Saki to šeit!

Pelni internetā neizejot no mājām (1)

Viesis
sinculeens 26.04.13 11:12:42

Sāc pelnīt internetā - PureLeverage.com

Pelni naudu moderni un kreatīvi!

Ja nezini, ar ko sākt, tad Pure Leverage ir risinājums!

Šī interneta biznesa kompānija savu darbību uzsāka 2013. gada 4. martā. Šokējoši ir tas, ka pirmo 18 dienu laikā Pure Leverage saviem partneriem komisijās ir izmaksājusi jau vairāk kā 1 miljonu dolāru - kas neredzēts, ka kāda kompānija tik īsā laika posmā saviem PARTNERIEM izmaksā tik milzīgas summas!

Lai Tu patiešām iedziļinātos šajā biznesa piedāvājumā, par kuru Tev vēlos pastāstīt tuvāk, tad, lūk, - reāli sasniegumi pirmo 7 dienu laikā!

VIDEO pierādījums - 540$ pirmo 7 dienu laikā:

http://www.youtube.com/watch?feature=pla…

Šī video mērķis bija parādīt to, ka ar šī biznesa palīdzību arī parasts latvietis var nopelnīt tiešām labu naudu strādājot tikai internetā. Domāju, ka pašlaik esi gana ieinteresēts, lai uzzinātu sīkāk par produktu un kompensācijas plānu, kā arī šo to par pašu kompāniju! Izlasot rakstu līdz galam, esmu pārliecināta, ka arī Tu saskatīsi šajā biznesā potenciālu, it īpaši ar mūsu komandas piedāvāto sistēmu, kurā ir iztērēta ļoti lielu nauda, lai palīdzētu saviem partneriem veidot sekmīgu biznesu ar Pure Leverage! Latvijā neviens neko tādu vēl nav piedāvājis, tāpēc iesaku izlasīt visu rakstu rūpīgi - līdz beigām!


Kas ir Pure Leverage produkti?

Pure Leverage piedāvā vienkopus visus vajadzīgākos interneta biznesa instrumentus, ar kuru palīdzību varētu pelnīt jebkāda veida bizness vairāk pielietojot šos instrumentus + internetu. Lai nebūtu jāmaksā katrai kompānijai atsevišķi par produktiem, kuri tiešām ir vajadzīgi katram, kurš vēlas nopietni darboties interneta biznesā, Pure Leverage apkopoja šos produktus vienkopus par neticami zemu cenu, tādējādi ļaujot ietaupīt lielas naudas summas!

1) Bloga platforma:Pure Leverage piedāvā ļoti profesionāli izstrādātu bloga platformu, kurā Tu varēsi rakstīt par jebkādu tēmu, biznesu, produktu vai jebkādu citu savu ideju! Lielākais ieguvums no šī bloga būtu tās, ka Tavi veidotie raksti parādītos Google meklētājā krietni vien augstāk, ja Tu izveidotu savu blogu no nulles un sāktu tajā blogot! Google mūsdienās lieto praktiski visi cilvēki, tad iedomājies, kādu ieguvumu Tu gūtu, ja tieši Tavi raksti Google meklētājā parādītos augstāk par citiem un cilvēks, kurš Googlē meklē info, nokļūtu tieši Tavā blogā, tādējādi iegādātos produktu vai iesaistītos kādā biznesā tieši caur Tevi!
Lai sāktu lietot šo blogu, nav nepieciešamas specifiskas zināšanas, šeit viss ir vienkāršots un pāris minūtēs jau varam gatavi, lai sāktu veidot savu blogu.
Šāda veida bloga platformu piedāvā arī kompānija Empower Network, prasot par šo produktu (vienu pašu) 25 $ mēnesī, bet Pure Leverage biznesā tas ir tikai viens no daudzajiem produktiem, kurš ietilpst cenā!


2) E-pasta mārketinga sistēma:Skaidrs ir viens, ka mūsdienās visiem, kuri lieto internetu, ir arī savs e-pasts. Padomā, kādas Tev ir iespējas pelnīt, ja Tev būtu pieeja konkrēto cilvēku auditorijas primārajiem e-pastiem?
E-pasta mārketings piedāvā iegūt šādus e-pastus, grupēt viņus un ar vienu pogas spiedienu nosūtīt kaut simtiem, tūkstošiem cilvēku uzreiz PERSONALIZĒTUS e-pastus, lai tas neizskatītos kā spams, bet gan personīga ziņa tieši konkrētam cilvēkam.
Pure Leverage e-pasta mārketings ļauj ievākt līdz pat 10 000 cilvēku e-pastus, līdzīgas kompānijas par šādu skaitli un pakalpojumu prasa vairāk kā 50 $ mēnesī, bet Pure Leverage - tas ir tikai viens no daudzajiem produktiem par vienu cenu.
Latvijas e-pasta mārketinga kompānija par šādu piedāvājumu vien prasa 30 Ls mēnesī - http://www.mailigen.lv/cenas.html !


3) Video e-pasta mārketings:Šis ir mazliet savādāks e-pasta mārketinga veids, kuru nepiedāvā standarta e-pasta mārketinga kompānijas. Visiem ir skaidrs, ka mūsdienās video spēlē ļoti nozīmīgu lomu, lai uzrunātu cilvēkus. Ko Tu labāk izvēlies - lasīt grāmatu vai skatīties filmu, video?
Ideja šim produktam ir tāda, ka ar pāris klikšķiem vari izveidot ļoti uzrunājošu ''mini web lapu'', kurā vari ievietot jebkādu video, tekstu un nosūtīt to saviem partneriem, klientiem. Tici man, šādi Tu viņu uzmanību piesaistīsi krietni vien efektīvāk, nekā iedodot standarta " youtube" linku - nedari tā, kā pārējie, esi atšķirīgs un radošs, ja vēlies, lai Tevi ievēro un ieklausās!
Citas kompānijas par šādu pakalpojumu prasa 20 $ - 35 $ mēnesī, bet Pure Leverage šis atkal ir tikai viens no daudzajiem produktiem par vienu cenu!


4) Konferenču istaba:Mūsdienās jau paliek standarts vadīt un veidot konferences online, jo tādējādi var ietaupīt cilvēku laiku un naudu. Tu saņemsi savu konferenču istabu, kurā varēsi apmācīt savu komandu, vadīt apmācības vai prezentēt kādu produktu. Šajā konferences istabā cenā tiek iekļautas 100 ''sēdvietas'', kas nozīmē, ka vienlaikus varēsi uzrunāt līdz pat 100 cilvēkiem tiešraidē!
Citas kompānijas par šādu produktu prasa mēnesī 50 $ -100 $, bet atkārtošos - Pure Leverage šis ir tikai viens no daudzajiem produktiem!


5) Profesionālas apmācības, kā ar interneta un šo biznesa instrumentu palīdzību pelnīt vairāk:Kompānija piedāvā tiešām profesionālas apmācības (katru nedēļu tiek papildinātas), kā ar biznesa instrumentiem iespējams pelnīt lielu naudu internetā. Ar to vien, ka Tev būs šie produkti - nepietiek! Tev tie ir jāmāk pielietot, lai gūtu vēlamos rezultātus - un par to ir padomāts.

Papildus tam, vēl regulāri tiek veidotas pamācības par to, kā:
Pelnīt vairākus tūkstošus mēnesī, izmantojot tīri tikai Facebook mārketingu;
Kā uzrunāt cilvēkus, lai viņi vēlētos ar Tevi veidot biznesu;
Ļoti daudz kompānija runā par psiholoģisko pusi, kas spēlē nozīmīgu lomu, lai Tu varētu būt sekmīgs interneta biznesā - kā pareizi pārdot produktu, piesaistīt cilvēkus biznesam u.t.t.

Šādas apmācības, kuras tiek regulāri papildinātas, varētu izmaksāt pat vairākus simtus mēnesī, bet mums tas ir tikai viens no daudzajiem produktiem!
Manuprāt, lielākais ieguvums no šīm apmācībām ir tas,ka bieži notiek konferences ar Pure Leverage līderiem (cilvēkiem, kuri MĒNESĪ pelna jau desmitiem tūkstošus), un viņi tiešām visu sīki un smalki stāsta, ko un kā dara, kādas taktikas izmanto, lai sasniegtu tādus rezultātus kādi ir viņiem - viss ir atkarīgs tikai un vienīgi no MUMS - vai vēlēsimies viņos patiesi ieklausīties un censties apgūt viņu izmantotās taktikas!


6) Mūsu komandas bonusi, ja iestāsies tieši mūsu komandā:* Interneta biznesa skola latviešu valodā (pirmā un vienīgā Latvijā)
Mūsu komandas biedriem būs ekskluzīva iespēja piekļūt interneta biznesa skolai latviešu valodā, kurā būs daudz un dažādi noderīgi raksti, video par to, ko esam apguvuši vairāku gadu gaitā. Šis info Tev noderēs, lai veidotu jebkuru biznesu turpmākajā dzīvē.
Ļoti liels akcents tiks likts uz latviešu materiālu izgatavošanu tieši par Pure Leverage piedāvātajiem produktiem - kā tos lietot, kā efektīvāk izmantot, lai attīstītu jebkuru biznesu. Šie produkti mūsdienās tiešām ir standarts, kas jāprot lietot, ja vispār ir vēlme kaut ko pelnīt internetā - mūsu mērķis ir Tev iemācīt šos standartus!
Pieeja būs tikai un vienīgi Pure Leverage biedriem! Un šī iemesla pēc - simtiem latviešu taisās mums pievienoties!

* Komandas ''pārdošanas sistēma'', kura Tev ļoti palīdzēs, ja izlemsi ne tikai lietot Pure Leverage produktus, bet arī veidot biznesu ar tiem (rekomendējot tos citiem).
Ideja ir tāda, ka Tu, iestājoties komandā, saņemsi savu personalizētu lapu, kura būs izstrādāta no A - Z, un viss, kas Tev būs jādara ir jāsūta apmeklētāji uz to, kam ir kāda interese par i-biznesu, peļņas iespējām internetā. Šī sistēma ''izstāstīs'' viņiem visu nepieciešamo informāciju (par produktu, biznesa iespēju, komandas bonusiem), pēc kuras pastāv ļoti liela iespēja, ka viņi arī uzreiz vēlēsies pievienoties biznesam vai vienkārši iegādāties produktu, un TU saņemsi par to samaksu!
Ja arī cilvēks uzreiz nepiereģistrēsies biznesā, mēs viņam ik palaikam izsūtīsim ''motivējošus e-pastus'', lai viņš tomēr pārdomātu un iesaistītos biznesā. E-pastos tiks izsūtīti teksti ar TAVU reģistrācijas linku. Tātad, mēs visu darbu darām Tavā vietā, un viss, kas Tev ir jādara - jāsūta ''apmeklētājs'' uz speciāli izveidotu lapu, kura ir taisīta ar mērķi piesaistīt jaunus klientus, biznesa partnerus TAVĀ BIZNESĀ!

* Mēs Tev maksāsim no savas kabatas par to, ka Tu esat tieši mūsu komandā!
Neviens Latvijā nav piedāvājis maksāt saviem komandas biedriem no savas kabatas, bet mēs to darīsim ar lielāko prieku, lai JŪS MOTIVĒTU darboties un tiekties pēc rezultātiem.
Kā tieši notiek samaksa?
Viss, kas Tev ir jādara - ir jālieto mūsu izveidotā sistēma, kura palīdzēs Tev pelnīt naudu. Tu saprati pareizi! Tu lieto sistēmu, kura Tev palīdzēs veidot šo biznesu ''autopilotā'' un mēs par to Tev vēl maksāsim attiecīgi no tā, cik lielu apmeklējumu skaitu Tu būsi nogādājis uz šo ''sistēmu'' (jo lielāks apmeklējums, jo lielāka samaksa!).

Kapēc lai mēs būtu ieinteresēti Tev maksāt no savas kabatas?

Mums ir ļoti liela pieredze interneta biznesā un saprotam to, ka galvenā panākumu atslēga interneta biznesā ir motivēta komanda. Un šī būs viena no motivācijām, kuru mēs Tev dosim, lai Tu tiešām būtu ieinteresēts strādāt ar maksimālu atdevi (būs tādi partneri, kuri papildus bonusā nopelnīs pat vairākus desmitus, simtus mēnesī par to vien, ka lieto mūsu sistēmu).

Komandas sistēma, ko mēs piedāvāsim saviem partneriem, mums ir izmaksājusi tiešām lielu naudas summu, tāpēc vari būt drošs, ka mēs šim biznesam pieiesim ar MAKSIMĀLU atdevi ilgtermiņā.

Ja esi uzmanīgi lasījis un iedziļinājies manā rakstā, tad Tev vairs nevajadzētu būt šaubām par to, vai Pure Leverage un mūsu komanda piedāvā gana labu produktu, kuru vienkārši lietot saviem primārajiem biznesiem vai arī rekomendēt to tālāk citiem cilvēkiem, kuriem šie produkti varētu noderēt un par to saņemot MILZĪGAS KOMISIJAS (100% komisijas!)!
Raksta sākumā noteikti redzēji, kādus rezultātus iespējams pavisam reāli sasniegt, vienkārši rekomendējot šo biznesu tālāk citiem cilvēkiem, kuriem tas varētu noderēt (tādi ir visi, kuriem ir vēlme pelnīt internetā, tāpēc mērķauditorija ir MILZĪGA).
Pure Leverage ir BIZNESA IESPĒJA!
Kā pelnīt naudu ar Pure Leverage?


Ja esi saskatījis Pure Leverage produktos + mūsu komandas piedāvātājā bonusā potenciālu un vēlies ne tikai lietot produktu un sistēmu, bet arī rekomendēt to citiem un saņemt iespaidīgu atlīdzību par to, tad iesaku cītīgi iedziļināties turpmākajā tekstā un uzzināt, kāpēc es šo uzskatu par jaudīgāko un labāk maksājošo biznesa plānu, kāds jebkad ir izveidots!

Biznesa plāns darbojas sekojoši:

1) Pirmajā mēnesī par katru cilvēku, kuram esi rekomendējis šo produktu - Tu saņem 100% komisijas. Tas tiešām ir tik vienkārši kā izklausās! Piemēram, Jānis iestājas Tavā komandā un iegādājas produktu par 25 $, un Tu saņem par to 25 $. Kompānija pirmajā mēnesī Tev par šo cilvēku izmaksā 100% komisijas maksu.

2) Otrajā mēnesī kompensācijas plāns uz konkrēto cilvēku (mūsu gadījumā Jāni) mainās, lai Tu varētu saņemt arī komisijas no Jāņa komandas biedriem, piemēram, nevis tikai no Jāņa.
Detalizētu informāciju par to, kā darbojas kompensācijas plāns otrajā mēnesī, lai Tu varētu saņemt $ NEIEROBEŽOTĀ līmeņu dziļumā, var atrast Pure Leverage mājaslapā - http://www.pureleverage.com/launch/2?id=…


Tātad, ja kārtīgi izpētīji manis doto linku, kurā tiek detalizēti izskaidrots, kā strādā kompensācijas plāns otrajā mēnesī uz konkrēto cilvēku, tad Tev vajadzētu būt skaidram, ka šajā biznesa plānā Tu saņemsi naudu arī par to, ja Tavā komandā iestāsies kāds cilvēks kaut desmitajā vai simtajā līmenī. Tu saņem samaksu par KATRU cilvēku, kurš iestājas kaut kur zem Tevis.

Rezumē par kompensācijas plānu otrajā mēnesī uz konkrēto cilvēku:

Tu saņemsi 50% no sava tiešā partnera KOPĒJĀS PEĻŅAS (pirmā līmeņa partnera) un 50% proporcionāli sadalot uz visu pārējo cilvēku peļņas, kas ir zem šī cilvēka (kaut vai vairāki simti cilvēku).
Ja arī pašlaik visu neizproti līdz galam, tas nekas! Vienkārši apzinies to, ka Tev tiks samaksāts par katru cilvēku, kurš iestāsies kaut kur zem Tevis, kaut arī pats viņu nebūsi personīgi aicinājis biznesā!

Šis biznesa plāns ir tiešām ĻOTI jaudīgs, jo kā gan savādāk būtu iespējams nopelnīt 540 $ pirmo 7 dienu laikā?
Un tas ir pateicoties tam, ka tiek piedāvāts tiešām kolosāls produkts par ļoti zemu cenu (zemākā cena tirgū) + jaudīgākais biznesa plāns, kāds jebkad ticis izveidots, kurā tiek izmaksātas 100% komisijas partneriem!Vēlos arī pelnīt vismaz 540 $ nedēļā, cik tas man izmaksās, lai sāktu biznesu?

Pirmo reizi, kad iepazinos ar Pure Leverage produktu un biznesa iespēju, es nodomāju, ka tas gan jau izmaksās vairākus simtus $, lai sāktu...
Bet tad nonācu līdz raksta beigām, kur man saka, ka varu sākt tikai par 1 $ uz 7 dienu trial (pārbaudes) periodu un pēc tam mēneša maksa būs 24.95 $... Es domāju, ka tas ir ļauns joks...
Tāda cena par šādu piedāvājumu? Vauuuč... Nodomāju un nevarēju vairs mierīgi nosēdēt pie datora... Manā galvā bija miljons domas par to, kas tā ir par iespēju veidot tiešām reālu biznesu internetā, kurā vēlētos iesaistīties principā katrs, kuram ir kāda sapratne par to, cik šie produkti ir noderīgi un vajadzīgi katram i-biznesmenim + kompensācijas plāns, kurš izmaksā 100% komisijas! Vai arī cilvēki, kuri vēlas iemacīties i-biznesa standartus, bez kuriem nav iespējams iztikt mūsdienās, lai pelnītu naudu internetā + ar iegūto informāciju paralēli arī pielietotu zināšanas praksē un pelnītu reālu naudu!

Tātad - lai iesaistītos šajā biznesā, pašlaik tas Tev izmaksās tikai 1 $ (pirmās 7 dienas) un pēc tam 24.95 $ mēnesī! Ja Tu esi tikpat sajūsmināts par šo ziņu kā biju es, tad Tev panākumi ir garantēti! Šim biznesam pievienosies simtiem latviešu dēļ mūsu piedāvātā komandas bonusa vien. Pievienojies pirms visas lielās cilvēku masas un uzaicini viņus biznesā tieši TU un sāc pelnīt reālu, ilgtermiņa naudu internetā!

Cik daudz jau reālas izdevības nopelnīt naudu internetā Tu esi palaidis garām? Vai tā notiks arī tagad un visu kārtējo reizi noskatīsies tikai no malas ar patiesu nožēlo, ka kārtējo reizi nobijies no izaicinājuma?
Nepieļauj šo kļūdu vēlreiz.

Pievienojies Pure Leverage biznesam un mūsu komandai tikai par 1$ !

Reģistrācijas links:
http://www.naudasformula.lv/?ref=sincha
Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv