Saki to šeit!

nezinu, ko darīt.. (5)

florencefj 08.10.11 12:54:27
Liels paldies, Tev, asims!!!

Tā arī darīšu, izmēģināšu kādu variantu!!

svente 06.10.11 14:48:23
Ir daži tautas līdzekļi, tikai es nezinu vai viņi šādā situācijā palīdz.
1. Virs visām durvīm (galvenokārt tajā pusē, kur nāk iekšā pa durvīm) uz augšējās malas X burta veidā jāpieliek pīlādža zariņi.
2. Pie durvīm iekšpusē jāpakarina parastais dadzis (vēlams garš), kurš plūkts Līgo vakarā, jo tikai tad tam ir spēks pret ļaunumu.
3. Pret nelabvēļiem vēl ir variants - durvju stenderes augšpusē iedurta adata ar aso galu uz leju
4. LAbs variants arī esot tie 2 ķēniņu vārdu burti, kas uzrakstīti uz durvīm reizi gadā (laikam 3 ķēniņu dienā) K+M+B ( Zvaigznes diena – Trīs ķēniņu diena.)

florencefj 06.10.11 11:00:34
Nevēlos būt tajā, kaut arī ir kārdinājums, uzzināt patiesību, kaut arī pietiekoši daudz sakritības uz to vedina, tikai, ja vēl, pa īstam saņemtu tam apstiprinājumu!!! Bet es sakārtošu savas domas, nejaukšos tajā visā, un vienkārši izvairīšos no tā cilvēka, lai pati pasargātu sevi, bet vēl viena lieta, kas atkal uztrauc, ja viņa staigā apkārt ar citu cilvēku bildēm, uzliek burvestības un vēl nez ko, es nesaprotu, kā tad, lai es sevi pasargāju, savu ģimeni, no tādas jukušās, tiešām nesaprotu!!!!Vienkārši nedomāt par to?!Ignorēt? Tas nepalīdz!!!

svente 06.10.11 08:32:04
Bīstama lieta. Apdomā riktīgi, vai gribi būt tajā visā iekšā.

florencefj 05.10.11 23:40:01
Sveiki!!
Nezinu pat kā lai sāk.....ir tā, ka pati no sevis pie manis ir pienākusi informācija, kuru atliek tikai salikt kopā un es uzzināšu kaut ko tādu, ko varbūt, labāk nezināt...viens cilvēks, iespējams ir izbojājis kādam dzīvi ar buršanos un tamlīdzīgām lietām...nejaušības pēc uzzināju to! Pati neesmu, nekad, pat dzīvē redzējusi nevienu dziednieci, zīlnieci, burvi vai tml., bet gadījies tā, ka man pazīstamie gan apmeklē šādas personas, vienai zīlniece pateica, ka pie kādas nelaimes vainojama, sieviete, kas aiz skaudības vai vēl kāda iemesla dēļ bijusi pie burves vai tml., kur iedevusi bildi un uzsūtījusi kaut ko, kas novedis cilvēku nāvē un viņa pat var pateikt, kas ir šī sieviete pēc bildes, ja tā būs īstā....ļoti lielas sakritības sanāk...pēc visa zīlnieces teiktā, viņa nevarēja tādas lietas izgudrot, kas ir patiesas, un vēl es uzzināju, ka patiesi, šī sieviete apmeklē arī kaut kādu dziednieku...šodien man palūdza vai es nevarot izprintēt bildi, viņa vēloties, kādam izdarīt, ko labu, tajā brīdī, gandrīz paģību, zaudēju valodu...viens solis un es varu uzzināt, vai tā patiešām ir...bet šaubos vai pati pēc tam normāli varēšu dzīvot!!!Vnk., tas mani nenormāli moka, nezinu, ko darīt!!!!!!Es nevienam neesmu neko prasīju, bet viss pats pienāk pie manis, tikai jāsaliek kopā!!!

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv