Saki to šeit!

Omes. (5)

Viesis
satine 01.09.11 09:28:17
Pilnīgi piekrītu Ievai par situācijas emocionālo pusi.
Bet te jau galvenokārt bija teksts par naudu, cik es sapratu...
Es vienmēr ar izbrīnu esmu skatījusies uz cilvēkiem, kuri rada savā dzīvē situācijas, un tad sāk uzskaitīt citu pienākumus, kas citiem tagad būtu jādara, un dusmojās, ka citi nedara to, ko gribētos. Redz, ja man ir bērns, tad redz omēm ir jādod man nauda, jāpērk lietas...
Apmēram tā, kā ziņās kādreiz rāda- ģimene laiž pasaulē 10 bērnus, un pēc tam domā, ko viņiem dos ēst un dusmojās, ka draņķa pašvaldība viņiem nedod lielu māju, kur dzīvot u.t.t.
Es šo stāstu tā personīgi uztveru, jo man tāds kaķisks raksturs, un nevaru ciest, ka citi izdomā man pienākumus, iejutos tās omes ādā. Un arī nemīlu uķināties ar bērniem, ne visas sievietes ir mammīgas pēc būtības.
Viesis
01.09.11 00:32:48
Tu nevari aizliegt dēlam gādāt par savu māti!!! BET!!! Ko Tu satrauies, ka viņa neliekās par mazdēlu ne ziņas. Uzdod pati sev jautājumu- vai tu gribētu (kā Tu pati saki) , lai tā netīrīgā, bezkaunīgā sieviete katru otro dienu skrietu pie mazdēla? Par visu varu censtos iesaistīties tava bērna audzināšanā? Ja Tev viņi riebjās- priecajies un neliecies ne zinis par viņiem. Audzini savu bērniņu, dalies priekā ar tiem vcvecākiem, kas mazulim ir un viss. Tici man, šis sceārijs ir viss ideālākais.

cerite 31.08.11 21:04:32
Cilvēkus jau nepārtaisīsi un ja puisis turpina dot viņai naudu tad iesākumā nosaki robežu līdz kurai drīkst viņš iet .Vai lai palīdz mātei tikai konkrētā veidā-piem,nopērk zāles vai produktus,tad Tu varēsi kontrolēt šo došanu,jo taču ari Tev un bērnam ir savas vajadzības.Mēģini norobežoties no viņa ģimenes un tai pat laikā draugu vairāk iesaistīt savas ģimenes apritē.

cerite 31.08.11 21:04:27
Cilvēkus jau nepārtaisīsi un ja puisis turpina dot viņai naudu tad iesākumā nosaki robežu līdz kurai drīkst viņš iet .Vai lai palīdz mātei tikai konkrētā veidā-piem,nopērk zāles vai produktus,tad Tu varēsi kontrolēt šo došanu,jo taču ari Tev un bērnam ir savas vajadzības.Mēģini norobežoties no viņa ģimenes un tai pat laikā draugu vairāk iesaistīt savas ģimenes apritē.

gossip88 31.08.11 19:22:49
Man sakrājušās mazliet dusmas šajā sakarā. Mums maijā piedzima dēliņš. Paši dzīvojam Saldū, mana mamma no Alūksnes pat slima būdama attriecās lai redzētu savu mazdēliņu, lai palīdzētu man kādā mājas solī. Tagad arī atsūta kādu naudiņu vai mazajam nopērk kādu nepieciešamu lietiņu. Viņai mazdēliņš ir svēta lieta.

Bet puiša mamma ir kroņvariants. Kopš mazais piedzima viņa nereizi nav pievanījusi un pajautājusi kā iet mazajam. Zin tikai puisim (dēlam) piezvanīt kad pašai vajag naudu:@ Es vispār brīnos kā mans draugs ar viņas audzināšanu (neaudzināšanu, vienaldzību un pat pamešanu vecmātei) ir izaudzis normāls, pieklājīgs vīrietis. Atšķirībā no viņa jaunākajiem brāliem kas nezin kas ir kārtības uzturēšana mājās un peronīgās higiēnas uzturēšana:@

Bijām arī pie viņiem ciemos iebraukuši, viņa māte pat nepaskatījās uz mazdēlu bet uzreiz aizskrēja kāst naudu:@ Puisis man mēdz pārmest par to ka es riebīgi izturos pret viņa māti un brāļiem...Bet pa manam viņi neko citu nav pelnījuši.Viņi ir netīrīgi, sevi žēlojoši, bezkaunīgi ļautiņi. Un dusmās es to viņiem arī pateicu, bet izskatās ka šiem vienalga. Turpina darīt to ko darījuši. Viņai vienalga par savu mazdēlu galvenais ka pašai labi. Es nevaru, kā iedomājos par šo visu...:@

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv