Saki to šeit!

Sliktās emocijas… (2)

cerite 05.09.12 11:40:37
Man liekas ka Tu tomēr pārāk ar to noņemies-priekš kam vēl par to lasīt,vai tad nav nekā labāka ko citiem ''uzsūtīt''
Viesis
milasaulite 05.09.12 11:10:28
Ik pa laikam mums nākas iesaistīties dažādo strīdos vai konfliktos gan darbā, gan sadzīvē, gan veikalā, gan uz ielas… Lai gan es cenšos izvairīties no šādām situācijām, cenšoties strīdu neuzsākt pirmā, taču, ja to uzsāk kāds cits – atbildu ar to pašu.
Šīs dienas pārdomas – cik ļoti šādas konfliktsituācijas ietekmē Tavu garastāvokli un, cik ilgi šīs negatīvās emocijas Tevi nepamet?
Mani tas iespaido, taču es visu ātri aizmirstu…
Taču ir cilvēki, kuri var dienām nerunāt, staigāt piepūtušies un raidīt naidīgus skatienus… Jautājums – kam no tā ir vieglāk? Dzīvot nedēļu ar negatīvām emocijām? Nu un? Ne jau mani tas aizskar… ne jau man tas traucē… Smieklīgi, īpaši, ja šādas reakcijas nāk no pieaugušu cilvēku, pie tam vadītāja puses. Vēl jo vairāk, ka viss konflikts ir radies tieši no šīs personas puses… Un es jūtos tik pārāka, ka manī nav vairs dusmas vai aizvainojums, es brīvi varu ar šo cilvēku sarunāties un uzjautrinos par to piepūtušos seju un strupajām atbildēm … Man liekas, ka tas ir kaut kāds komplekss, vai vēlme likt otram justies vainīgam par kaut ko? Bet, kā ir tad, ja tas otrs nejūtas vainīgs, ja viņš ar tevi runā kā parasti, smaida un nepiemin notikušo? „Pūslis” paliek ar savām negatīvajām īpašībām viens... UN piepūšas vēl vairāk, jo nav panācis to, ko gribēja.
Senāk arī man bija tendence tā darīt-pusaudžu vecumā, bet ar laiku esmu no tā izaugusi (dažreiz nevaru atturēties „papūsties” uz savu vīrieti, bet tās ir citādākas situācijas/attiecības)… vismaz darba attiecībās uzskatu, ka šādas emocijas ir liekas, nothing personal just business…
Secinājums- uzkrāt negatīvās sajūtas nedrīkst, jo vienīgais kam Tu patiesībā kaitē, esi Tu pats!
Esiet pozitīvi, laimīgi un ignorējiet šos „pūšļus”, jo Jūs dzīvojat savu dzīvi un kontrolējat kādas emocijas savā ikdienas dzīvē vēlaties ielaist un kādas atstāt aiz durvīm…
Veiksmīgi!

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv