Saki to šeit!

Neiespējamā misija? (12)

nicoolettaa 19.04.11 13:35:16
starpcitu, tiešām.. pati tirgu esmu redzējusi tiešām skaistas kāzu kleitas ;)
Viesis
rumkins 19.04.11 10:51:47
Mēs ar sievu preceejamies treknajos gados. Un tapat taupijaam naudu- jo starpiibu patreiz nejuutu starp teknajiem un kriizes gadiem. Treknajos nedziivoju parpilniiba, ne arii tagad. Tapec taupijam arii uz kazu riikosanu. Sieva nopirka kleitu pa 50 ls Pilniigi jaunu. Un pietam loti smuku. ja nemaldos vina pirka tirgu kaukada veikalina vai bernu pasaule.
Viesis
lalala 19.04.11 10:15:57
Laikam jau tiešām... pārāk sasapņojusies esmu. Nākas īsināt sapni.

Ieva, kāzas kaut kad jūlija beigās. Un par pikniku laba doma! :)

Vienu sapni gan gribas īstenot - kāzu dienā basām kājām pa pludmali pastaigāt un svaigo jūras gaisu ieelpot. Bet ar domu, ka skaistākās pludmales ir pie atklātās jūras, tas visu pasākumu loģiski sadārdzina (ceļa izdevumi)... Bet tikko iedomājos, ka varētu tak ar velo mīties! :)

Tajā precos.lv foruma gan pirmais, kas iekrīt acīs ir "foršās summiņas", bet ok - paskatīšos vērīgāk!
Viesis
18.04.11 22:18:42
Par kleitu- ja ir izdoma un kāds kam rokas aug no īstās vietas. Var uztaisīt super truper. Ja būtu ziema- par saprātīgu cenu piedāvātu uzšūt.

Kad jums kāzas? Kapēc nevar pēc laulībām nelielu pikniku- vai tad vajag baigo rautu.
Mums nauda bija, bet negrbējām rautu taisīt. Pie baznīcas pļavā bija galds, tur pat valsi izvalsējām, uzēdā, iedzērām šampānieti, izbraucām līkumu un atā! Bija skaisti.

egucis 18.04.11 22:05:37
kāzas pašas par sevi ir tikai tā divu mīlošu cilvēku dzīves savienošana! man tā arī sanāca ka zaksā ar savu vīru vienkārši sareģistrējāmies un mājās tādas svinīgākas vakariņas uztaisījām. mums pat grdzenu nebija, jo vienkārši nesanāca naudiņas par ko nopirkt :( mēs vienkārši oficiāli bijām kopā, jo mīlējām un mīlam viens otru un gaidīju bērniņu- man bija ļoti svarīgi lai mazulīte piedzimtu likumīgā laulībā!!!
Tā ka kāzas var arī patiešām uztaisīt gandrīz pa pliku velti, ja vien uztver tās tā kā es un vēl jo labāk ja gredzeni ir mantoti no vecākiem vai vecvecākiem!
P.S. man pat nebija tāda īsta kāzu kleita, bet gan vienkārša svinīga kleitiņa nopirkta!

nicoolettaa 18.04.11 21:41:24
http://www.precos.lv/
Nu bet tur tak ir viss... arī pieņemamāki varianti...
Un vispār... es nemaz tā baigi nemeklēju... ;) takā tiešām, viss ir atkarīgs no tā cik ļoti vēlies ;)
Viesis
lalala 18.04.11 19:16:41
nicoolettaa, esmu mēma! :) Skaista kleita par neticamu cenu!...

Laikam - kas meklē, tas atrod!... un neesmu pietiekami labi meklējusi...

Ehhh- tas trakais pilnmēness laikam dod pa nerviem...

Meitenes, mani vēl interesē - varbūt kaut kur interneta plašumos atrodams forums, kur noris diskusijas par tiešām LĒTĀM kāzām? Lai var palasīties un iedvesmoties. Varbūt kādai pašai ir pieredze, ar ko dalīties? :)

pece 18.04.11 15:46:31
Viss ir atkarīgs no tavas pašas vēlmes un attieksmes.

smukaa 18.04.11 15:02:13
lalala - nekas tik daudz arī nemaksā;)

cheery 18.04.11 15:01:20
@nicooletta smuka kleita! ;)

nicoolettaa 18.04.11 14:54:02
http://www.zip.lv/show/?i=1500116&search=fb8bfdfb21b166be01df2e72f33d1b43&place=3
Viesis
lalala 18.04.11 14:39:55
Tā saka, ka ja tiešām grib apprecēties naudas trūkums esot tikai atrunas...

Pie šiem vārdiem arī turējos...

Ha - naiva, naiva aitiņa es esmu! :D

Skumji, tiešām...

Pat pati sarakstīšanās ceremonija, dokumenti maksā priekš krīzes, uzskatu, daudz... kur nu vēl viss pārējais.

"Meklējos" forumos, google, iesākot teikumus ar "lēti..." un uzduros teikumiem, kur meitenes meklē "lētas" kleitas pa 100 latiem...

Atliek nodurt galvu un ielīst alā. Un nelīst ārā...

/vajadzēja izraudāt savu sāpi, atvainojos par ne-jautro, pavasarim nepiestāvošo noskaņu/

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv