzēraju, gļēvuli, kurš kā vīrietis kaut ko tādu var atļauties, bet gan tādēl, ka es par savējiem cīnītos līdz beigām un neatstātu viņus... nelaimē!
Kaut kas netevrams.... tētis nevar Tev tuvoties, jo Tu tā vēlies.... man šķiet traki.... Protams lēmus jāpieņem Tev un mammai!

andasan 05.10.10 10:31:04
Nekas šajā pasaulē nenotiek vienkārši tāpat. Ikviens dzīves notikums ir kā mācībstunda. Šādas situācijas mēdz dēvēt par upura-tirāna spēli, kurā upurim visbiežāk ir jāiemācās mīlēt sevi. Tas nebūt nav viegli, ja ir pierasts visā vainot otru un domāt par sevi kā par "nabadziņu", tomēr nekas nav neiespējams. Zinu sievieti, kura līdzīgi mocījās, pat aizgāja no vīra, bet oficiāli izšķirties nevarēja 10 gadus. Tikai rūpīgs darbs ar savu iekšējo pasauli, mācību pieņemšana un izprašana deva rezultātu. Tiklīdz notika vajadzīgais klikšķis tā šķiršanās noritēja ļoti ātri - mēneša laikā jau bija šķirti un tagad ir pat labi draugi.
Svarīgi atcerēties, ka ne vienmēr viss ir tā kā izskatās.

sandramarija 03.10.10 06:23:25
Padomi no pieredzes.
1)Jāsniedz tiesā prasība par laulības šķiršanu.
2)Jāvēršas Valsts policijas kancelejā ar jau iepriekš mājās vai ar jurista palīdzību uzrakstītu iesniegumu par to,ka tēvs draud, ka bail no viņa, ka apdraud dzīvību, ka šantažē un tml. (jurists palīdzēs, sastādīs vēstuli).
3)Negatavot dzērājam ēdienu, nemazgāt drēbes, ar vārdu sakot, neappuišot.
4) Stingri pastāvēt uz savu, nemainīt savas domas, lai nav tā,ka vienu dienu raksta iesniegumu, otrā dienā skrien anulēt. Izlemt ko pati grib vai mocīties atlikušo dzīvi vai krasi visu mainīt.

peeka 28.09.10 18:48:44
Lai nemazga un neka negatavo!
Laiz biblioteku gramatas lasit un atpusties!
Vina vinam vergs?!
Lai izshkiras un sak savu dzivi.
Nav vina invalids ratinos? Staigat mak?
Ja butu invalids un atkariga no palidzibas, tad butu grutak kaut ko ieteikt... :(

banderoso 28.09.10 17:41:20
Mana ome izšķīras ar vīru un pati aizgāja prom, savādāk nekādi nevarēja. Galvenais ir paša velme pielikt tam visam punktu un nebūt līdzatkarīgam alkoholiķim :(
Viesis
aneteanna 28.09.10 17:13:10
ir mēģināti visādi veidi,bet viņš ir kā bumerangs! varbūt griezties pie jurista?bet vai ar to būs līdzēts?varbūt kādai ir bijusi līdzīga situācija?kā jūs rīkojāties?

sandrulish 28.09.10 14:23:22
tikai un vienīgi mēģināt tikt no viņa vaļā- visiem spēkiem...!!!
jums nebūs dzīves, ir pieredze zar līdzīgiem gadījumiem mūsu rados.....nebojājiet sev dzīvi- laižaties prom tā lai viņš jūs neatrod...es zinu, ka izklausās viegli- tas nav viegli, bet mēģināt...

varat lūgt lai policija caur tiesu aizliedz viņam jums tuvoties...
Viesis
aneteanna 28.09.10 14:04:51
Pati esmu jau precējusies un ir bērniņš! Bet nespēju noskatīties uz to kas notiek manas mammas dzīvē. Mans tēvs ir hronisks dzērājs, tad viņš kādu laiku nedzer, bet kad atsāk tad uz ilgu laiku! Kādreiz viņam bija pašam sava firma, bet viss aizgāja pa burbuli. Viņam i lieli parādi uz kuriem viņš vispār nereaģē- tikai dzer. īsāk sakot viss ir nogājis pa burbuli! Mamma jau vairākkārtīgi ir centusies no viņa tikt vaļā,bet nesekmīgi! Seko draudi, kaut kāda šantažēšana nesaprotama no tēva puses! Tēvam ir bijušas problēmas ar likumu! Mamma baidās un es viņu saprot! Kādreiz dzert devās citur, bet nu kā naudas nav dzer mājās!iet prom viņš neiet, jo kāpēc iet kur ir tīras drēbes un ēdiens uz galda! kā lai šādu situāciju risina?lūdzu palīdziet!

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv