Saki to šeit!

dveseles sapes (7)

Viesis
magdalena 26.04.12 20:57:08
Rozite8, uzraksti man uz e-pastu(ivetaelksne@inbox.lv), varbūt, ka varu palīdzēt ar padomu.

smukaa 17.11.11 10:34:02
rasas - ne par to tas stāsts;) Mana doma bija,ka vajag dažreiz arī sevi novērtēt ar kritisku aci;)
Par to attieksmi..nu,palasi ka meitene uzrakstījusi!!..tas vainīgs,ka VIŅA nav aizgājusli laicīgi pieteikties bezdarbniekos,darbā draugu neņem,jo visi PRIEKŠNIEKI ir pīiii..:D
Vajag mainīt attieksmi!
Viesis
sarmitemite 17.11.11 08:45:26
Jā, situācija nav no patīkamajām....un tomēr...
Kad būsi savas dzīves noteicēja, viss sāks mainīties. Jo upura lomā sēžot, kā jau meitenes saka nekas nemainās un ar tādu attieksmi darbu atrast būs pagrūti.
Ieteiktu uz papīra uzrakstīt , nu jau nākamā gada mērķus!! :) Padomāt par visām savās dzīves jomām. Paskatīties, kādi resursi jau tev ir, kādi būtu vajadzīgi. Izdomāt, kur, ko var iemācīties, sarunāt, atkārtot, atrast utt.. Tad uzrakstīt rīcības plāniņu katram savam mērķim un ķerties klāt to realizācijai.
VEIKSMI! :)
Sarmīte http://www.manaipersonibai.lv/.

rasas 16.11.11 20:07:17
:D :D :D smukaa... a ja attieksme, es slikta, visi labi - tad ņems darbā? Es pa sevi domāju, ja kas.. ;) kā man būs. :)

smukaa 16.11.11 19:57:49
Vienmēr ir vieglāk vainot citus!
Ja tā nauda būtu tik ļoti vajadzīga,jau otrajā dienā pēc darba zaudēšanas būtu NVA;)
Un nav brīnums,ka nekur neņem darbā,ja tāda attieksme,visi slikti,jūs tikai labi;)

pece 16.11.11 15:59:15
Vari visā vainot valsti - bet vai tev nešķiet, ka pati vien esi mazliet vainīga, ka nokavēji pieteikšanos NVA uz pabalstu? gan jau NVA nav 5 mēnešu gājiena attālumā no tavām mājām ;)

Ja ienākumu tiešām nav - ir iespēja griezties pašvaldības sociālās palīdzības dienestā.

Un kur tiek meklēts darbiņš - Rīgā?
Viesis
rozite8 16.11.11 13:07:04
Bijam ar draugu uz NVA, lai sanemtu bezdarbnieka pabalstu, tur pateica ka esat nokavejusi vairakus menesus, bezdarnieka pabalstu var sanemt tikai 3-4 menesus pec darba beigsanas. pirms pus gada atteikta ari pensija. Man vel jauztur mamma,kurai vel veseliba nav tik laba. un iespejams vel esmu stavokli, bet mana naudina gandriz beigusies, bet lidz algai tik talu. draugs mekle darbu, bet visur atsaka, vai del iepriekseja darba vai del veselibas, vai del ta ka darba devejs ir piiii. Ko valsts dara ar mums vai valstij, kas vel rupj.

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv