Saki to šeit!

Dzīve (4)

Viesis
mady 26.04.11 10:59:03
Paldies par padomiem Jums abām!
Šī metode ir vissāpīgākā,jo saprotu,ka nekas nav mans.
Ķepurojos visu laiku,tik netieku galā ar kritieniem. Visu ņemu pie sirds.nevaru aizvērt durvis,kas veras uz pagātni un paskatīties uz priekšu.
Tik tiešām paldies!

sandija 25.04.11 15:52:26
mady

Iesaku vienkāršu, bet grūtu metodi - taču ar garantiju TĀ DARBOSIES. Nemelo pati sev. Paskatirs, kas no tā visa, ko gribi vai domāji, ka gribi, patiešām ir TAVS?

ilzel 24.04.11 22:02:00
Ko lai saka.. (pēdējā laikā daudz par līdzīgu tēmu sanācis domāt)
1) Tīri teorētiski, dzīve garām nevar aiziet, ja vien esi dzīva. Ir tikai jāizdomā, jāsaprot, ko pati vēlies darīt un tas jādara uz to jāiet. Un dažreiz nemaz nevajag milzīgi nopietnas lietas, pietiek ar sīkumiem, lai rastos sajūta -jā, es daru to, kas man patīk.
2) ir iespēja mainīt vidi? Uz jautājumu - kā tikt no tā ārā? - ir vienkārša atbilde - jāmaina vide, jātaisa ģenerāltīrīšana, jāizmet liekais, nevajadzīgais.
3) nevajag visu nest vienam. Zvani draugiem. Tuviem cilvēkiem. Ķepurojieties kopā.

Lai veicas.
Viesis
mady 24.04.11 19:37:09
Kā dzīvot,ja ir sajūta, ka tā aiziet Tev garām? Protams,ka ir visādi raibumi,bet kaut kā neizdodas rast velmi tā no sirds dzīvot....atstāt to,kas bijis- dzīvot tagad un tūlīt..ir sajūta,ka kārpos uz vietas,un nevaru sasparoties...kā no tā tikt ārā?

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv