Saki to šeit!

izmisums un bailes (7)

nosiguldas 13.07.10 16:29:07
Situācija nav no patīkamākajām, bet nav neatrisināma. Būs tik tiešām jālūdz policijas un tiesas palīdzība. Policijā ir jāiesniedz iesniegums par to, ka dotais vīrietis izteicis draudus, kurus viņa uztv;era kā reālus draudus dzīvībai un veselībai. Labi būtu, ja tad, kad viņš atļāvās palaist nagus sievietei ir bijuši liecinieki, vai viņa griezusies pie ārsta. Tiesā ir jāgriežas ar prasību par uzturlīdzekļiem. Tāda tipa vīrieši ar to arī dzīvo, ka draud un cenšās savu upuri turēt nemitīgās bailēs, atgriezīsies un atkal varēs neko nedarīt. Gribās jautāt, vai tad, kad viss tikai sākās viņa neko neredzēja, parasti slinkums un velme iedzert aliņu parādās diezgan ātri, ja jau sagaidīja mazuli, tad to neredzēt nevarēja.

sandija 09.07.10 23:03:13
Vai nav iespējams vienkārši paši pārtraukt attiecības? Vismaz emocionāli neiesaistīties. Jo vairāk katru dienu kreņķējies un doma, jo mazākas iespējas no tā tikt vaļā. Kamēr pati vi'mnu neatlaidīsi, viņš neatstāsies. Man ari reiz bija tāda situācija. Es šausmīgi baidījos, bet tad - sāku domā, kā piedot, kā atkratītirs. Nogriezu kā ar nazi. Vīrieši jau tādā zi'ā ir vāji. Ja viņi nejūt pretspēku, nejūt to sievietes enerģiju, kas uz viņiem vērsta, viņi atstājas.

Bet man ir zināma arī situācija, kur šitā iet gadiem!!! Sievietei jau ir ap 50, bērni tūlīt lieli, viņi spēlē šo spēli nemitīgi. Izskatās, ka abām pusēm ir labi. Jo pieraduši.

Bet es nesaprotu, kas tā par dzīvi

Es ieteiktu emocionāli atdalīt sevi no tā vīrieša. Tu esi Tu, viņš ir kaut kas cits. Jā , jums ir bērns, bet tas ir tavs, ja tu par viņu uzņemies atbildību.
Viesis
vienkarsi 09.07.10 22:24:07
starp citu esmu bijusi līdzīgā situācijā, un viss mainījās, kad manā dzīvē ienāca cits vīrietis.

Protams mēdz būt arī situācija, kad: suns, kurš rej - nekož...bet to rādīs tikai laiks.

Policija diez vai aplīdzēs, viņi iesaistās, kad JAU kkas ir noticis :(
Viesis
bucis 08.07.10 12:54:10
šitāda tipa vīriesi neliekas mierā.noteikti jāsniedz policijā iesniegums, varbūt var dabūt papīru par netuvošanos.ko bērns?viņš grib pie tēva?
Viesis
08.07.10 12:43:21
jaaraksta policijai par draudiem utt....tad varbuut liksies mieraa.

tina 08.07.10 12:36:43
arī medusmaizei var būt apdegusi garoziņa.
Viesis
zhuks 08.07.10 12:14:42
Mīļās meitenes iesakiet kautko, jo tālak nu jau vairs nav kur - izmisums un nepārtrauktas bailes seko ikdienu, bet ne man.
Skaista, izglītota ar labu darbu un nodrošināta sieviete iepazinās ar vīrieti, kurš reiz bija precējies un laulībā bija dzimis bērns, sāka vīt kopīgus nākotnes plānus,jo bija iemīlējušis. Mīlestības rozā brilles bija tik biezas, ka sieviete nespēja saskatīt draudus, ko šī kopdzīve atnesīs. Pēc kāda laika pasaulē nāca abu bērniņš un visi pienākumi, kas seko ģimenes pieaugumam, bet.... Vīrietis zaudēja darbu un īpaši pēc tā nealka, jo pvadīja laiku mājās uz dīvāna kopā ar bērnu , tas ir ok, bet kad bērns sāka iet bērnu dārzā arī tad turpināja savu ikdienu uz dīvāna, jo tā bija ērti, naudu kas bija paredzēta partikai tika ielikta aliņos un kam niknākam, sievietes sirds sāka sāpēt, jo arī attiecības sen bija tā sašķobījušās, ka nekāda kopīga idille sen vairs nebija. Sākās pat iekaustīšana un draudi. Beidzot sievietes mērs bija pilns un pielika punktu abu kop'dzīvei, kautgan tas nebija viegli, pat smagi. Vīrietis atgriezās pie mātes, mazā dzīvoklītī, jo pašam nekā nebija kautgan tādā vecumā vajadzētu būt gan. Un tad sākās tiranizēšana pa telefonu, darba vietā, visur. Bērns tiek raustīts no vienām mājām uz otrām un tiek uzstādīts ultimāts, ka sievietei ir jāņem viņš atpakaļ, ja nē tad tiek draudēts ar tādiem textiem, ka sievietei ir bail no mājas iziet, tā paiet vairākums no nedēļas dienām. Darīts jau ir daudz, bet viņš neatstājas. Sieviete gaida un cer, ka varbūt, viņam uzradīsies cita un viņš atstāsies, ko darīt?

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv