Saki to šeit!

Mans Stāsts. (8)

kintijasieviesuklubslv 20.11.11 18:35:27
Liacc, arī man zināmas vairākas māmiņas, kuras vienu bērniņu zaudēja (arī liktenīgajā 7. 8. nedēļā), bet tagad audzina savus mazos un ir laimīgas. Tev arī noteikti Dieviņš kaut ko gatavo! Turies! Esi stipra un meklē sev kādu atbalsta personu. tā palīdzēs! vari ik pa laikam savu sirdi pakratīt te Sieviešu Kluba dāmām, tas arī reizēm palīdz :)

kalliope 19.11.11 14:43:27
http://www.calis.lv/forums/tema/18154153-masaag-priecajas-par-pinguciem/ te ir forums, kur māmiņas līdzīgu pieredzi atbalsta cita citu, varbū palīdzēs kaut nedaudz..

lora 18.11.11 17:09:15
Būs būs ;) un tas nāks tad kad jau vairs tik ļoti necentīsies pie tā brīnumiņa tikt :) -viņš pats negaidot pieteiksies :) ;) neker kreņķi :)

liacc 18.11.11 17:06:40
Man prieks par tevi lora :) Un es tiešām ceru,kad būs īstais laiks arī man tiks dāvāts mazais brīnums ! :)

lora 18.11.11 14:44:45
Es divus gadus nevarēju tikt pie bērniņa,lai kā centāmies-tiešām centāmies un izmēģinājām visu,jau domāju kad kādam no mums ir auglības problēma - katru mēnesi sēdēju WC un gauži raudāju.Tagad mums ir 2 atvasītes :) -visam savs laiks!

lora 18.11.11 14:40:39
Ne par velti liktenis dažkārt izspēlē ļaunus jokus,bet tici...ja tam bija lemts notikt tad caur sāpēm negaidīti notiks kas labs...Nepārdzīvo tik ļotiliktenis nespēlējās ar mūsu dzīvēm tāpatvien-dieviņš tev šīs sāpes kompensēs.

makvins 18.11.11 14:36:34
Protams,ka par to jārunā, nevajag to turēt sevī. Varu pastāstīt par divām savām labi zināmām meitenēm, viena zaudēja pat divus bērniņus. Bija gan slimnīcas,gan ārstēšanas, viegli viņai nebija. Bet tagad viņa auklē mazu meitenīti!!!!!!!Otra paziņa zaudēja vienu maziņo, bet arī viņa šobrīd auklē meitenīti!!!Tā kā viss būs kārtībā arī ar Tevi un Tev būs jauks cilvēciņš kam dāvāt savu mīlestību!

liacc 18.11.11 14:30:40
Tas viss sākās vasarā.. Sāku pieķert sevi pie domas,ka gribētu bērniņu.. Nekad agrāk neko tādu nebiju domājusi.. Varbūt tāpēc, ka īsto cilvēku nebiju satikusi.. Tā ka īstenībā bija nedaudz par ātru,par to nerunāju. Domām laikam milzīgs spēks.. Jau pēc neilga laika,vasaras beigās, savas MR nesagaidīju. Tad jau viss apstiprinājās- testi,hcg.. nu biju pārlaimīga.. Tad jau gāju uz USG.. Bija 7 nedēļas. Uzreiz pavisam savādāka sajūta.. Tu zini,ka tev ir vēl viena maziņa sirsniņa.. Nu tā es priecājos un domāju par mazo. Gāju nodot analīzes,saņēmu atbildi,gāju pie ārsta. Ārsts pateica,ka tur esot kaut kas par maz.. Nu tad arī skanēja frāze : ''Ja nebūs lemts,tad nebūs. Ja daba būs tā lēmusi.. '' Biju sagrauta.. Nomierināju sevi domāju,ka būs labi un dzīvoju tālāk.. Tad saņēmu savu mātes pasi un viss ritēja labi.. Pēc 2 dienām sākās neliela asiņošana,zvanīju uzreiz ārstei.. viņa teica,lai skatoties,kā būs tālāk dienas garumā.. Nākamā dienā braucu pie viņas,izrakstīja man duphastonu.. Dzēru to.. katru 2 dienu zvanīju viņai teicu,kā ir.. Līdz viss bija pavisam traģiski,tad braucu pie viņas.. USG tur nav uz vietas..paskatījās tāpat..pateica,ka liekas,ka viss labi.. Pēc pāris dienām jau bija jāiet uz USG.. aizgāju..Bija jābūt 12 nedēļai. Jā tad man arī pateica,ka ir MA.. un tas jau viss notika 7-8. nedēļā. Es vairāk nezināju,ko domāt,darīt..es vienkārši biju sagrauta .. Tas bija patiešām pats briesmīgākais,kas ar mani kādreiz ir noticis. Un tad turpinājās viss pārējais- slimnīca utt. Tā sākās mans 11.11.11. - slimnīcā.
Tagad.. nespēju par to nedomāt.. Pazīstot sevi- kura gandrīz visu sāpīgi uztver un daudz,daudz domā.. Man galvā visu laiku kaut kas notiek.. Zinu vajag laiku.. Bet es spēju atslēgties no tā visa,tikai tad kad esmu nodarbināta ar kaut ko.. Nezinu vai par tādām lietām runā.. Man nav kam to stāstīt.. izņemot,mammai,kura mierina,ka dzīve ir vēl gara,un tas nepavisam nepalīdz. Tā es izdomāju padalīties ar jums, mīļās. Kamēr man vēl nav sākusies depresija. Negribu ar šo panākt,lai mani žēlo vai vēl kaut ko.. Vienkārši apnicis to turēt iekšā..

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv