Saki to šeit!

Kā lai pārvar satraukumu? (4)

Viesis
ewe 20.07.11 18:00:30
Noelle - nē, nemet ārā :)
Vienkārši tik ļoti sen nav meklēts darbs un kad vēl palasa rakstiņus ko un kā darīt un nedarīt darba interviju laikā - pēkšņi viss liekas tik sarežģīti...

noelle 20.07.11 16:10:32
Ja Tevi no darba "nemet laukā", tad Tev tieši otrādi, izdzirdot zvanu no potenciālā intervētāja/darba devēja, nav ko iespringt. Vajag sevi nostādīt tā, ka tie ir viņi, kam Tevi vajag, nevis Tev vajag viņus. :) Ej ar domu sevi parādīt, piedāvāt, tad arī jutīsies brīvāk. :)

lasma 20.07.11 15:44:04
re tu vēlies maiīt vidi, mainīt dzīvi uz labo pusi, domā par to. ne ka uztraucies.
domā ka būs ka d viss notiks...
Viesis
ewe 20.07.11 15:38:48
No lēmuma esmu nonākusi līdz darīšanai. Esmu saņēmusies sameklēt sev citu darba vietu, nomainīt savu vidi cerot,ka līdz ar to uz jaukāku un saulaināku pusi mainīsies arī mana dzīve. BET... Kā lai pārvar to satraukumu,kas rodas, kad zvana kāds iespējamais nākamais darba devējs vai vēl jo vairāk - kad jādodas uz pārrunām? :)
P.S. Pašreizējā darba vietā strādāju jau 5 gadus un jūtos sevi izsmēlusi. Zudusi motivācija vispār ko darīt...

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv