Saki to šeit!

Daži vīrieši spēj būt pretīgi līdz absolūtam riebumam!!! (8)

Viesis
spaara 05.09.12 15:58:54
Man vienreiz šādi uzmācās kāds garīgi atpalicis jauns cilvēks - gāju uz pieturu, kad pēkšņi kāds no mugurpuses sāka grābstīties man gar kājām uz augšu. Apcirtos un ieraudzīju jaunu, debilu cilvēku ar atkārušos lūpu un notecējušu siekalu. Mani pārņēma vesela emociju buķete, bet uz slimiem jau neapvainojas, lai gan jutos es pavisam nelāgi. Neņem galvā to dīvaini, nevar ļaut sevi šitā iebiedēt :)
Viesis
fabrikante 05.09.12 14:53:32
Runājot par virinātājiem. Vairākus gadus atpakaļ man tāds trāpījās poliklīnikas liftā...Jauns džeks, drusku pāri 20... Esot liftā jau nav baigo variantu aizbēgt. Tā nu es pagaidīju, kamēr šis savas lietas beidz..., uzsmaidīju un izkāpu:) Pēc tam pati pie sevis spurdzu, ka šoreiz noteikti viņš bija šokā par tādu reakciju:D Tas tā- jautrākam dienas noslēgumam;)

noelle 05.09.12 14:44:32
Mjā, tas jau principā ir gluži tas pats, kas ar tiem večiem - virinātājiem. Ne jau kas cits viņu interesē, bet redzēt sievietes šoku un pārsteigumu... nebiju līdz šim iedomājusies, ka arī šādi viņi to dara... (šī jau laikam cita "suga";)...

cerite 05.09.12 14:34:41
Viņa kaifs bija nevis Tev pieskarties,bet publiski Tevi satracināt-bauda ir redzēt Tavas bailes un apmulsumu,riebumu un šoku.Pareizākā reakcija ir nereaģēt vispār,bet to ir vieglāk pateikt ne izdarīt.Netīrības sajūta būs vēl ilgi,bet lai Tevi nomierinātu-svārkiem nav ne vainas,visdrīzāk viņu sabudināja tas ,ka Tu juties laimīga un seksīga,juties labi.

noelle 05.09.12 14:23:19
Ir bijušas reizes, kad it kā saproti, kas apkērt notiek, un spēj atbilstoši reagēt, bet šoreiz es biju kā zemē iemieta no pārsteiguma/šoka un attapos tikai tad, kad tas tips jau bija gabalā... Lai gan ļooooti jau gribējās iegāzt pa seju.
Viesis
fabrikante 05.09.12 14:03:42
Fūūū...es būtu gāzusi.

pece 05.09.12 13:49:46
Mjā, perversie tipiņi ......

noelle 05.09.12 13:20:09
Ak, es nekad nebūtu iedomājusies, ka man pienāks tāds brīdis, kad TIK ļoti gribēsies izteikt savu neaprakstāmo riebumu publiski, taču tagad es to darīšu! Varbūt, lai pažēlotos, iespējams, lai kaut kādā veidā tiktu vaļā no tās pretīgās sajūtas, kas mani šobrīd pārņem, vai varbūt tādeļ, lai kāds man vienkārsi pateiktu - ko cepies, nekas taču nav noticis... nevaru par to klusēt...

Acīmredzot mans neviltotais prieks par nesen nopirktajiem svārkiem (jā, jā, tiem pašiem, par kuriem pirms nepilnas nedēļas "lielījos" modes blogā) ar garo rāvējslēdzēju aizmugurē, tomēr nav bijis adekvāts, jo tieši šodien un tieši tad, kad biju nolēmusi veltīt pāris minūtes tikai sev, ne darbam, kāds izcili pretīgs vīriešu dzimuma pārstāvis man parādīja, ka arī šis apģērba gabals, acīmredzot, ir ierakstāms "palaistuves garderobē".

Īsti nav skaidrs, ar kuru vietu (lai gan - par to laikam šaubu vairs nav) šādi eksemplāri domā, taču skaidrs ir viens - palaist rokas uz ielas tagad laikam skaitās augstākais drosmes paraugs!

Mierīgi devos atpakaļ uz darbu ar saviem bezgala garšīgajiem pusdienu salātiņiem somā, kad ejot augšā pa kāpnēm tunelī, sajutu, ka kāds pēkšņi, ne no kurienes, rausta man svārku rāvējslēdzēju, ar otru roku jau paspējis ieķerties man kājā (protams, stipri augstāk par ceļgalu - tur, kur aptuveni sākas zeķu gumija)!!! Nav skaidrs, cik lielu baudījumu šis izdzimums no šī 5 sekunžu pieskāriena sievietes kājām guva, taču skaidrs ir tas, ka es tobrīd jutos tik pretīgi un tik ļoti šokēta, ka darbā jau iegāju raustoties šņukstos un asarām acīs!

Šobrīd nespēju domāt ne par ko citu, kā par vēlmi ieiet dušā, jo patiešām tā jutusies laikam vel nekad neesmu... Tik ļoti pazemota un aizskarta!

Kādai varbut liksies - sīkums! Bet es nespēju saprast, vai tiešām augsti papēži un svārki līdz celim ar 10 cm šķēlumu aizmugurē nu patiesi ir tik izaicinošs apģērba gabals, lai liktu vīriešiem mēģināt ko tādu pasākt UZ IELAS neksiatāmu garāmgājēju acu priekšā??? Es vēl saprastu, ja tas būtu kaut kāds vecs pervelis (arī tādi ir redzēti), kurš sieviešu kājas nav čamdījis varbūt kādu desmitgadi, bet apmēram 30 gadīgs vīrietis... es atvainojos...laikam jau nav pamanījies savā dzīvē iegūt vismaz minimālas iemaņas pie sievietes tikt normālā ceļā, nevis apmierināt savas novirzes tik primitīvā veidā...

Diena izdevusies!!! Paldies tev - vērīgais garāmgājēj!!!

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv