Saki to šeit!

Kas notiek? (6)

svente 06.10.11 16:35:00
Saulite
Es tieši par to pašu - pamaini attieksmi. Cienā ar tēju, kafiju. Palika slikti? Pajautā, varbūt nav īstā tēja, vai nav īstā kafija, varbūt piedāvāt No-Spa tabletes. Vienkārši - esi iecietīga un laipna. Mana drauga meita arī man aizmuguras visādus pekstiņus par mani stāstīja (tagad es pat neklausos un neiedziļinos). Es par to vienkārši pasmaidīju - tie kas mani pazīst, zina kāda esmu. Tie kas nezina - tie neiedziļinās viņas stāstītajā. Man Saulīt, bija tiešī tāpat. Kad man pateica, ka meita brauc ciemos, man slikts garastāvoklis veselu dienu. Galvenais, ka jau iepriekš zināju, kā viss būs un notiksies. Bet tad es vienreiz nodomāju, kāpēc man jācepās dēļ viņas. Un es pieņēmu priekš sevis šādu lietu - viņa ir ciemiņš manās mājās un pret viņu es izturos kā pret ciemiņu. Bet ne sevišķi vēlamu ciemiņu. Tas nozīmē - pieklājīgi, bet vēsi.
Ja viņai no Tavas piedāvātās tējasd, kafijas paliek slikti, tad tā ir viņas problēma, ne Tava - iesaki pārbaudīt veselību, jo Jūs taču lietojat to pašu tēju un kafiju un Jums nekas. Bet par bērniem runājot - ja Tev attiecībās ar bērniem pašai viss ir normāli, neviens nevienu bērnu pret Tevi nevar nostādīt. Nekad. Par to, ka māca kā jāizskatās? Kā teica Mimii - Bet es neņemu galvā- uzklausu, pasmejos un daru pa savam!!!!
Esi stipra - tas vajadzīgs Tev un galvenokārt Taviem bērniem.
Viesis
mimii 06.10.11 16:18:41
Un kā saka- ja nevar mainīt apstākļus, jāmaina attieksme!!! Kopā tak nedzīvojat, ko jums dalīt??? Manējā arī mēdz reizēm izmest visādus pekstiņus, bet es neņemu galvā!!! Sākotnēji, viņa rinķī apkārt stāstīja, ka viņas dēlam "tāda jocīga draudzene, kas ēd tikai siermaize"- tas dēļ tā, ka esmu veģetāriete un viņiem, kad ciemojos, viss vienmēr bija ar gaļu:D Tagad, kad ejam ciemos, vienmēr kaut ko veģetāru spec.man pagatavo! Pēc tam, kad dzīvojām jau atsevišķi, tad uzdāvināja man gludekli- jo redz dēls negludinātām drēbēm staigā! Viesībās visu priekšā, rādot uz mani ar pirkstu, paziņoja kaut ko par manām stringu biksītēm (to gan īsti nesapratu kapēc)- toreiz pārsmējāmies visi!!! Viņa grib mani pamācīt- logi jātīra tā, un ēst jāgatavo šitā u.t.t. Bet es neņemu galvā- uzklausu, pasmejos un daru pa savam!!!! Es patiesībā domāju, ka tā viņa izrāda rūpes (vismaz es to tā uztveru)! Un no problem- tiekamies reti (lai gan dzīvojam samēra tuvu), sarunas neitrāli draudzīgas, nekādu kašķu, nekādu apvainojumu!!!!
Pamaini attieksmi:)
Viesis
saulite 27.09.11 22:35:20
asims

Jā,es savu nostāju negribu mainīt.Man no sākuma nebija tāda nepatika,centos būt laba vedekla,bet vienmēr aiz muguras tiku aprunāta,nomelnota.Vienmēr,kad viņa ieradās ciemos tika mācīts tas jādara tā,bērni jāaudzinā tā,jāģērbjās precātai sievai atbilstoši garos lindrakos,mati jānēsā īsi,visur tika bāzts deguns kur vien var iebāzt.Aiz muguras runā,ka bērnus nelaižu,bet bērni jau paši nemaz negrib iet pie viņas,ka izdomājot visādus pekstiņus un piedevām bērnus vel pret mani nostāda.
Tur jau tā lieta piedāvāju vienmēr tēju vai kafiju,bet ir bijuši gadījumi,kad pēc tam zvana un saka ko esmu viņai iebarojusi,ka viņai slikti bijis.Pēc tās reizes es vairs neko nepiedāvāju,tad atkal biju slikta vedekla,kas neko nepiedāvā.tur jau tā lieta,dari ko darīdams,nekas nav labi.Es nesaprotu ko viņa grib no manis?
Es saprotu jāciena viņa,bet manī kkas ir mainījies,ieraugot viņu manī uzrodas pretīga sajūta,gribu lai viņa vienreiz liek man mieru.
Es vienkārši vairs negribu,lai viņa nāk ciemos,jo jūtos pēc tam sagurusi,uzvilkta.

svente 26.09.11 10:22:53
Tas nozīmē, ka Tu esi jau izstrādājusi savu nostāju pret viņu un ne sevišķi gribi mainīt. Pieļauju, ka tam varētu būt arī iemesls. Bet ja viņa nedzīvo kopā ar jums, uzņem viņu kā ciemiņu - bet ne kā nevēlamu. Vienkārši kā ciemiņu - esi laipna, pacienā ar kafiju, tēju (ko nu viņa tur lieto). Sarunā nepiedalies, bet uzklausi viņu, ja prasa (bet tikai tad) - izsaki savu viedokli, vai arī saki, ka grūti spriest, jo Tu šo cilvēku slikti pazīsti, jeb tu nepārzini situāciju. Ja pēc viņas došanos prom Tu jūties iztukšota, nav izslēgta iespēja, ka viņa ir enerģētiskais vampīrs.
Man līdzīgi ar drauga meitu. Neteikšu, ko es pret viņu jūtu, bet tikai vienu - es būtu laimīgākais cilvēks pasaulē, ja viņa nerādītos pie mums. Pēc viņas apciemojumiem, draugs ir uzvilcies ( tā nedaudz) vēl gandrīz nedēļu. Tagad viņa ir iestājusies vakarskolā un pie mums ir ļoti bieži. Tajos vakaros, kad viņa pie mums ir, bet es kategoriski nevēlos ar viņu tikties, es uztaisu vakariņas, atvainojos, ka darbā bija ļoti daudz darba un es jūtos nogurusi un eju ātri gulēt. Ja viņa pie mums ir pa dienu, es viņu sarunā nepiedalos, izņemot, ja viņa, vai draugs man ko pajautā. Uzņemu viņu, protams, kā ciemiņu. Ja ir ar ko - pacienāju, piedāvāju tēju un tml. Draugs ziņa manu attieksmi pret viņu, bet es rēķinos ar to, ka tā ir viņa meita. Un šinī gadījumā manai nepatikai ir jāpaliek malā. (Kaut gan īstenībā viņa ir maita, izmanto tēvu un tenko par savu ģimeni, māte slikta, ome slikta, māsa slikta - neviens viņu nesaprot, neviens viņai nepalīdz un neko nedod, par darbvietu pat nerunāsim - tur visi noskaņoti esot pret viņu).

smukaa 24.09.11 19:06:01
Draudzene slikta,vīramāte slikta..Vai tik nav vaina jāmeklē sevī?;)
Viesis
saulite 24.09.11 18:57:43
Sveikas,dāmas!

Esmu ievērojjusi vienu lietu,kad pie manis atbrauc vīramāte ciemos,jūtu ļoti lielu nepatiku pret šo sievieti.
Un tad,kad viņa ir devusies prom,jūtos galīgi iztukšota.
Par visiem runā tik to sliktāko,viņā tā pareizā.
Varbūt kādai ir līdzīgas sajūtas bijušas?Ko tas varētu nozīmēt?

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv