Saki to šeit!

Kā paciest kādu??? (18)

laaciite 03.07.10 13:06:49
Mīļās SIEVIETES! Mēs pašas pie visa vainīgas, uzņemamies tik, cik pašas nevaram pavilkt.
Jau atiecību sākumā, viss jānoliek pa plauktiņiem.
Kā nolēmi tā jābūt, ne pa labi, ne pa kreisi.
Cieni sevi un pārējie Tevi cienīs!
Lai veicas.
Viesis
otina 03.07.10 09:53:54
Nu tā taču ir psiholoģiskā vardarbība!!! Un kā mēs visas labi zinām- varmāku apturēt var tikai un vienīgi upuris!!! Tā ka Laumuci- viss Tavās rokās!!!
Viesis
bucis 02.07.10 21:53:44
pilnīgi piekrītu martatulpei
Viesis
ija 02.07.10 21:53:26
Tie labie strādnieki pa stūriem nemētājas gan un par 50-100Ls kārtīgs strādnieks arī nestrādas.Ja ienākumu saimniecībā nav,tad vīram dūtu pasam jātiek galā,nevis no bērnu naudas vēl jāuztur un jāsamaksā alga strādniekam.Piedod,bet Tavs vīrs savas problēmas uzkrauj Tev.Tas maigi izsakoties ir bezkaunīgi.Turies pretī,citādi Tev kāps uz galvas vēl vairāk.Tev ir visas tiesības nelaist savā dzīves vietā nevēlamus cilvēkus.Vīram nav tiesību to ignorēt.Ja tik stipra ir vēlme dabūt taisni to cilvēku ,lai gādā algu pats un dzīvesvietu strādniekam citā vietā.

rigonda 02.07.10 20:17:02
Viegli padomus dot,ne tik viegli izdarīt!

siesta 06.05.10 10:58:58
Un aizdomāties vajadzētu...
Piekrītu pilnībā Martatulpei!

siesta 06.05.10 10:57:01
Laumuci, ja vēlies sajukt prātā, tad tik laid iekšā viņu savā mājā.
Apmēram zinu, kā tas ir ir! Bijušas līdzīgas situācijas, ka bijis jāizmitina kāds savā dzīvojamā telpā, kurš tev it nemaz nav simpātisks dvēseliski. Tās ir šausmas, tā ir tāda nervu bendēšana, tu it visā saskatīsi, ko kaitinošu, kā viņš smejās,ēd,runā, pat tādus niekus, kā paskatās. Beigās tu nāksi mājās un stāvēsi pie durvīm, nevēlēdamās iet iekšā. Tas ir pārāk smagi, ja nepanes to cilvēku, sevis labad mēģiniet atrast citu variantu. Beigās tas tikai vell vairāk visu sarežģīs, tavas attiecības ar vīru, jo vainosi viņu par šādiem apstākļiem, pati staigāsi kā pūķis, cietīs bērni. Dieva dēļ, nelaidiet viņu savās mājās!!!

sigy 05.05.10 15:27:58
stardnieki tagad uz katra stura!!!pareiz ka ieva teica pat ar intelektu!!!:)
Viesis
05.05.10 14:31:15
Es izteiktu ultimātu un viss.

martatulpe 05.05.10 14:27:18
Es lasu un nespēju noticēt, ka Tu sen neesi aizsūtījusi vīru ar strādnieku ratā. Kādēļ sievietes, kuras ļauj sevi pazemot vēl sūdzas? Ja jau tas ir tik "neiespējami" izšķirties tad nevajag teikt, ka grūta tā dzīve, jo pati jau izvēlies tā dzīvot. Uz pasaules nav neviens arguments, kas attaisno psiholoģiskos un fiziskos varmākas. Tādēļ arī es šīs sievietes uzskatu par "vīra ceļa gājējām" bez savas galvas un savām vajadzībām.
Skarbi, bet man šāda kopdzīve ir k aut kas prāta netverams.
Viesis
laumucis 05.05.10 14:09:27
mans virs ari nav labaks ir gan apsaukajis kan ari slikti izturejies bet tas ir nedaudz savadak jo tas ir mans virs...vins mani nekad neaizstavetu no kada kas vinam butu vajadzigs darba zina...pie ta esmu pieradusi un aizstavu sevi pati.man jau ari tvaiks janolaiz un jaizamajs ari kadreiz:) es jau labprat bet par `100LS ieskaitot celu nevienu neatradisu kurs macetu visus darbus:(
Viesis
laumucis 05.05.10 14:06:35
es nemaz nevaru izteikt savu viedokli par to jo man visu laiku uzspies kaut ko es jau esmu domajusi ko varetu panemt vieta lai tas te nedzivotu un man nebutu kads jacies bet tiko ka es kaut ko pasaku preteju ta man jaklausas cik vins esot labs un ka viram ir loti vajadzigs vins u.t.t man jau apnicis to visu klausities un nemaz nevelos par so temu runat nav jegas. ja virs kaut ko ir ienemis galva tad ta ari jabut man tikai Japaklaujas...
Viesis
05.05.10 14:05:44
Un kā vēl nāks strādāt par tādu summu- ieliec internetā sludinājumu un noliec vīram priekšā alternatīvu. Atvaino, bet par tavu vīru labās domās nepaliku. Ja mani kāds tā aizvainotu, mans vīrs viņu būtu gatavs ar karoti nodurt, kur nu vēl ielaist manā mājā.

aranza 05.05.10 13:57:17
es domāju, ka jums vienkārši ir kārtīgi jāapsēžas un jāpadomā par alternatīvām. Nu nav mūsdienās neviens neaizstājams!! Jautājums, vai Tavam vīram ir svarīgi kā jūties. Es domāju, ka ir, bet neej pie viņa runāt ar dusmām un bļaušanu. Pacenties, lai viņš tiešām saprot, ka Tu jutīsies ļoti slikti un palīdzi sameklēt kādu citu strādnieku. Tagad to patiešām ir viegli izdarīt. Brauks kaut no Rīgas un par savu naudu..
Viesis
laumucis 05.05.10 13:39:13
ja protams vins zina jo pats man to teicis ir kad vins ir apsaukajis vins viram palidz darba zinā (metināšana trubu liekšana u.t.t)
Ieva es jau labprat arsastu citu bet mes dzivojam Saulkrastos un no centra kur varetu atrast kadu ir vel jabr kadi 7 km, tas nozime kad jamaksa cela nauda un pa velti apm pa kadiem 50 Ls ari neviens labs meistars sajos laikos nestradatu.
piemirsu uzraxtit ari ar pudeli ir ta kad dzer tad lidz zemei tas nekas kad 1 reiz nedela vai pat 1 reiz menesi bet kadel man tas butu japacies jo pati esmu pilniga nedzeraja un man jau slikti paliek no domas vien kad manejais grib iedzert un atpusties kur nu vel tas...
Viesis
05.05.10 13:28:26
atvaino, bet kapēc tu vispār pieļauj , ka viņš nāk strādāt. šobrīd strādniekus var dabūt ar augstāko izglītību un krietnu devu intelekta. Arī man ir saimniecība- tur valda stingra valdīšana. Divi jaunieši strādāja, protams- jūra līdz ceļiem un man nācās klausīties matam ne tik to vien. Līdz bridim, kad pateicu- vel viens lamuvārds- 0.10Ls no algas nost un pilnā nopietnībā. Gribi smēķēt- tikai pusdienas pārtraukumā un ej uz mežmalu, maniem bērniem nav jāelpo. Strādnieks atnāk iereibis- vēlviena reize un staigā! Tu esi saimnece- tava maize, tavi noteikumi. Iemācies valdīt.

rozhuks 05.05.10 13:16:53
Vins-tas cilveks ir Jums paligs darza un pie majas darbos?!....cik nopratu?
Man ari dzive nacas ciest tadus cilvekus un mates del un teva vienmer pakluseju,tacu kad pec naves mammas tas cilveks atlavas kaut ko man pateikt,apmelot un apsaukat....es vairs nekluseju,visu pateicu kas man uz sirds pret vinu bija sakrajies!!!!Un kluva vieglak....
Laumuci,virs zina jusu nesaskanas kas jums bija ar to cilveku?!
Viesis
laumucis 05.05.10 12:53:07
Lieta tāda kad pie mums strāda viens cilvēks kas kādus 3 gadus atpakaļ mani apsaukaja ko es protams zinu un nekad nepiedošu tagad ir sagadījies ta kad viņš nāks pie mums dzīvot, srādāt u.t.t lieki piebilst kad jāuztur ari viņš būs no MANU bērnu pabalsta kas mums ir 200 LS ar bērniem mēs būsim 5 cilv., plus vēl visi rēķini un mēs esam tukšā...Vīriņš neko nesaka jo vinam tas stradnieks ir vajadzīgs un ir ar mieru dalīties it visā man jau jāsāk domāt vai gūltā ari vilks??? Es nekad neieredzēšu kādu kas mani ir kaut nedaudz aizvainojis kaut kā labi ja kadreiz pa stulbu nosauc tad varbut kad esmu kludijusies bet ne jau kaut ka'ds kas man ir pilnīgi tukšā vieta tagad ir jāpiecies un kā es to izdarīšu es nezinu, jo ieraugot viņa tiešām pretīgo ģīmi man nelabi metas .no viņa nekas cits nenāl ara ka "BĻ....., NA.....un visi pārējie skaistie vārdi nu ka jau pus krievs un cietumnieks, Ko tas bērns iemācīsies no viņa man jau vienreiz pateica BĻ..... es pilnīgā šokā?????labi kad vasara nāk varesim tiko kā piecelsimies ara no mājas lai to nemaz neredzētu man tik puzdienas jadod būs...Kā tikt galā es tiešām nezinu???Pēc 1 ned viņš būs klāt ar visām savām netīrajam smotkām tad man sāksies īstā paradīze...

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv