Saki to šeit!

Mans klusums... (8)

astronija 05.04.12 13:32:27
Didzi,super infromācija!

astronija 05.04.12 13:25:59
Paldies,ka raksti par to!
Paldies meitenēm,kuras neatteica palīdzību!
http://reiki.ucoz.lv/blog/slimibu_celoni/1-0-
Ir grāmata - V.Siņeļņikovs "Izproti savu slimību!"Noteiki iesaku palasīt. Mietnēm ir taisnība -ķeries klāt, Tev viss izdosies!
Veiksmes!

smukaa 04.04.12 21:20:55
Par vēlu ir tikai 6 pēdas zem zemes!!
Kas tas par ārstu?Aizej pie cita,jo iespējas ir vienmēr!Un piekrītu didzim,ķeries sev klāt un kaut ko dari!!!
Turies,sūtu tev labas domas!!!

ilzepavasare 04.04.12 11:05:16
Zinu, Lakrica, cik tas ir grūti - to uzzināt. ... un pēc tam vēl mēģināt ko saprast, kautkā dzīvot, , izdzīvot nodzīvot. Man vēzi atklāja pirms pusotra gada.

didzis 04.04.12 09:43:24
Paskaties šo un pievērs uzmanību kundzei gados, kas runā par onkoloģijas problēmām un ceļu līdz tīrībai:

didzis 04.04.12 09:37:26
Mana māte nomira ar vēzi decembrī.
Atklāja 4. stadijā. Bija operācijas, gadu zāļu terapija un nekas nepalīdzēja.

Es ieteiktu nepaļauties tikai uz zālēm un dakteriem, bet steidzami ķerties pašai klāt.

Reāli tas ir disbalanss, kuru visai iespējams, ka pati ar savu piepūli vari izlabot.

Iespējams, ka ir jau par vēlu, bet noteikti ir varianti, ja nesēdēsi un necerēsi, ka kaut kas mistisks Tevi izglābs.

Es ieteiktu papētīt Ci Gun vai TaiJi, ar kura palīdzību ir iespējams sevi sabalansēt.

Atraksti Sandijai un atsūtīsim kādus linkus, kur meklēt info.

Tikai jārīkojas ir steidzami, TAGAD un pašai !!!

sandijasieviesuklubs 04.04.12 09:01:31
esmu gatava runāt ar Tevi
Turies
raksti man sandija@sieviesuklubs.lv

Kaut tūlīt

lakrica83 04.04.12 05:33:52
Mīļās man konstatēja vēzi.....hAHAHAAHAHAHAHHAHAH
ko hahahha (galvas labajā pusē. māsa dzina mani dēļ sāpēm pie ārsta......rs he.....
man nav enmciju, nu jau nav,,,,varbūt ir kāda kura vēlas parunāt vai padalīties, jo ārsts teica, ka par vēlu ņemt ārā...atliek vien novilcināc ....aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa man 3 gadu jauna meitiņa....un audzinu viena ( kopā ar audžu meitut 10 gadi )

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv