Saki to šeit!

Veselais saprāts vai Hipokrāta zvēresta laušana? (5)

Viesis
tenisone 16.05.12 19:45:37
ja neesat mediķi-Hipokrāta zvērestupārkāpt nevarat,nav ziema,trepēs nosalt nevar,kaut labāk vismaz pierīgā ārdurvis slēgt,nostiprināt logus
Viesis
monikaaa 16.05.12 12:38:53
Tādiem cilvēkiem ir patversmes, kur ne tikai piedāvā guļvietu, bet arī iedod vakariņas...ja tāds gadījums ir, tiešām cilvēkam nav kur palikt, jāzvana uz uzziņu dienestu un jāuzzina patversmes adresi un jāpiedāvā cilvēkam...cik zinu, daudzi atkratās no tā, jo tur nevar lietot alkoholu, un jāievēro disciplīna, jā, un vēl jāmazgājas, ko daudzi nevēlas darīt...
 
cerite 07.05.12 14:54:56
šādos gadījumos der tyikai un vienīgo apsardze,ja jau jums ir bijusi darīšana ar apzagšanu ,tad kāpēc to neieviest?
 
smukaa 07.05.12 13:01:15
Tumša mašīna.. :D
Viesis
veldra 07.05.12 11:52:50
Šorīt (naktī no svētdienas uz pirmdienu) ap pieciem no rīta tiku pamodināta ar neatlaidīgu zvanu pie durvīm. Uz pirmo zvanu nereaģēju, jo bieži vien dažādos, pat brīžiem nesaprotamos, laikos nāk kartupeļu tirgotāji vai vienkārši kāds „paālējas”. Bet, kad jau zvanīja otro reizi, nolēmu aiziet un pajautāt – kas tur ir?
Otrā pusē durvīm man atbildēja pajauna vīrieša balss (varētu būt nedaudz virs trīsdesmit), kas visnotaļ žēlīgi sāka stāstīt, ka viņam esot slikti ar sirdi, esot nosalis un vajag nedaudz sasildīties, piemetinot, ka viņš mani neapdraudot.
Jāteic.., situācija samērā dīvaina, jo no vienas puses nelaimē nonācis cilvēks, bet no otras – iekšējā sajūta, ka „kaut kas nav kārtībā”, jo nekas netiek minēts par ātro palīdzību. Vajagot tikai dzīvoklī sasildīties un viss būšot labi.
Aizeju pie sava dzīvokļa vienīgā vīrieša, kas dīvainā kārtā nebija neko dzirdējis un mierīgi gulēja. Ātri pārstāstu sarunu ar trepēs stāvošo un lūdzu, lai viņš, kā vīrietis, aiziet un pārliecinās par situāciju.
Kad „manējais” atvēris durvis, tur esot stāvējis jauns, ļoti gara auguma, plecīgs vīrietis, tādēļ durvis tika ātri aizvērtas ar tekstu – Es domāju, ka tas ir kāds vecs vīrs, bet šitādus es iekšā nelaižu!
Nu ko – kā jau pāris reižu apzagtie dažkārt dara, mēs sākām sev uzdot jautājumu – vai tiešām tā varētu būt izlūkošana un ķeršana uz muļķi? (situācijas skaidrībai – Dzīvojam pierīgā, pirmajā stāvā - vietā, kur māju apvij no visām pusēm ceļi ar vienu izeju uz šoseju vai vēl divām citām uz kluso piepilsētu un nesen kā daļu mantu pārvedām uz dārzu) Piegājām pie loga un... – jā! Piebrauc pie mājas pēc neilga mirkļa tumša mašīna un, kad vēlreiz tiek atvērtas dzīvokļa durvis, lai pārliecinātos par to, vai tiešām aiz durvīm kādam slikti – tur neviena vairs nav!
Sajūtas divējādas. No vienas puses automātiska vēlme palīdzēt nelaimē nonākušajam un gatavība pat ielaist savās mājās, bet no otras – bailes un satraukums par savu dzīvību un īpašumu.
Šajā gadījumā netika saukta ne policija, ne ātrā palīdzība, jo cilvēks no kāpņu telpas pazuda tik pat ātri un klusi kā tur parādījās. Tomēr esiet, lūdzu, uzmanīgi un pārliecinieties vai tiešām cilvēkam, kas ir aiz jūsu durvīm ir patiesi un godīgi nolūki!

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv