Saki to šeit!

Būt prom.VIENAI. (5)

Viesis
aijux 30.08.11 00:51:22
Ja Tu sajūti sevī vajadzību būt vienai - tad RĪKOJIES! Jo mēs bieži vien aizmirstam pašas par sevi, mūsu organismu vajag uzlādēt :) Izslēdz mobilo, ieej vannā, sarīko sev skaistumkopšanas kūri mājas apstākļos... Ej pie dabas! Ej uz mežu, apķer koku, izlūdzies enerģiju... ;) Esi viena ar dabu un ieklausies sevī! Novērtē to dabas skaistumu un enerģētiku kas Tev ir apkārt! Aizej uz jūru, pakavējies domās... Apsver ko vajadzētu mainīt/uzlabot... Gatvo sev smalkas ēdienreizes, nu tā lai viss ir pa smuko :) Sarīko sev svētkus! Ja netiec vienā dienā ar sevi galā, dari to tikmēr kamēr atgriežas dzīvesprieks!!!
Lai Tev izdodas un neskumsti!!! :)

svente 29.08.11 15:46:34
Piekrītu Smukaai. Viss ir galvā. Arī man bijušas situācijas, kad liekas viss jūk un brūk, un galvenais neredz to gaismiņu tuneļa galā. Liekas, jā ir problēmas, neveiksmes un citas ķibeles, bet visam taču kādreiz jābeidzas. Arī bija sajūta, ka kāds uzlicis ļaunu aci. Ko tikai nedarīju ar pīlādžiem, papardēm, svecēm. Bet tad viens teikums mainīja visas manas domas par lāstiem un tamlīdzīgām domām. Mani, papildus visām problēmām, bija apsēdusi doma, ka mani bērni sevišķi negrib ar mani kontaktēties (tas ir brīdis, ka bērni neklausa, niķojas). Problēmas gan mājās, gan skolā. Un tad man ieteica vienam ekstrasensam pa telefonu piezvanīt - sen tas bija - ko es arī izdarīju, kaut gan tādām lietām neticu. Ekstrasens man uzdeva dažus nenozīmīgus jautājumus. Rezultāts - viņš skaidri un gaiši pateica, ka vaina ir manī pašā. Tas ir - manā galvā. Man ir jāpārdomā un jāpārvērtē viss ko es daru, runāju, domāju. Tikai tā es varēšot visu mainīt.
Arī Ssanei ir tāpat, es domāju. Kā Smukaa saka, viss ir Tev pašai galvā. Ir vajadzīgs ļoti liels gribasspēks, lai sevi mainītu. Bet ja gribi rezultātu - sakod zobus un dari. Neļaujies negatīvajam.

smukaa 29.08.11 15:01:36
Man jau liekas,ka viss ir galvā!!!
Tu saki "..liekas,ka kāds ir nobūris..liekas,ka priecājas,ka tev neiet.." Man bija momenti,kad arī likās,ka mani aprunā..likās,ka uz ielas blenž virsū tieši man..smejās tikai par mani..Nu,nav tā!Mēs paši problēmas radām,kur to nav!
Par to kā aizbēgt un atpūsties..Man pilnīgi pietiek kaut vai vienai aiziet uz parku un pasēdēt,padomāt...vai labāk-nedomāt!
Un galu galā,dzīve nav tikai melna vai balta,tā ir krāsaina!

intasanta 29.08.11 14:51:07
http://www.intasanta.lv/2011/08/nomaini-vidi.html

Šis pats puisis ir ierunājis vēl rindu dažādu spirdzinošu video. Rekomendēju.

chloee 29.08.11 14:04:24
Jūs jau pašas zinat, ka reizēm dzīvē ir tādi posmi, kad vienkārši viss ir apstājies.
Sajūta, ka visi, kas ir apkārt, tikai traucē.
Sajūta, ka tas, ko es vēl pirms pusgada varēju, tagad ir kā izkūpējis gaisā. Sajūta, ka apkārt notiekošais visu vēl vairāk bremzē. Drīz sāksies pēdējais kurss, taču iekrājušies parādi(lekcijas), kurus it kā cenšos nokārtot, bet "kāds" mani bremzē. Sajūta, ka kāds priecājas, ka man vairs neiet labi.
Un tici vai nē, sajūta, ka mani kāds ir nobūris. Tiešā un netiešā vārda nozīmē.
Patreiz dzīvē tāds pasmags posms tikt ar sevi galā.
Esmu daudz dzirdējusi, lasījusi, redzējusi, ka cilvēkam vienkārši vajag atpūsties. VIENAM. Būt kaut kur prom. Apdomāt dzīvi, padomāt savas dzīves vērtības un galvenokārt, iemīlet sevi atkal.
Vai jums ir kādi ieteikumi, kur es varētu, kaut uz pāris dienām, "aizbēgt" no visa, kas ir man apkārt? Ģimenes, draugiem, visa, visa. Protams, finanses ņemot vērā.. Finanses šādiem gadījumiem man atliktas nav. DIEMŽĒL.
Vai varbūt, ja tu pazīsti šīs sajūtas, Tu zini, kā tikt atpakaļ uz strīpas?
Esmu mēģinājusi to darīt jau entās reizes, taču esot blakus šīm situācijām, kas mani ārda, tas neizdodās. Esmu mēģinājusi mainīt savu iekšējo pasauli, savas domas, taču nekas nemainās. Esmu bijusi pie psihologa, aizejot, viss ir kārtībā, ko līdz izeju pa durvīm, atkal viss ieiet vecajās sliedēs. Pirms vēl pusgada es lietas saskatīju pozitīvi, par visu smaidīju, priecājos, tagad, es pat pamosties nevaru, nepadomājos kaut ko, kas mani atkal beidz nost. Vēl pirms pusgada es varēju palīdzēt cilvēkiem, kam bija līdzīgi kā man, taču tagad man par to ir vienalga, jo primāri gribas SEV palīdzēt.
Lūgums cilvēkam, kas mani nesaprot(jebšu nesaprot neko no mana uzrakstītā), vienkārši nekomentēt šo situāciju(diskusiju).

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv