Saki to šeit!

Padomi ļoti noderēs (9)

Viesis
sanchoo 20.03.12 13:13:15
lakrica83: domaju ka nu jau noteikti var arii bibliotekas atrast, es ta kaa dzivoju UK , kad biju LV sapirku Koelju gramatas Gramatnicaa, jo dikti patik vinjs ka rakstnieks :) oi bet es tiko aptveru ka ne to gramatu ieteicu :D ta kuru gribeju ieteikt bija "Veronika grib mirt"

annete 20.03.12 12:30:08
Sveika,
Iesaku tiekties pēc tā, kas Tev patīk/aizrauj/interesē. Tādā veidā pozitīvi uzlādēsies. Un novērst lietas, kuras nomāc/ nepatīk/ kaitina. Uztaisi sarakstu - tā arī raksti - kas kaitina un - kas iepriecina un aizpildi to ;)
Un par kilogramiem - ir daudz piemēru, kad sieviete ir laimīga būdama apaļīga! Kaut vai Christina Aguilera :)
Galvu uz augšu! (Y)

lakrica83 20.03.12 10:10:37
Sanchoo: Ui kā man patīk lasīt un raudāt......baisi patīk....palīdz "izskalot" organismu.....
Kur to grāmatiņu var dabūt?
Grāmatnīcās? Vai nu jau viņai ir pāris gadiņi un bibliotēkās?
Lai gan man ļoti patīk lasīt...sen neesmu bijusi ne bibliotēkā, ne grāmatnīcā.
Viesis
sanchoo 20.03.12 09:48:48
varu ieteikt gramatu, kas man palidzeja .. iesakuma gan tikai asaras bira bet pec tam sapratu ka viss saja dzive ir skaists un mes esam raditi lai izbauditu to :)

Paulu Koelju "Pjedro upes krastā es sēdēju un raudāju"

bet varbut tas tev tik laikapstaklu ietekme :) saksies istais pavasaris atplauksi ka ziedinjs :)

lakrica83 19.03.12 22:25:01
Ui Tev tiešām jāsaņemas...
Tikai dumi...nezinu pat kā....
Sāc kautvai ar sevis un savas telpas pavasara tīrīšanu...
Papriecājies par lietiņām kuras Tev ir...aplūko nagu lakas, rotas lietas un apģērbu.....Atver logu līdz galam, lai spirgtais gaiss ienāk telpā......ieslēdz mūziku...un darbojies.
Tu esi sieviete un pati taču redz atzini, ka esi skaista...Taču blondi mati un zilas acis...juhuuuuu......
Man bija kursa biedrene....arī blondīne...ļoti, pat ';pti simpātiska un apaļīga....viņa nedaudz šķielēja un šļupstēja....., bet viņa bija tik feina ar humora izjūtu...mācēja būt tik draudzīga un jauki ģērbās....viņa ar savu starojumu un smaidu...draudzību pie sevis piesaist'ija daudz cilvēkus.
Un, kad gājām uz klubiem ap viņu spietoja....
Tev jāapzinās, ka esi unikāla un skaista.
Un nejau problēma ir tavā svarā....mīļā Tavā galviņā kāds plauktiņš saļodzījies.... :) piedod, ka tā raxtu...Bt piekārto un Tu redzēsi viss būs burvīgi....
Pavasarīgs sveiciens...
p.s. nopērc vīnu, oranžas zeķubikses un narcises...
:)

baibinjsh1 19.03.12 20:26:24
Meitenes, varbūt tās, kurām ir šāda nepanesamā vientulības sajūta, varētu apvienoties un kopīgi jauki pavadīt laiku? Tas tik tā - viedoklis no malas :). Ar domubiedriem taču ir forši! Jauni apvāršņi pavērsies!
Viesis
ailii 18.03.12 22:02:11
mja..izlasiju un nospriedu, ka esi uzrakstijusi par mani :) Arī es esmu kaut kur tālu prom no visiem draugiem un radiem un jūtos emocionāli vientuļa... tādēļ pati apzinos, ka esmu iestrēgusi mājās sēdētājas un nedraudzīgo meiteņu vidū... Lai gan vienīgais iemesls-pārāk liela un pārāk ilgstoša vientulības sajūta... un bieži no tā arī izriet viss pārējais-nepatika pret sevi utt.

astronija 18.03.12 19:48:49
Zini,kilogramos nav tā bēda... Nemaz. Pie velna kilogramus. Man studiju kursā ir meitene zeltene,kuras svars varētu būs jau labi pāri170kilogramiem.Un zini, viņa ir apmierināta ar dzīvi un ir pirmā, kas piesakās uz dažādām ambrāžām. Un pat nepiešķir vērību apģērbam,starp citu. Nav vienkārši tas viņai kā vērtība!Pat automašīna,ar kuru pārvietojas, ir tāda priecīgi apputējusi. mati blondie šadā tādā zirgastītē. Biksītes kājās - nošļukušas un nekādas. Bet iekšā viņai - tāds zirgspēks! Oi -nenāc par tuvu! Tātad - kas ir galvenais? Jā - mīlestība pret sevi un cieņa pret sevi. Ja tu mīli sevi, tad arī citi to darīs. Piepildi sevi ar enerģiju,mīlestību, cieni sevi tādu, kāda esi, un arī citi cienīs tevi tādu,kāda esi nevis tādu, kāda tu varētu būt. Ir daudz interneta resursu, ir grāmatas par šo tēmu, ja vēlies palasīt,bet pats galvenais - ej laukā un priecājies.Klausies mūziku,dejo, jokojies, baudi jaunību,jo esi to pelnījusi un esi tik pat jauka kā visi pārējie cilvēki.
Viesis
lauruks 18.03.12 17:48:01
Čau meitenes!
Pēc ilgas klusēšanas esmu nolēmusi izklāstīt savu problēmu Jums.
Tātad: Esmu 20 gadus jauna meitene, nu jau pēc 2 nedēļām būs arī 21. Šajā vecumā meitenēm it kā jābūt ļoti aktīvām, sabiedriskām utt., bet manī tāda nekā nav. Nu jau kādu mēnesi esmu sapratusi to, ka man liekas, ka man šajā dzīvē nav par ko priecāties, nevienam neesmu vajadzīga utt. Varbūt problēmu cēlonis ir tas, ka es nemīlu pati sevi, nevaru apzināties savu vērtību šajā dzīvē. Esmu simpātiska blondīne ar zilām acīm, bet Dievs mani nav apdāvinājis ar skaistu augumu, sveru es 84kg. Man liekas ka neviens puisis pat uz mani nepaskatās. No septembra studēju Rīgā, prom no visiem, ar draudzenēm satiekos ļoti reti, jo katra draudzene ir savā Latvijas malā. Man gribās visu laiku sēdēt mājās, mani aicina kaut kur tusēt, es vienmēr aizbildinos ar muļķīgiem aizbildinājumiem. Kad sāku par šo visu domāt, paliek tik ļoti grūti. Palīdziet meitenes man saņemties un iet tālāk ar paceltu galvu, jo tas ir ļoti nomācoši.

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv