Saki to šeit!

vīramāte (17)

megumi 09.09.11 17:20:33
Piekrītu artemidai. Lai kā jūs konfliktētu vienmēr aceries to,ka viņa ir devusi dzīvību tavam vīram,ka viņa ir devusi svētību tam,ka jūs esit kopā, pat ja nav, tad galīgi taču jūs ar varu arī neizšķīra. Saproti,to,ka viņa arī ir sieviete un vēl pietam māte,kas vairs nav vienīgā sava dēla dzīvē. Ir jāatrod kompromiss. Vispirms jāpiedod sev par to,ka tu attiecies pret viņu tā un par to, ka dusmojies un tad jāpiedod viņai par to, ka viņa ir tā apmaldījusies un nesaprot, ko dara.
Es varu teikt tikai to labāko par savu vīra māti,jo brīdī,kad izmainīju savu domāšanu un sapratu, ka šīs sieviets dzīves lolojums ir padarījis mani par laimīgāko sievu pasaulē, es sapratu, ka nespēju dusmoties par to, ka cilvēks ir tāds kāds viņš ir un vēl vairāk,niknoties par sīkumiem tikai tāpēc,ka viņa ir tagad mana vīra māte. Varbūt jau man ir vienkāršī noveicies,bet parasati jau saka mainies pats un pasaule mainīsies. Galvenais ir nestrīdēties, neklaigāt, piekrist, pat ja tā nedomā un nedari,jo tev taču tas nav jādara. Vienkārši mīļā miera labad piekāpies un dod savai dzīvei mieru :)

artemida 08.09.11 22:28:09
Vienmēr klausoties stāstus par briesmīgajām vīramātēm taisni jābrīnās, kā tad viņām var būt tik normāli dēli, kā jūsu vīri. Tas man nekad nelīmējas kopā. Ja viņas ir spējušas izaudzināt vīrieti ko esat iemīlējušas, tātad kaut kam labam arī viņās jābūt.
Viesis
dlija 08.09.11 10:14:08
Mums ar vīra māti nav tās siltās atiecības kaut vēlētos. Kad sāku draudzēties ar vīru es nevarēju pieņemt un vēl tagad viņa tekstus. Slikta jau nav, bet nekad šinī desmit gadu laikā nav teikusi ko labu. Vienmēr ir stulbi komentāri, nav apmierināta ne par ko lai priecātos piem. par mazbērnu panākumiem, viņaa tomēr atradīs ko iedzelt. kad bērni bija mazi viņa gribēja lai bērni iet bērnudārzā viņas dzīvesvietā, jau bija nokartojusi rindu izdomājusi ka pa nedēļu dzīvos pie viņas, bet tad man gan striķi trūka.Ciemos arī nebrauc, kaut uz puiku dzimšanas dienām, pilnīga vienaldzība. jā varbūt aizvainojums ?Jā un vīram mamma arī neko nenozīmē, iekšēji viņam ir aizvainojums ka viņam bija jādzīvo pie tantes, bet ne ģimenē. Kaut ģimenē vēl ir brālis.Bet nu dzimšanas dienā apsveicam, bet ciemos nebraucam, no tā laika kad aizbraucām šiī noteica ko mēs te meklējam.Tagad neuzbāžamies. Tikai žēl ka man puikas mazotnē jautā kāpēc mums nav omes, jo redzēja ka citiem omes brauc ciemos, ved konfektes un t.t.Bet ne vienmēr viss var b;ut perfekti, tāpēc priecājos par to kas mums ir.

rigonda 14.04.11 01:59:39
Piekriitu peces viedoklim,varbuut vajag saakt ar sevi!!!

pece 13.04.11 09:50:20
saulite,

Kā sauc tā atskan!

Nav visi balti un pūkaini, tomēr, attiecībā uz mums katru, viss notiek atbilstoši tam, kā reaģējam, ko sakām un darām! Mainies pati, pārējie būs spiesti mainīties. ;) pamēģini!

Piem. situācijā, kad tava vīrene ar putām uz lūpām, ciemiņiem stāsta, ka tevi apgādā ar dārzeņiem, sataisi naivu ģīmīti un pajautā kā vislabāk audzēt arbūzus, vai baklažānus, ka pieredzējuša audzētāja pieredze tev būtu neatsverama.... vai pajautā, kad būs nākamais dārzeņu pievedums no vīramātes, lai tu zini, kad burkas konservēšanai mazgāt un labākās receptes sameklēt ;) .... no reakcijas apkārtējiem ātri vien būs skaidrs kas ir kas!

Kas attiecas uz vīru un viņa mātes attiecībām - tā ir viņu darīšana, vīram pašam par sevi ir jācīnās, bet tava iejaukšanās tur ir lieka.

Par bērniem - lai arī kādas ir tavas attiecības ar vīra māti, viņa IR tava vīra māte un tavu bērnu vecmāmiņa! Par vīramāti nerunā sliktu savu bērnu priekšā, situācijas gan vajag izrunāt un izstāstīt, ka cilvēki ir dažādi un taml.
Viesis
saulite 13.04.11 09:09:31
soltijs
nepiekrītu galigi,mana vīra māte dzīvo pēc vecajiem uzskatiem.Man riebjas ja var atnākt un mani pazemot mani manu ciemiņu klātbūtnē,mācīt kā dzīvo.
Kā man justies ja viņa staigā runā,ka mani apgādā ar visiem dārza labumiem,ja tai pašā laikā man pašai ir dārzs un audzēju es visu pati un marinēju,neko neko viņa man nav devusi.Pēc visādiem tādiem meliem kā,lai es vel varu parunāt ar to cilvēku????
Un ja viņai acīs pateiks,kamdēļ viņa tā dara,tad būs nevainīga sejas izsteiksme un atbildēs,ka neko nav teikusi tamlīdzīgu.lieta jau tā,ka viņa apmelo tādā veidā pat sava vīra radus un naido.Pat savu vīru nomelno,citu priekšā.
Un kā ar tādu cilvēku vel kontaktu atrast??
Man pēc visiem gadiem ir uznācis pilnīgs riebums pret viņu.Man pat bērni vairs pie viņas negrib iet,ja ir ciemojušies,tad atnāk mājas un saka,vecāmāte atkal par tevi sliktu runā.
Ne jau vienmēr vienmēr vaina vedeklās,bet arī vīra mātes.
Ir jābūt robežai arī.....
Viesis
12.04.11 20:39:45
Tieši tapēc- ja nevar sadzīvot (ne jau visas prot runāt- manējā prot tkai kliegt) jāievēro pieklājīga distance un cauri!
Viesis
soltijs 12.04.11 19:22:34
sveiki,meitenes.es jums nepiekrītu.ar vira mātēm ir tāpat kā ar Jums pašām.savas kļūdas negrib neviens atzīt,bet ir JĀRUNĀ.savā laikā es strikti sev noteicu attālumu ,kādā es varu atļauties būt no savas vīra mātes,bet pēkšņi es sapratu ,ka nav vīramāte un es.ir divas sievietes ar savu pieredzi un tas mūs vienoja.lieki mēs viena otru netraucējām.par draudzenēm nekļuvām,bet vai vajag? tagad man pašai ir trīs pieauguši dēli un risinājums ir viens-atceries ,kas nepatīk Tev pašai ,to nepārmet viņai.
Viesis
11.04.11 14:52:54
Mums gadījumā nav viena vīramāte :D?

Zelta padoms- pārstāj komunicēt! Es savejo jau neesmu redzējusi 10mēnešus. Arī viņai nav nekādas vēlmes mani satikt.
Tās samazgas protams līdz manīm ir atnākušas, bet nu jau man ir vienalga. Ceru, ka arī man viņa nebūs jāsatiek tuvākajā simtgadē. Ceru, ka viņa domā tā pat.

Kas attiecās uz vīru- manis pēc , lai brauc, bet joks tāds,ka viņš jau pats vairs pat negrib tur rādīties.
Lai veicās.

Ja ir vēlme aprunāties - atraksti spigina@inbox.lv
Pastāstīšu, kas man palīdzēja.

pece 11.04.11 13:22:52
Tu vari turpināt dusmoties/īgņoties un bojāt SEV un saviem tuvajiem/mīļajiem omu, vai arī mainīt SAVU attieksmi pret vīramāti un to, kas ar viņu saistīts. Tā ir TAVA izvēle.

Un vēl, tu nevari mainīt citus, bet vari mainīt sevi un savu attieksmi pret notiekošo- viss ir tavās rokās!

Mana izvēle savā laikā bija skaļi nevilloties, bet ar savu attieksmi parādīt to, kas ir kas. Un zini, ir pagājis diezgan ilgs laiks, bet vīramāte, kura mani ienīda un darīja visādas nejaucības, mani mīl. Cits jautājums ir tas, ka es viņu cienu, kā sava vīra māti, kā savu bērnu vecmāmiņu, bet es viņu nemīlu, ir ok.
Viesis
saulite 11.04.11 12:50:21
BARBARA
Paldies,meitenes.
Viesis
saulite 11.04.11 12:47:14
PECE
Viņai pāris reizes ir skaļi pateicis,bet ne manā klātbūtnē ,tad kad ir bijis pie viņas mājās ciemos.

barbaraa 11.04.11 12:38:35
Laikam tavai vīramātei nav ar ko nodarboties, tāpēc aiz neko darīt bojā jums dzīvi.
Es liktu tam vīram, tā stingrāk parunāt ar savu māmuliņu. Bet ja pēctam arī nekas nemainītos, vnk dzīvotu tālāk, un mēģināu nepievērst tam uzmanību. Ja jau daudzi no viņas novērsušies, jo zin kāda viņa ir, tad nak satraukties arī par tām klačām ko izpalata.
Turies :)

pece 11.04.11 12:37:22
Ko par šo visu saka tavs vīrs?

Viņam būtu jābūt vidutājam starp tevi un savu mammu? Kā viņš izrāda nepatiku - aizrāda mammai?
Viesis
saulite 11.04.11 12:06:26
PECE
Vīram arī nepatīk viņas izdarības,attieksme.
Viņam arī nepatīk,ka visur tiek deguns bāzts,ka māca kā bērni jaaudzina,pavasarī mūždien klāt tur tas jāstāda tur to vajadzētu un tādā garā.Vīram jau ir pie 40,nav jau nekāds mazais bērns.
Nepatīk tas ka viņa arī ļoti daudz melo,fantazē ir jau pieķerts ne reizi vien.
V iņai visi radi ir slikti visi jau ir novērsušies no viņas,vienīgi laba ir viena cita vedekla,kura ir salasījusi bērnus pa pasauli un izjaukusi citiem ģimenes.
Es domāju ka vaina nav manī,ka nespēju kontaktu atrast,bet pa gadiem esmu sapratusi,ka to ko viņa man ir nodarījusi es viņai nepiedošu.Es esmu tāds cilvēks,ja man ko sliktu izdara,tad man vairs var netuvoties.
Bija gadījums,atnāca ciemos,tanī brīdī ēdām vakariņas,pacienāju viņu arī,nākamā rītā man zvana un brūk virsū ko esmu iebarojusi,ka slikti bijis visu nakti mocijusies,kā man justies pēc tam.
Pēc tā gadījuma es ilgi nepiedāvāju vispār neko,tad atkal biju sliktu,jo kā atnāca,tā es no tās istabas gāju ārā.
Brīžiem es nezinu ko viņa no manis grib?Dari ko darīdams nekas nav labi.

pece 11.04.11 10:29:01
Nomierinies. Zinu, tev gribas salamāt vīramāti un uzspert šo gaisā! Vai ne?

Vispirms jūsu ģimenē ir jāvienojas un jāsaprot, ka ir jūsu ģimene - tu, vīrs un bērns/bērni un jums ir jābūt komandai!

Bērnu attiecības ar vīreni neregulē, ja vien tās nesāk kļūt pretlikumīgas, jo tās ir bērnu un vīrenes attiecības, bērni ir gana attapīgi, un ātri saprot kas ir kas, ko ar kuru var un ko nevar. Bez tam pilnīgi normāli var eksistēt atšķirīgi noteikumi bērniem mājās un pie vīrenes. Bez problēmām. Tikai pašiem mājās jāievēro konsekvence.

Par vīrenes izdarībām, daudz kas būs atkarīgs no tava vīra nostājas, tomēr ja nekā citādi, pagriez to visu sev par labu - vīrene iet tavās mājās sev vārīt kafiju, palūdz, lai uzvāra arī tev. Sākumā būs grūti, pēc tam pieradīsi un izmantosi.

Apdomā visu par un pret, vai uzliec uz papīra. Bet mana pieredze rāda, ka tādi skaļi konflikti neko neatrisina, bez tam no tā tu neko neiegūsi - sabojāsi vēl vairāk attiecības ar vīreni, atņemsi bērniem vecomammu, vīrs īgņosies, ja ne atklāti, tad klusībā, jo tā ir viņa mamma.
Viesis
saulite 10.04.11 20:57:11
Ko jūs dāmas man varētu ieteikt.
Man ar vīra māti nav tās pašas labākās attiecības,aiz muguras visādas riebeklības runā,ka esmu dēlu atņēmusi,pabāzusi zem tupeles,necienot viņu,kad darbs man bija citā pi;lsētā,tad vīram borēja,kas to zin ko es tur daru,ka braucu pie burves un lādējot visus,lai slikti visiem iet.
Neesmu nekad nevienam neko sliktu vēlējusi un netaisos to darīt.Bērnus pret mani burtiski kūda,nezinu ar kādu nolūku.Acīs vienmēr tēlo labiņo,visas tās riebeklības es dzirdu no svešiem cilvēkiem.Tagad ir sākusi turēt distanci vairs tā nenāk,
Bija dēlam jubileja,pat pateica,ka kafiju pati uztaisīs,lai netaisu viņai un tas viss motika manā mājā,ne viņas,man tas likās nepieklājīgi no viņas puses,jo te saimniece esmu es.
Ja mēs ar vīru neatlausim dēlam,tad viņa speciāli to izdarīs,lai viņš dabūtu to ko grib,man tas neliekas normāli.Mēs esam ģimenē runājuši,kad uz vietas,bet viņa speciāli borē,ka jāiet citur mācīties.Kā man rīkoties šitādā gadījumā vai tiešām stāvēt klusu?

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv