Saki to šeit!

Torte vīrieša dzimumlocekļa formā (33)

gelija 27.05.13 15:49:47
Es arī uzskatu ka tur nekā tāda nav, man liekas ka viss iet uz to ka cilvēki drīz staigās pliki. Es ar nesen tādu torti pasūtīju Fēliksa Konditorejā http://www.feliksa-konditoreja.com/Tortes_uz_pasutijuma Ziniet diezgan dabiski izskatījās. Domāju ka var tādas tortes dāvināt, bet protams tikai tiem cilvēkiem, kas tādus jokus saprot un novērtētu dāvanu.
Viesis
skudrina 04.04.13 09:05:15
Ja ir pieprasījums, ir piedāvājums! ;) Vienmēr būs kāda daļa, kurai tas nepatiks, bet tomēr ir gana daudz to, kam tādas kūkas iet pie sirds! Ja ar humora izjūtu viss ir kārtībā, tad nav nekādas vainas tādu kūku kādam arī uzdāvināt! Nav ko uztraukties un saukt ārā tikumības policiju! :)

vanilla 02.04.13 13:36:32
hmm...te izvērtusies tēma tikai par vīrieša dzimumlocekļa formas tortēm...bet ir taču arī sieviešu krūšu formas tortes...dīvaini ka par tāda veida tortēm neviens kritiku neceļ, bet tās taču arī bērni var apskatīties!!!

mans viedoklis ir - kam patīk lai sūta un pērk, kam nepatīk - lai neskatās, bet tādu traci ap šo tēmu celt...liekas nevietā...vienīgi varētu būt diskusija vai publiskajā telpā (draugiem.lv) to vajadzētu pieļaut, ka bērni drīkst aplūkot...bet nu internets ir internets...un mūsdienu jaunatne ja gribēs tad tāpat atradīs tāda veida attēlus!

tad jau varētu mazliet dziļāk aizdomāties par tortu noformējumu...tagad tehnoloģijas ļauj bērnu (vai vienalga kādu foto) uzmeistarot uz tortes garnējuma vietā...tad kā jūs vērtējat ka mīļa cilvēka foto nākas sagriezt dalot torti? :D (torte jau dikti skaista izskatās, bet kad tā jāgriež...man piemēram roka neceltos... :D )

spotorno 02.04.13 13:06:30
O cik veca tēma pacelta :D
Atceros toreiz es arī ar skepsi noskatījos uz tām bildēm un tādu "ideju". Bizness. Ar to viss ir pateikts. Lielai daļai sabiedrības patīk neķītrības, tāpēc tīri no biznesa viedokļa, ideja jau laba, peļņa vienmēr būs.

Personīgi man tāda ideja izraisa riebumu. Vienkārši lēti un pretīgi, lai neteiktu vairāk.
Tā kā primātu sabiedrībā....
Es noteikti būtu apvainojusies, ja man ko tādu dāvinātu (paldies Dievam neradu tādu iespaidu, lai man varētu uzdāvināt ko tādu), tas uzreiz sistu pa pašapziņu un nopietni sāktu pārdomāt savu uzvedību vai ģērbšanās stilu, vai meklēt citu, kas kalpotu par iemeslu tādam lēmumam...

Skepsi izraisa arī visādas citādas piedauzīga stila "prikoldāvanas" kā vibratori, apakšveļa vai drēbes ar "lētiem" tekstiem vai zīmējumiem. Brrr...

rigonda 31.03.13 19:11:26
Jaa,jaa,apeed kuuku un dabuujusas!!!!Ja godiigi man arii nepatiiktu taada daavana!
Viesis
eenucilveks 14.12.12 12:22:14
Viennozīmīgi pie Fēliksa http://www.feliksa-konditoreja.com/Tortes_uz_pasutijuma/Tematiskas_tortes

kalliope 16.08.11 14:12:31
lai man piedod autore un viņas atbalstītāji, bet, manuprāt, bērnišķīgi ir arī skriet pa visām mājaslapām un forumiem (calis.lv, sūdzibas.lv) brēkdamam, vai die, kā mani apvainoja..
ja uzbrūc kādam samērā agresīvi paužot savus uzskatus, rēķinies ar to, ka vari saņemt atpakaļ tikpat agresīvu vai agresīvāku atbildi..

p.s. ar minēto konditori man nav nekāda sakara, vienkārši tracina kašķuvecenes, kas vienmēr izteiks savu ne to pozitīvāko viedokli, pat ja neviens pēc tā nealkst un neprasa

chloee 16.08.11 10:49:13
Man liekas smieklīgi, ka kaut kādu divu personu kašķīti izrunā tagad publiski.
Bet, runājot, par to dzimumlocekli - neko nosodāmu nesaskatu! Katrs pelna, kā māk! Paskatījos, super ideja cilvēkam! :)

svente 16.08.11 09:30:09
Es domāju dāmas un meitenes, ka nav nevienai ne par ko ko apvainoties. Vienam patīk un liekas prikolīgi, citam nē. Esmu Draugiem.lv, bet atklāti saktot neesmu pievērsusi uzmanību. Man atklāti sakot vienalga. Ja ir pieprasījums, būs arī piedāvājums. Un man liekas, ka triešām šāda veida kūka varbūt būtu piemērota vecmeišu ballītei. Un katrā ziņā es nedomāju, ka ir kas slikts ka šis "meistardarbs", ir izlikts publiskai apskatei. Kā lai cilvēki, kam šādas lietas patīk, zina pie kā vērsties? Un starp citu esmu dzirdējusi, ka cilvēki saka - Draugiem.lv ir viena mēslaine. Es tā nedomāju. Viss no Tevis paša atkarīgs. Mana meita ir Anglijā un man ir iespēja ielikt kādas bildes galerijā ar skatiem, kāda pašreiz ir Latvija, konkrēti tās vietas, kur viņai patika uzturēties. Mans ieteikums, nevis cepties par to vajag, bet vienkārši ignorēt. Vienīgais, ko Anda pašlaik panāca ir tas, ka kādu laiku viņa saņems nepatīkamas vēstules. Vai bija vērts?

pece 16.08.11 09:06:04
Atradušas par ko cepties - tortīti attiecīgā formā! No vienas puses, es neieteiktu tādu saviem draugiem, jo tomēr daudz mazo actiņu tuvumā, no otras puses seriāli pa dienas vidu man šķiet daudz, daudz kaitīgāki - i sex, i visas tās attiecības krustu šķērsu, ko tas līdz, ka pietiek stūrī uzrakstu +12?

hiperkeri 16.08.11 08:58:15
:D:D:D:D:D:D:D:D:D
vēl viena tēma ,līdzīga strap -on:D:D:D
starp citu,viņa nevar uztaisīt kūku c-stringu izskatā?:D:D:D:D
kaut kāds sviests. ja vien tas nav vecmeitu ballītei,tad visādi citādi tas ir vienkārši jocīgi..

orhideja 15.08.11 23:12:01
jaa,sievietei izdoma bagaatiiga.
Bet,ja tik rupja attieksme,diezvai gribeetu pati pasuutiit kaadu kuuku:)
Viesis
dragija 15.08.11 19:37:17
Jaukas un interesantas tortes, katram tādu izdomu ;)

cerite 14.08.11 21:24:16
Noelle-tas par vienkāršu-varbūt tā ir jaunā vīra simboliska kastrācija?

noelle 14.08.11 20:50:37
cerīte, nu, kā, es jau galveno domu izlobīju - ja neēdam locekļu kūkas, tātad esam nedabūjušas un nogibējušās :D :D :D Acīmredzot, tur arī tas rituāla spēks - uzreiz visa gribēšana kā ar roku atņemta :D :D

cerite 14.08.11 20:46:37
Tādas tortes cep pircējiem kas līdzīgi Minisievietei-ko tur vairs teikt,es par to īpaši neiespringstu. Bet varbūt vīrieša locekļa apēšanai ir kāda dziļi simboliska nozīme?Bet Andai es ieteiktu nekontaktēties ar to cepēju-ignors būs labākā taktika!

noelle 14.08.11 20:25:14
rasas ;) kas nu par lamatām, es virtuālajā vidē jau gadus desmit esmu, zinu visus šitos par un ap :D

avokado 14.08.11 20:14:10
Ko uzreiz es? Es vispar nevienu necensos ne aizskart ne ka. Neesmu vainiga,ka nerunaju ta ka Jus gribat. Es nevaru uzminet,ko drikstu teikt,ko nee.
rasas,tas nav nekadas lamatas.
Vienkarsi izsaku savu viedokli,ka jau noelle teica.

rasas 14.08.11 19:54:35
Noelle, mīļā, neiekrīti minisievietes lamatās ;)... No viņas puses tā jau vairs nav pirmā reize. :)

noelle 14.08.11 17:23:02
nu, pagaidi - es ieliku šo tēmu, vai? Es izsaku savu viedokli. Vai es kur esmu teikusi, ka nē, tā nedrīkst darīt un kratījusi ar pirkstu? Es izteicu savas domas par tēmu un man uz to ir tieši tādas pašas tiesības, kā Tev. Vai es teicu, ka es neatbalstu reklamēšanu? Citēju savu rakstīto: "manā uztverē viena lieta ir tas, ka meistars, kas cep šāda veida kūkas, liek bildes galerijās - tas ir sevis reklamēšanas nolūkos", kas (vēlreiz paskaidrošu citiem vārdiem savu viedokli) manā uztverē ir o.k., jo cilvēkiem, kas labprāt pērk šādas kūkas taču jāzina, kur un pie kā viņi sev vēlamo var saņemt.
Savukārt, ja pārejam pie personīgās attieksmes pret produktu kā tādu, es jau minēju, ka ES "Negribētu tādu saņemt sev dāvanā un nezinu, kam jānotiek, lai priekš kāda cita tādu pasūtītu". Un tas ir mans viedoklis, par kuru nedomāju, ka ir pamats teikt, ka es trakoju vai man ir nepareiza gaume.
Ja kādam tas liekas superīgi - uz priekšu! Tieši tāda pati izvēles brīvība kā nēsāt kažoku vasarā. :)
1 2 »

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv