Saki to šeit!

Asinis pie ārdurvīm! (8)

delfiins 16.05.12 00:25:56
Jau labu laiku tā vien šķiet,ka viss notiek ne tā,kā tam vajadzētu notikt. Sāk likties,ka kāds ir uzlicis ļaunu aci. Protams,varbūt tās ir tikai iedomas,bet tagad sāku aizdomāties. Vēlējos jautāt vai kāda no jums ir saskārusies ar ko līdzīgu,vai arī zin kaut ko par šo tēmu. Lieta tāda,ka dzīvoju pirmajā stāvā un šovakar nākot mājās ar suni secināju,ka pie manām ārdurvīm ir asinis. Protams,iespējams,ka tiešām kāds pārgriezis pirkstu vai kas tamlīdzīgs,bet asinis bij konkrēti pie manām ārdurvīm...Maza peļķīte un apkārt asins pilieniņi. Nelabvēļu šajā pasaulē pietiek un esmu daudz lasījusi par melnās maģijas pielietošanu ar smilšu čupu,zivs asakām pie ārdurvīm u.t.t. Bet par asinīm pie ārdurvīm nekas nav dzirdēts. Pastāv iespējamība,ka stress ir bez lieka iemesla,bet tomēr gribētu dzirdēt kaut ko par šo tēmu.

avokado 16.05.12 09:19:51
Varbūt kāds savainojies un meklējis palīdzību pie kāda. Un šajā gadījumā pirmās durvis Viņa/s skatījumā bija Tavējās. Esmu dzirdējusi par lāstiem,maģijām u.t.t. Manai lielajai ģimenei ari ir uzlikts lāsts. Pat nezinu kā lai tieku vaļā. 30 gadus atpakaļ mans nu jau bijušais sencītis bija pie zīlnieces un šī esot pateikusi,ka Tavā ģimenē nekad un nekur neveiksies. Visās nozīmēs. Lai kā arī negribētu to ņemt galvā un domāt,bet tā tas ir.
Viesis
ilze 16.05.12 10:40:27
Nekādā gadijumā nevaja par to domāt un tam ticēt, jo tā tu pati sev piesaisti šīs domas. Mēs bieži vien paši sev uzliekam lāstus un acis ar sliktām domām, nemaz to nenojaušot. Vieglāk vienmēr ir vainot citus, nevis meklēt kļūdas sevī pašā, bet es nevienu nevainoju, protams, ir izņēmumi, tikai tu domā gaišas domas, ja ir galīgi slitki varbūt kāda dziedniece var palīdzēt.

kimbra 16.05.12 11:12:36
Cilvēks bieži notic tam, kā patiesībā nav. Un ja kāds vēl pasaka, ka uzlikts lāsts, tad cilvēks uz to ieciklējas un visās likstās vaino ļaunās acis, lāstus u.t.t.
Tādas domas ir jādzen prom!!!

simba 08.06.12 19:47:40
netici mulkibas,neiedomajies to kaa nav. domaa pozitiivi. Nepiesarnjo savu smadzenju podu ar nevajadzigam negacijam un negativo energiju un viss buus bumbaas!

smukaa 08.06.12 21:07:11
Mēs redzam to,ko gribam redzēt!
Viesis
francija 09.06.12 18:28:44
Gribu pastāstīt par savu gadījumu. Pazuda pie ārdurvīm noliktais paklājiņš, jeb kājslauķis. Pēc kāda laika, apmēram pus gada, tas bija nolikts turpat kur paņemts. Ko lai domā?

avokado 10.06.12 14:35:39
francija,kāds aizņēmās. :)

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv