Saki to šeit!

Klaiņojošs suns "liekās" virsū (12)

makvins 23.08.10 20:45:18
Es zinu,ka ir tāda ierīce,kas izdod skaņu,ko dzird tikai suns ,bet baloniņš gan tas nav.Cena bija ap 60ls.Vīra darba kolēģim tāds ir.

rozhuks 23.08.10 11:54:01
Makšķernieku un medību veikalos var visdažādākos veidus nopirkt!!!
Ir bijis ka man ir jāiet pa tādiem vientuļiem rajoniem kur ir klaiņojošie suņi,tad es jau laicīgi paņemu kādu koka gabalu,vai o tamlīdzīgu un eju cīņā=))

sanny 23.08.10 06:25:29
atcereejos, ka visdusskolas laikaa mani sakoda klainjojosh suns-jutos tik bezpalidziiga-jo apkaart nebija cilveeku un viens traks suns metas kaajaa un njirdz zobus pret tevi..brrr.. negribeetu ko taadu vairs piedzivot-tagad ir nenormaalas bailes no klainojoshiem sunjiem. un labi, ka tagad ir izveele ar ko aizsargaaties..
Viesis
sherija 23.08.10 02:39:21
Aizmirsu patiekt, ka baloniņu nopirku makšķernieku un mednieku veikalā. Tur pārdevējs piedāvāja vairākus variantus.
Viesis
sherija 23.08.10 02:38:31
Man ir piparu baloniņš, ko var lietot gan cilvēkiem, gan suņiem. Agrāk dzīvoju ielā, kur bija viarākas mājas, kur dzīvoja dzērāji un turēja suņūs, lieki teikt, ka viņi viņus nedresēja, labi, ja dažreiz paēdināja. BIja pat gadījumi, ka dzirdēju, ka speciāli suni rīda virsū (jo tur pārsvarā dzīvoja krievi, kuri necieta latviešus). Vairākas reizes saucām policiju, un vienu reizi saņēmām oriģīnāļu atbildi- mēģiniet noturēt tos suņus, kur viņī ir, jo kad aizbraucām pagājušajā reizē, nevienu suni tur neatradām!!! :-) Labs ne?! Viņi labi zin, kur tie suņi "dzīvo", jo tajās mājās regulāri "viesojas". Vienu dienu ejot uz darbu mani pārsteidz 3 suņi. Es tikai paspēju nostāties ar muguru pret koku. Drošākais iekārās man jau plašķī (labi ka tāds bija, jo bija vasaras beigas un rīti bija dzestri) pārējie tuvojās lēnak. Man bija tikai maza somiņa. Mani pārņēma tādas dusmas uz to suni, jo es tak viņam neko nebiju nodarījusi, bet viņš man metas virsū. Atceros, ka dusmās nelabā balsī sāku uz tiem suņiem kliegt. Man par lielu pārsteigumu tas nostrādāja. Viņi laikam apjuka no tādiem bļāvieniem, jo bļāvu ne aiz bailēm, bet dusmām, atceros, ka man pat vaigi aiz dusmām dega. Suņī atkāpās un ja pareizi atceros, paspēju pat pacelt akmeņus un bļaujot viņiem iemetu(bet tas jau bija kaut kā automātiski), jo man bija vēl vairāki 10ti metri jānoiet, lai tiktu līdz ielai pa kuru brauc mašīnas. Kad līdz turienei tiku, man auksti sviedri lija aumaļā, jo tikai tad sapratu, kas reāli varēja notikt, jo tuvumā neivena cilvēka nebija. Pusdienu pārtraukumā nopirku baloniņu un nākošās reizes, tiklīdz tuvumā dzirdēju vai redzēju suņus, vilku no kabatas ārā baloniņu un turēju rokā. 2 reizes tas man palīdzēja, vēlāk tioe suņi kaut kur pazuda, laikam kāds "noutrēja, līdz atbrauca policija"!!!

inny 28.07.10 09:05:36
Es apjautāšos draugam, bet pūšamais.

aniya 28.07.10 09:02:05
inny, kas tas par baloniņu? ar to skaņu vai ko pūš sunim virsū? un kur pirkāt?

inny 27.07.10 22:08:42
Mums mājās ir baloniņš, ko ņemam līdzi, kad savu suni vedam laukā. Ir gadījies, ka noderēja, "atkaujoties" no suņiem - klaidoņiem.

pece 27.07.10 16:46:04
Te var palasīt vairāk, ja lasi angliski: http://www.dazer.com/dog-deterrent.jsp , kādreiz varēja dabūt ieroču bodēs.

aniya 27.07.10 16:42:23
pece.. nez kur tādus speciālos dzīvnieku baloniņus var iegādāties? Zooveikalos, vetaptiekās?
Vispār man patīk tā ideja par to skaņas baloniņu.. Bet vai tik nesanāk tā, ka tas zvērs vēl vairāk satrakojās?

pece 27.07.10 15:58:34
Ir vairāki varianti:
* ir gāzes baloniņi, kas dzīvnieku uz laiku iemidzina, tik jāatcerās, ka tie jātrāpa sunim degungalā un nevis sev;
* ir speciāli baloniņi, kas izdod skaņu, kura dzīvniekiem liek doties prom un to skaņu cilvēki faktiski nedzird dēļ frekvences, uz tiem reaģē lielākā daļa suņu.

BET baloniņu mīnuss - tiem ir jābūt pie rokas vai vismaz kabatā, lai vajadzības brīdī tie ir lietošanas kārtībā un pieejami.

Ja suns uzturas tajā vietā atkārtoti, ir vērts uzzvanīt pašvaldības policijai, lai noorganizē suņa savākšanu.

aniya 27.07.10 14:55:45
Šorīt bija man situācija, kad ejot uz vilcienu, redzu, man priekšā stāv paliels suns (apmēram tik liels kā vilku suns).. Es jau tā gāju gar pašu ceļa maliņu, un pēkšņi viņš man metās virsū.. Es nezinu, kas viņu atturēja kost, es tik paspēju pielikt maisiņu priekšā.. :o It kā bail man nav no suņiem, ne lieliem, ne maziem, bet šādā situācijā sirds tā straujāk sāka pukstēt gan!
Tagad es domāju, kā man mājās vakarā tikt..
Bet uz priekšdienām.. Kā atvairīt suņu uzbrukumu, lai nesakož cilvēku? Varbūt līdz nēsāt kādu saliekamo nazīti vai jānopērk kāds asaru baloniņš šādiem gadījumiem un jānēsā somiņā? :o

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv