Saki to šeit!

Sieviešu Klubs (21)

rebeka 16.07.10 23:09:17
Jā kaut kādā brīdī varēja just, ka kaut kas nomainījās, īsti nesaprotu kas, bet ir labāk. Vislabāk bija pašā sākumā, nezinu kāpēc, varbūt tāpēc, ka SK bija kas jauns, bet no paša sākuma bija interesantāki rakstiņi. Ir OK es palieku te un nemeklēju citus saitus. Man patīk, jo SK ik pa laikam mainās un pilnveidojās un mēs varam daudz ko ietekmēt kas notiek portālā, gan iesūtot rakstus, gan izsakot kritiku, viss tiek mainīts uz labu un padarīts arvien aizraujošāks!

sandija 16.07.10 22:54:03
ĻOti daudz kas ir atkarīgs no redaktora. Kas un kam raksta. Cik dažādas sievietes, tik dažādas intereses. Mēs dažu dienu laikā visu nomainījām.

Nav viegli uzraks'tit par visu sieviešu interesēm, bet centīsimies:)

lakrica83 16.07.10 22:39:34
kas tas ir par jauno portālu?
Jā pievienojos tam, ka sākumā šis portālis likās traki saistošs.....mēnesi nebiju mājās, biju ciemos un tur internets nebija. Atraucu mājās.....lasīt ta nav ko......pāris minūtēs tiku cauri tam, kas mani varētu interesēt! :)
Viesis
dina 08.07.10 11:11:30
Absolūti piekrītu rebekai, jo man arī nepatīk gari raksti, bet tad es parasti izlasu sākumu un beigas un tāpat doma skaidra;)

hronikai-
man mācīja tā - ja ir kādas pretenzijas vai kaut kas nepatīk kā citi dara, tad, lūdzu, piedāvā vismaz 3 priekšlikumus kā uzlabot, mainīt utt. nevis tikai kritizēt. Nu nebūs tā, ka visām viss patiks, bet es zinu, ka kādai noteikti ir noderīgs tas, kas man tajā brīdī nē.

Viesis
08.07.10 10:17:55
varbuut ir konkurence ar citiem portaaliem? ;) ir viens jauns sievieshu portaals paaraadiijies. tieshi tagad peetu un veel nezinu kursh patiks labaak.

rebeka 07.07.10 18:06:20
Man savukārt ir ieteikums, rakstīt īsākus un kodolīgākus rakstiņus, jo ir VASARA un man parasti ir vēlme izlasīt visu, bet atveru vaļā un ieraugu cik gara pentere, nelasu, jo man nav laika, tad kad vakarā piesēžos, rakstiņš, jau sen aizslīdējis tālu prom. Rakstiem pēc būtības nav ne vainas, bet manā gadījumā man nav laika iedziļināties un izlasīt visu garo un bieži vien palaižu garām daudz ko interesantu un noderīgu.

Kāpēc pikrtākie žurnāli ir cosmopoliten, yoi, shape, tāpēc ka tur ir īsi un kodolīgi rakstiņi, tiesa gan atzīšu patruli un virspusēji un pilnīgi garlaicīgi, par slavenību ģērbšanos utt. Ar to gribēju ieteikt, šos pašus pēc satura interesantos un saturīgos rakstiņus, kaut kā kodolīgāk!
Viesis
07.07.10 09:49:34
man liekas, ka shajaa portaalaa ljoti daudz ir rakstu par attieciibaam, kas ir ljoti paarspiileeti, liekas, cik par to var runaat.....man liekas, vajadzeetu vairaak rakstus par sadziives lietaam ar kuraam mees saskaramies katru dienu...piemeeram......nezinu "Vakar biju X veikalaa un tur mani apmaanija uz naudu X kasiere, iesaku uzmaniities utt..." vai arii kaa te bija raksts shodien par chekiem, tas ir ljoti noderiigi ikdienaa....manupraat tas liidzsvaros tos daudzus rakstus par attieciibaam un skaistumkopshanu ar ikdienas lietaam. varbuut taa nav, bet tas ir mans viedoklis.
Viesis
bucis 07.07.10 08:06:50
labi gaidīšu:)

sandija 06.07.10 23:31:24
noteikti apskatīšos

Mums tik tikko mainījās redaktori, varbūt kaut kas ir palaists garām. Ļoti atvainojamies!
Viesis
bucis 06.07.10 23:13:55
3.07. kristīnei. tur bija rakstiņš par Rundāles pili.kā pavadīju brīvdienas tur

sandija 06.07.10 23:09:31
baiba

Kurš tieši raksts? Ar kādu nosaukumu un kad iesūtīji?
Viesis
bucis 06.07.10 22:58:29
bet man ir jautājums . KĀPĒC MANS RAKSTS NETIEK PIVIENOTS????UN jā es ar piekrītu, vairs nav tik interesantu rakstiņu kā sākumā.var jau paskatīties arī pēc tā, ka daudzi raksti netiek komentēti, ja būtu interesants raksts, tad meitenes noteikti izteiktos.bet tagad tā atver pārlaiž ar acīm un aiztaisa.

sandija 06.07.10 21:27:22
paldies meitenes par kritiku.
Viesis
talysia 06.07.10 20:59:07
es ar ta uzrakstiju! tiesi tadu pasu jautajumu. un man saka dikret par pasnovertejumu.

liiga 06.07.10 17:28:13
Jā,mani pirms tam norēja kā traku suni,kad aizsāku līdzīgu tematu:)

rasas 06.07.10 16:53:03
hronika... labi, ka Tevi vēl nenozākāja kā tas notika līdzīgā diskusijā ar tām, kuras izteica atšķirīgu viedokli no vairākuma.. priecājies! ;)
Lai jauka nedēļa! :)

rozhuks 06.07.10 16:13:23
Piekrītu Aijelei-tik tiešām ir VASARA,ir dārzi ir atpūta pie ūdeņiem,nav tacu ziema,kad ārā auksts,un negribās tur atrasties!!!!

miranda 06.07.10 14:45:39
Rakstu autores ir kļuvušas pasīvākas, bet tas ir saprotami - ir vasara ar visādiem darbiem un vairāk laika gribas pavadīt svaigā gaisā. Es pati pamanīju, ka jau sen neko neesmu iesūtījusi, jo dienas paskrien gaužām ātri. :)

rozhuks 06.07.10 14:12:51
Jappp,Hronika uzraksti par kādām tēmām un ko tu vēlētos lasīt!!!

sandija 06.07.10 13:20:26
hronika

Uzraksti, par kurām tēmām Tu vairāk gribētu lasīt?
1 2 »

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv