Saki to šeit!

nepatika pret sevi, savu svaru... (23)

Viesis
orhidea 21.03.12 12:37:00
"pele" gluko,burti un vardi kur pazud
Viesis
orhidea 21.03.12 12:35:53
skatos,katram 16 gados sava nelaime,bet ja,tas viss ir musu galvas
es tad saumsigi stresoju,ka man deguns ar kukuminu un nasis platakas ka citiem :D
bet nu pieaudz un saproti,ka cilveki neverte tevi tacu pec deguna un dzekiem tiri labi patikos,viss ir iekseja harizma ;)
uzsmaidi un pasaule tev atversies ;)
ed normali,sac vingrot,lai mazak laiks domat par mulkibam,pakonsultejies ar kadu stilistu,kas ieteiks,kas labaks tavam augumam un galu gala pienem sevi tadu,kada tu esi
ta ir tada kliseja,ka visiem patik tikai karninaskai tava attieksme ;)
vaina ir ti
Viesis
spaara 21.03.12 11:42:55
Vikaa, Tavs ķermenis vēl tikai veidojas, nenosodi, bet pieņem to, jo katrs mēs esam individualitāte. Visi 160 cm garie nekad nesvērs vienādi, bet normāla svara robežās vajadzētu turēties visu dzīvi. Pie tam, ķermeņa masas indeksu nosaka tikai sākot no 18 gadu vecuma, jo pagaidām Tu vēl audz un veidojies.
Grūti otram ieteikt kaut ko, bet mana atziņa ir - nevajag raustīt organismu ar diētām, badošanās kūrēm, utt. Piekop dzīvesveidu, kas Tev ir pieņemams, izveido veselīgus ēšanas paradumus, kurus ievērot ir viegli un vienkārši (kuram gan patīk sarežģīt sev dzīvi), kusties, esi vienkārši aktīva. Un ķermenis būs pateicīgs, ka neesi sabojājusi vielmaiņu, neesi izjaukusi organisma līdzsvaru.
Man ir 40 gadu, aizbraucot uz klases salidojumu ar prieku atzīstam, ka visi klasesbiedri ir tikpat slaidi kā jaunībā (pāris kg uz vienu vai otru pusi neskaitās). Un tas ir tādēļ, ka mūsu jaunībā nebija tievuma kults, mums nav sačakarēta vielmaiņa, mēs bijām aktīvi, tā teikt - tika ielikta pareizā programma, kas joprojām darbojas.

Novēlu arī Tev atrast pareizo programmu! :)

Viesis
esmeita 21.03.12 08:13:26
vikaa, tu vēl esi bērns!!
Kādas te vēl atteikšanās no saldumiem, vai jebkā cita!!!!
Tu vēl tikai audz, veidojies!!!
Pieņem sevi tādu, kāda esi, jo tāda kā tagad tu esi un būsi tikai TAGAD!
Tev ir jāiepazīst dzīve, nevis jāatsakās no kaut kā!
Vienīgais nosacījums ir būt veselīgai un ar to pilnīgi vajadzētu pietikt.
Atteikšanās no kaut kā dod pozitīvu rezultātu tikai tad, ja tas kļūst par dzīvesveidu. Tas, ka neēd saldumus kaut vai mēnešiem ir tikai māžošanās! Tiklīdz atsāksi tos ēst viss ies labumā ar joni.

vikaa 20.03.12 22:59:14
ai, pārliecinājāt mani :D nau ko badoties. vienkārši atteikšos no saldumiem, jau 3šo dienu sanāk :D

baibinjsh1 20.03.12 22:50:33
Krx, man tas uzskats par sliekām vs mīkstmantiņām mainās atkarībā no tā, kāda esmu pati. :D Kad esmu slieka (vasarā), tad domāju, ka sliekas rullē (lai arī mīļotajam bieži nākas apdauzīt degunu pret manu gurna kaulu vai neveiksmīgi piezemēt vaigu pret ribām, kas spiedās ārā), bet tad, kad esmu mīkstmantiņa, cenšos domāt otrādi. Lai gan abos gadījumos mēdzu fanot arī par sev pretējo auguma apzīmējumu. Tas laikam atkarīgs no pašpārliecinātības līmeņa. :)
P.S. Vārdam APAĻĪGS ir ļoti daudz nozīmju. Tāpat kā SLAIDS, FORMĪGS, MĪKSTS, KAULAINS utt. Katram šie vārdi izsaka ko citādāku. :D

krx 19.03.12 22:20:00
Ja jau par vīriešu attieksmi iesākās - kaut kā bieži nākas sastapt vīriešus ar viedokli, ka tās SLIEKAS tomēr neesot tik interesntas :D Protams, es negribu aizvainot šeit nevienu slaido meiteni ;)
Man nemaz neļauj īpaši tievēt un mana "palama" ir "Mīkstā mantiņa" ROFL kuru visu laiku griboties spaidīt :D Dikti uztraucas, ka var sataustīt jau kaulus ROFL
Tā kā, mīļā meitene - ja runa ir par puišu attieksmi - tici man, nav vajadzības 16 gados patikt VISIEM skolas trimpliņiem! Kaut gan, ļoti, ļoti to gribētos.... Paies laiks, kad viņiem pašiem izveidosies gaume uz sievietēm ;) un lielai daļai no viņiem Tu noteikti liksies pievilcīga.

Un kas gan labāk - būt formīgai sabiedrības dvēselei vai kaulainai ņergai? :D :D :D
Lai gan, tie 55kg.... es nesaprotu, kurā vietā tur var būt kaut kas APAĻĪGS?!?!!

baibinjsh1 19.03.12 20:22:05
Kaktuss, pat es pasmaidīju! :D Ļoooti jauks sakāmais :)!
(Bet zinu gan, ka ir brīži, kad šāds mīļuma izpausmes veids var tikt atlīdzināts ar kārtīgu negatīvu pretbliezienu "Un kāds tad Tu pats???" vai "Beidz mani bakstīt! Es jau tāpat cenšos!" :D)

kimbra 19.03.12 17:45:02
baibinjsh1, super salīdzinājums tai kūciņai ar bulciņu :D
Tieši tā jau arī ir- viss atkarīgs no konteksta un uztveres! Dārgais arī man nesen, kad pēc vakariņām izgāzos dīvānā, pajautāja- "kam tas lielais puncis tur mētājas???" :D Bet tik mīļi, ka nespēju dusmoties!!

baibinjsh1 19.03.12 17:31:44
Ak Jēziņ, kurš gan nav izgājis cauri (kā aktīvs vai pasīvs dalībnieks) pamatskolas/vidusskolas masveidīgajam haosam?! Šeit, manuprāt, visiem būtu ko teikt no savas pieredzes bagāžas!
Tas tik tiešām ir KAUT KAS, kas notiek tajā vecumā skolās!
Visbriesmīgākais, ka šādi tīši vai netīši izvēlēti "komplimenti" par kāda augumu, prāta spējām vai fizisko attīstību mēdz iesakņoties tik dziļi, ka pat pēc daudziem, daudziem gadiem to visu vēl atceras! Un ne jau tikai atceras, bet daudz ko pieņem arī par tādu kā faktu, jo "visi taču teica, ka esmu tāds/tāda!".
Tā kā pati esmu dažus gadus atpakaļ izgājusi no vidusskolas soliem, varu teikt, ka arī man ir bijuši šādi periodi, kad negribas nevienu redzēt, jo cilvēki savās replikās mēdz būt ļoti nežēlīgi un neapdomīgi. Tomēr tagad, lai arī senāk arī par mani šad un tad pasmējās sporta nodarbībās, vai bija daži "uzbraucieni" tāpat vien (aiz skaudības vai vienkārši iz za ņečevo ģelaķ) gan par labajām atzīmēm, gan par savu ķermeni, tagad jūtos par sevi pārliecināta un ļoti bieži varu ar smaidu teikt paldies par komplimentiem no saviem vienaudžiem, kuru tagad nudien nav mazums! Cik gan interesanti dzīvē viss iegrozās! Citreiz jāiziet cauri dubļiem, lai varētu sēdēt pludmalē starp palmām :).
Un, runājot par uzturu, iesaku palasīt tievēšanas akcijas rakstītos blogus, kā arī citus rakstus par veselīgu uzturu, jo ir skaidri zināms, ka ar drastiskām diētām un vēl sazin ko var tikai sliktu veselību iegūt.
Galvu augšā!

P.S. Mani draugs jau no sākta gala sauc par Kūciņu (gan tad, kad biju smagāka, gan tad, kad biju ideālajā svarā), par ko sākotnēji nedaudz dusmojos. Taču tad viņš man izskaidroja atšķirību starp Kūciņu un Bulciņu, jo Kūciņas ir mazas, skaisti izdekorētas, ar spilgtu garšu un vērtību, taču Bulciņas - lielas, pufīgas, bez īpašiem dekoriem vai rakstiem, ar vienveidīgu garšu un lētas. Tad nu sāku lepoties ar savu mīļvārdiņu :D.

liacc 19.03.12 14:11:08
Mani draugs sauca visādos dzīvnieciņu vārdos, kuri ir apaļi.. Es par to dusmojos.. Un ne reti dzirdēju no dažiem cilvēkiem - Tu tāda apaļīgāka palikusi.. Un tad man vairs nebija garastāvokļa un vienkārši gribējās raudāt.. Man vienkārši nolaidās rokas, jo man ar apņēmību arī ir tā kā ir.. Gribēju iet skriet, beigās nekur neaizgāju :D Visu laiku centos saņemties, žēloju sevi.. Un tavā vecumā klasesbiedri ņirgājās par mani, īpaši sporta stundās.. Pārdzīvoju, tiku tam pāri.. pa pusei, tikai īstenībā :D Nemēdz būt tā, ka vispār nekas sevī nepatīk..Atradu lietas kas man sevī patīk, tagad cenšos ēst mazāk.. Negribu uzreiz būt tieva, jo zinu, ka tā nemēdz būt.. Bet pamazām.. Ēdu mazāk, pavingroju pus stundiņu un paliek labāk, jo zinu, ka efekts agri vai vēlu būs :) Es visu mūžu sevi salīdzinu ar citiem.. bet nu nomierinos tad , kad iedomājos, ka ir arī apaļīgāki cilvēki par mani, kuri atšķirībā no manis izbauda dzīvi tāda, kāda tā ir.. Galvu augšā.. Mīlēsi sevi arī citi tevi mīlēs ;)

krx 19.03.12 13:58:55
Tas ir pats jūtīgākais vecums laikam - padsmitie gadi... un vienaudži vienmēr ir paši nežēlīgākie! Atliek tikai mazliet atšķirties no pelēkās masas, kā jāuzklausa izsmiekls, nievājoša attieksme un citādi pazemojumi.
Ļoti novēlu meitenei "nesačakarēt" savu veselību dēļ dažu neandertāliešu nelīdzsvarotajiem izteicieniem.
Bet par ēšanu - nedrīkst neēst nemaz! Nekādā gadījumā! Skaties ko Tu apēd. Tas, ka dzer daudz ūdeni - malacis! Pat pieaugušas tantes nespēj pierast pie ūdens dzeršanas :) Bet neēd burgerus, neēd frī, neēd daudz saldumus utt. Mēģini sadalīt vienmērīgās devās visu - bet neatsakies kategoriski no kādiem produktiem. 16 gadu vecumā organismam vajag no visa mazliet. Skolā pusdienās arī neņem tikai pankūkas un pelmeņus (par to karoju ar savu 13gadīgo meitu), bet katru dienu izvēlies ko citu - kartupeļus, griķus, rīsus, dārzeņus utt. Kad sagribas atslodzes dienu - dzer ūdeni, tējas un uzēd pa kādam auglim. Tikai nebadini pati sevi. Diskomforta sajūta nepalīdzēs notievēt :)

P.S. 55 kg pie 160cm..... ahh.... liela daļa sieviešu par to var tikai sapņot! Man domāt, lieliska proporcija! Varbūt drīzāk Tev jāpamaina ģērbšanās stils? ;)
Viesis
esmeita 19.03.12 11:00:19
vikaa, varu saderēt, ka problēmas tev ir galvā, ne ķermenī..
Ja būtu ar ideālu augumu, tad tev nepatiktu lokaini/vai taisni mati, būtu nepareizs balss tembrs un vēl sazin kas. Gan jau kāds skaudīgais atrastos, kurš ko nejauku pateiktu!
16 gados ķermenis tikai veidojās, tu joprojām esi maza klimpiņa. 12 gados bērnam ļoti strauji aug kauli, muskuļi netiek līdz, tādēļ lielāka daļa bērnu šajā vecumā ir "izstīdzējuši"..
Pusaudža gadi tiešām nav sviestmaize - ja arī būtu iespējams, nekad vairs tos negribētu!
Un tev vēl pāris gadus ir iespēja arī pastiepties garumā!!

vikaa 18.03.12 14:59:08
astronija, paldies, Tavi vārdi man lika aizdomāties :))

vikaa 18.03.12 14:59:06
astronija, paldies, Tavi vārdi man lika aizdomāties :))

astronija 18.03.12 14:16:47
vika,varbūt tādu nezini,bet ir latviešu multenīte par pelēnu,kas gribēja kļūt pa cilvēku-respektīvi par to,kas viņš nav. Un vienā reizē viņam atļāva ,neatceros tik sīki -kas, bet deva iespēju pārvērsties par lauvu!Nu tik būs -viņš domāja, un nekā. Kā bija bailīgs un neapmierināts, tā palika. Tā pati sirsniņa,kas bija, jau vien palika, lai kāds viņš nebūtu no ārienes.
Vēlos teikt, ka no sirds jāiemīl un jāmīl sevi. nevienam nav tiesību Tev teikt, ka Tu esi par resnu vai par tievu. savukārt Tev -nav jāapvainojas. Tev jāzina sava vērtība un savs skaistums. Ja mīl Tevi,ciena -viss kārtībā. Ja ne -lai staigā. Apvainošanās - iznāk tāda kā savas vainas apzināšanās un atzīšana. Bet sevi jau nevajag vainot, bet gan mīlēt. Un tas ir viss. Un nevajag bēdāties par to, kas Tu neesi, bet gan lepoties un priecāties par to, kas Tu esi.

vikaa 18.03.12 13:09:01
ehh paldies meitenes :))
bija jau labi, bet kad pat tavs puisis pasaka tev - tu esi resna, kaut vai jokojot, jutos tikkk aizvainota :((

smukaa 18.03.12 12:37:25
Man ĶMI ir ideāls,bet izskatos masīva..Un?Vai kādam daļa gar manu augumu un svaru?
Tas ir MANS augums un kāda kuram var būt daļa gar MANU augumu? ;)
Un tavā gadījumā viss ir galvā!!
Maini domāšanu un mainīsies arī tavs svars,dzīve un viss pārējais!!!
P.s.Katru reizi kad ej pie spoguļa,pasaki (kaut domās) sev.kādas man skaistas acis,rokas utml.!Jo spogulis "atceras" visu,un ja būsi to uzlādējusi ar negatīvu enerģiju (piem.,padomā,ka tev resns dibens..),tad arī tas tev "rādīs",ka tev ir resns dibens..;)
Kaut kā tā:)
Lai veicas!!!

sandijasieviesuklubs 18.03.12 10:36:41
http://www.sieviesuklubs.lv/blogi/cels-pie-sevis/joga-un-liekais-svars-praktiski-ieteikumi/

sandijasieviesuklubs 18.03.12 10:34:38
tas ir stāsts ne tik daudz par svaru, bet disbalansu (no kā tas svars arī veidojas)
1 2 »

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv