Saki to šeit!

Aizvainojums (22)

 
banderoso 05.09.11 10:31:39
Es esmu tieva, jo pati gribu tāda būt. Manam puisim nekas nebūtu pretī, ja būtu mazliet apaļāka, jo nereti sūdzas, ka man mazs dibens :D Tomēr , kā es negribētu aizrādīt savējam par viņa ārējo izskatu, arī savā virzienā nevēlos dzirdēt pārmetumus par liekajiem kilogramiem. Nesaprotu kāpēc staigāt apkārt ar lieku "bagāžu", ja var mazliet pacensties un no tā visa atbrīvoties? Jātievē galvenokārt ir nevis kāda cita dēļ, bet gan sevis.
 
pece 05.09.11 07:20:09
Smukaa,

Vispār jau es pucējos sevis dēļ, jo gribu būt smuka :D un kopā ar kādu esmu, tāpēc lai kopā esot mēs abi lidotu mazliet virs zemes un būtu atbalsts viens otram kopīgos un atsevišķos ceļos!priekš kam man būt kopā ar cilvēku, kurš vēlas mani pārveidot un dara to brutālā veidā, liekot man justies slikti?

Manos tievēšanas periodos, mans vīrietis, mani atbalsta ne tikai mutiski, bet ir gatavs izslēgt no manas ēdienkartes tos ēdienus, ko es nelietoju un vakariņas sašmorēt tā, lai tās atbilstu manai diētai.
 
pikadilija 05.09.11 00:10:29
ja, nav patikami to dzirdet no viriesha miljotaa... es ar zinu ka esmu pienjemusies svaraa, bet mans virietis nekad man nav teicis tu esi resna... tas priecee, bet man arii pashai nepatik ta skaa izskatos, tapeec ar viljnjveidigi tieveeju :D
bet vienu es 100% varu teikt... ja tieveesi vira delj... nekas neizdosies....
jatievee ir tikai un vieniigi sevis delj....
un tieveshana nevar but kaa piespiedu pasakums, neizdosies neko sasniegt ja tas bus kaa zobu sapes... jaatrod tev pashai labakais variants, kas tev ir pienjemams. un ka tas ir ka prieks, nevis kaa apgrutinajums, tikai tad ja pati par to taa teikt priecasies tev vis izdosies, un ljoti liela atslega arii ir galvaaa... ja domasi man nevajag, negribu utt, nekas jau neizdosies jo pati sevi nosledz... bet ja pati gribesi, zinasi ka izdosies ta vis bus super duper :)
un nav jau jaatsakas no ediena, vienkarshi sac palenam.... sac vairak lieot darzenjus uzturaa.. pa maziem solishiem uz idealo chapot :)
tev izdosies tad kad pati gribesi un bus attiecigais dveseles stavoklis :)
 
nomaktaa 04.09.11 23:23:01
Paldies , par viedokļiem !
 
smukaa 04.09.11 23:15:17
Tad jautājums,ja jāpieņem kādas esam,dēļ kā krāsojaties,tievējat,resnējat,ģērbjaties,mazgājaties,skujaties,vaksējaties,smaržojaties utt.?;)
Esiet dabīgas!:D
 
chloee 04.09.11 22:35:52
Varu teikt tā:
Varbūt atkārtojos, varbūt kāda to jau zemāk zem mana rakstītā to teica, es vienkārši nepalasīju..
BET - VĪRIETIM SAVU SIEVIETI IR JĀPIEŅEM TĀDU, KĀDA VIŅA IR. KĀDU DABA VIŅU IR IZVEIDOJUSI.
Kad es savam vīrietim saku : Man laikam vajag kādu kg nomest. Viņš man pasaka: Kāpēc? Tu taču esi ideāla!
Un tad es spēju novērtēt, ka mani pieņem ar visiem liekajiem kilogramiem un tauku krunkām uz punča.
 
laaciite 04.09.11 16:23:07
pece- piekrītu 100%
man ar vīru nav daudz līdz 20.g. kopdzīves, satikāmies man bija 54.kg. piedzima divi bērni, bija tas pats 54.kg, kad saslimu pec 7.g.un pārcietu divas mugurkaula operācijas kg. nāca klāt katru mēnesi. pagāja gads man bija 89 kg., bet no vīra neviena slikta vārda, kaut gan redzēju , ka nav apmierināts.
Tas ko es darīju, tievēju utt. tikai priekš sevis. Šobrīd daudz ne kas nav mainījies kg 74, bet komplimentus un milestības apliecinājumus dzirdu katru dienu!!!
Varu pateikt tikai vienu-guļot slimnīcā mes bijām sešas palātā uz operācijām, pēc operācijām, bet divām palātas biedrenēm bērni atnāca un pateica, ka tētis savacis mantas un aizgājis, briesmīgi dzirdēt, raudāt spilvenā utt.
Secinājums- ja mīl, tad tādu kāda esi, resna, slima, šķība, greiza utt.......
Mīļās meitenes, esat laimīgas-jo vairāk izdabāsiet vīriem, jo mazāk mīlēs.
JO VIRI IET PROM NO IDEĀLĀM SIEVĀM.......

 
pece 04.09.11 14:35:59
Teikšu skarbi - sūti to v\irieti dillēs un jo ātrāk, jo labāk tev pašai! Nopietni!

Mazums kā dzīvē viss sagriežas, nepaveiksies dabūsi neglītu rētu un tevi pārmetīs pār bortu, jo vīriešprāt būsi nesmuka un ja nu nākas sastapties ar nopietnākām lietām - piemēram operācija, kad paliek rētas?

Bez tam, ja viņš vēlētos, lai tu tiešām notievē, viņš būtu gatavs tev pasniegt veselīgas un diētiskas brokastis, iesaiņot līdzi uz darbu/skolu tev pagatavotas pusdienas un uzkodas un servēt diētiskas vakariņas, mudinātu nodarboties ar sportu (iespējams kopā, kāpēc gan ne?), nevis nodarbotos ar mobingu un otra cilvēka čakarēšanu!
 
wildflower 04.09.11 13:11:48
Es ari viram neko pati nesaku,vins jau pa dienu darba nezin un neredz,ko edu,ta ir mana izvele.Sexa laika vins parasti kauko pamana,saka tu nessi tievaka paikusi?Es tikai nosaku nezinu,nezinu varbut:)
Viesis
ine 04.09.11 13:01:06
Es piekrītu smukaa - turpini tievēt! Un nesaki neko vīram! Neielaidies sarunās par savu svaru, laid gar ausīm. Man arī vīrs saka - malacis, ka jau 5 kg nost, BET vēl jau drusku jāsavācas. Un tagad esmu iemācījusies laist gar ausīm, vispār neielaižos nekādās sarunās, turpinu tik savu.
Ja ir interese, izlasi manu blogu. Ja nu uzmundrina? ;)
http://sieviesuklubs.lv/veseliba/dietas-un-uzturs/cels-uz-skaistu-kermeni-darbs-darbs-un-velreiz-darbs/
 
wildflower 04.09.11 12:54:24
Varbut pakonsultejies ar specialistu,jo ta pasai mocit sevi piniba nevajag,ir loti daudz veseligu veidu ka nomest svaru igakaa laika,apskauzu tas *caurbiras* kas ed saldumus un taukus un ir kaulainas tapat.Bet tur jau aiziet otra galejiba meitenem rodas velme uzbaroties,bet neiespejami,jo organisms visu izvada ara,jaatrod tas optimalais viduscels:)
Viesis
ine 04.09.11 12:51:08
Un nevar jau pārmest tavam vīram - pati minēji, ka svaru nometis. Kāpēc lai viņš to nepieprasītu no tevis, ja zina, ka var, ka tu arī varētu? Bet tievēt cita dēļ gan nevajag, tev pašai jāsaprot, kāpēc to dari. Vakar iegādājos sev jau tieši par izmēru mazākas bikses. Sajūtas? Neaprakstāmas :) Vīra attieksme? Hmmm... acīs pavisam cits skatiens. Vīrieši mīl ar acīm, sievietes - ar ausīm, tāpēc jau viņi grib redzēt slaidas mūs, bet mēs apvainojamies par katru patiesībā sīkumu...
Un no komentāriem jau var just, ka tava pārliecinātība par sevi tev izčab... tev pašai jāpajautā pašai sev pavisam godīgi, kā tu pati jūties ar savu šī brīža svaru, ko tu vēlies pati. Var jau gudri runāt par to, ka viņš izdomājis ideālu, pēc tam vēl matu krāsu pamainīt gribēs utt. Tici man, kad savedīsi savu ķermeni kārtība, tu pati gribēsi gan jaunu kleitu nopirkt, gan matus citā krāsā :) Un tev būs nospļauties, ko domā vrs, jo apzināsies - esi skaista pati sev, tu sevi mīlēsi pa īstam! Līdz ar to būs pašai konktrole pār sevi. Neizklausās, ka tu mīlētu sevi... jautājums - vai tievēt? Vīra deļ - nē, tīri tāpēc, lai viņš nedomā, ka kontrolē tevi, sevis dēļ - jā! Es nevienam neko neteicu, sāku darīt un viss.
P.S. mani nedaudz tracina šis kults -lai vīrs iet bekot, ja nepatīk. Bet padomāt vajag par SAVU pašsajūtu un izskatu.
Viesis
ine 04.09.11 12:43:15
nomaktaa

Es teikšu tā-kāda velna pēc apvainoties, ja tā ir? Jā, it kā no vienas puses var apvainoties, no otras - vīrs grib slaidu un skaistu sievu pie sāniem. Man vīrs pēc bērna piedzimšanas arī pārmeta, tikai tagad - pēc diviem gadiem - saņēmos. It kā bija aizvainojums, bet es taču zināju un redzēju - ir, ko mest! Es pret tādām lietām neizturos "sāpīgi". Es arī gribu slaidu, sportisku vīru blakus. Vai tas ir kas peļams? Nē, manuprāt. Man, piemēram, sāpēja ne konkrēti vīra pārmetumi, bet gan tas, ka es pati biju sev iestāstījusi, ka izskatos labi (ar 10 liekiem kg), kas patiesībā tā nebija/nav, bet vīrs man šo patiesību atgādināja. Es to vienkārši nevēlējos dzirdēt, jo biju savā pasaulītē, kurā it kā izskatījos labi. Tagad man ir mīnus 5 kg, katru dienu vingroju. Un to daru ne vīra dēļ, bet tāpēc, ka atgriezos realitātē. Piedod, varbūt esmu skarba, neņem ļaunā! :) Man pašai apkārt ir tik daudz sieviešu, kas čīkst, ka ir apaļas, ka vīri pārmet, bet pašām jau vien ir jādara kas lietas labā. Viss ir iespējams, ja labi grib.
 
smukaa 04.09.11 12:41:26
Man gan vīrs pārmet,ka esmu par tievu,jo,kad satikāmies,es biju diezgan apaļīga;)
Pēc bērna diezgan daudz nometu..un tagad vīrs staigā man pakaļ ar bulciņām:D
Bet vispār,viņu var saprast..jo kaut kur lasīju,ka vīriešiem ļoti nepatīk,ja sieva mainās (gan svara,gan izskata ziņā)..viņi grib tādu ar kādu iepazinās;)
Vienkārši saņemies un nomet tos kg!10 kg nav daudz!
 
nomaktaa 04.09.11 12:22:54
wildflower- nevar jau būt par 100% pārliecināta par otru civēku , bet domāju, ka mīļākās nav! Milēt viņš mani mīl! Vakar arī to teica. Jā vienīgais , kas viņu neapmierina ir svars vairāk jau vidukļa apkārtmēri.
Anda- Laikam jau tā ir viņš nevar mani pieņemt tādu kāda es tagad esmu. Vīrs parasti ļoti negatīvi izsakās par savu māsu , kura ir palikusi ļoti apaļa. Vienmēr , ka strīdamies saka, ja es būšu kā viņa māsa viņš ar mani kopā nedzīvos. Savukārt man līdz viņa māsai kā balerīnai līdz zīloņa apkārtmēriem:D Tur pat nav ko salīdzināt mēs esam atšķirīgas es sevi kopju , viņa to nedar! Tas tā nobīde no tēmas!
Mēģināt tievēt jau var , bet kaut kas vairrs nav tas ko es esmu vēlējusies. Visam kaut kā ir zudusi jēga!
Wildflower - par to nedēļu neaiztikt leduskapi tas jau nav risinājums varbūt -2 kg dabūs un viss . Tad sāks ēst kaut ko un atpakļ viss nāk!
Kā es gribētu, kaut es būtu cilvēks kurš stresa laikā nevar ieēst. Tad jau sen būtu caurbira;)
 
wildflower 04.09.11 11:19:59
Mana gimene ir otradi,es visu laiku censos ieturet labu figuru bet pec 3 men kopdzives virs sak drusku audzet vederinu,man tas nepatik!es piekasos vinam lai need saldumus,lai vakara need utt..Milu vinu loti tadu kads ir,bet protams labak,ka nav neka lieka..Es vinam pateicu,ka ja butu vairak naudas gribetu,lai abi kopa reguari ietu uz sporta zali un solariju,vins doma,ka tas ir lieki..Es domaju centies izrunaties mieriga veida,jo ar spitesanu un dusmam nekas labs nesanak.Ja man virs kaut 1 reizi aizraditu es laikam uz nedelu leduskapi neaiztiktu.Pajauta vai vai vins joprojam mil tevi?Vai vienigas,kas vinu neapmierina ir tavs svars??P.S. parliecinies,ka vinam nav milakaa.
 
anda 04.09.11 10:45:28
Ļoti nepatīkama situācija :(
Nezinu, ko es darītu, jo liekas, ka cilvēks nespēj/negrib pieņemt Tevi tādu kā esi. Tad jautājums - ja nu dzīvē pienāk smagāki laiki, vai viņš ir tas cilvēks uz kuru paļauties? Vai viņš ir tas, kas paliks kopā ar Tevi lai vai kas?
Tas tā - jautājums pašai sev ;)
Turies!!!
 
nomaktaa 04.09.11 10:38:31
Viņš man saka , lai es to savu riepu nodzenu! Es jau pati varbūt daru nepareizi saku , lai meklē tad sev citu . Viņš atbildēja, ja to gribētu sen jau atrastu sev citu. Mums ir arī bērns 3 gadu jauns. Kopā esam jau 10 gadus .
Man jau arī liekas, ka es nometīšu svaru un tad sāksies vēl kādas lietas kam piesieties. Tagad jau viņš saka, ka vienīgā vēlme ir lai es esmu tievāka. Vai tad viņš vēloties ko neiespējamu. Esmu bijusi tieva un pat kādus 2 gadu atpakaļ un viņš zina , ka es varu. Vairāk jau dusmojās , ka es iespītējuises un negribu!
Cerite- Viņš man konkrēti ne ar ko nesalīdzina. Vienkārši vēlās , lai es vēderu samazinu. Viņam tas liekas vienkārši;)
Nu man arī ir tie 10 kg liekie.
Bija 17 lieki kg esmu nometusi -7 kg un uzturu svaru , lai nenāk klāt. Man ir aizvainojoši, ka arī mazie sasniegumi priekš viņa ir nekas!
Jā tagad no jūlija mēneša vairs neko nedaru, jo man ir piegriezies un apnicis esmu padevusies tievēt. Tas protams, ir smags darbs ar sevi , bet man nav vairs vēlēšanās. Uz ēdienu jau skatos , kā uz ko ļaunu un man nevēlamu. Vīrs saka, ka es izdomāšu jebko , lai netievētu . Vīrs saka es vienkārši negribu! Es arī atbildu, ka negriju jau vairs! Protams, dusmojās uzreiz! Kur tas viss aizvedīs?
 
anda 04.09.11 10:33:05
Ne vienmēr ir vaina citā. Citreiz tipiski tiem, kas nomet svaru - ja es varēju, kāpēc Tu nevari?
Viņi jau paliek tādi kā tievuma fanāti un slimīgi uztver lieko svaru sev apkārt un kas gan ir tuvākais - sieva :D
 
cerite 04.09.11 10:25:42
Jautājums ir citur-ar ko viņš Tevi salīdzina? Ja jau pats nometis svaru un ''piekasās'',tad jau laikam ieraudzījis citur savu ''ideālo'' sievieti.Parasti ar šādu uzvedību provocē sievieti un pēc tam tīra sirdsapziņa.
1 2 »

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv