Saki to šeit!

Jūsu pieredze un viedoklis??? (10)

vavinna 09.03.11 23:00:27
Atvainojiet par tik daudzajām kļūdām. Tā gribējās visu uzrakstīt.

vavinna 09.03.11 22:59:46
Man ir diezgan līdžigi. es gan iestājos bezdarbniekos un ceru vismaz tos izmantot uncenšo nelauzīt galvu. bet esmu ievērojusi, ka citi liek sludinājumus katru nedēļu- pati pieceicos, bet man pata tbildi neatsūta. Un skatos sludinājums ielikts atkal no jauna. Ko ta neņem darbiniekus, ja ir kas grib strādāt. Un es neteiktu, ka man nav izglītība.
Šodien vēl aizdomājos, kāda jēga mācīties esmu nomācījusies pietiekami. Psiholoģijas skolotājs 5 gadus- kur skolās visus tik samazina.:( tad gadu lai iegūtu psiholoģijas bakalauru un pēc tam vēl maģistrantūrā, bet citā nozarē. tagad gribētams kaut iet bērnudārzā strādāt- nevar pat tad ja ir pedagoģiskā izglītība.
Es domāju mēs esam daudzas...
Ak un vēl.. sūtiju uz nva ( meklēja darbiniekus), savai koordinātorei vaicāju vai ir kas zināms par to darbiņu- viņa pasāka jā- vakar esot zvanīts atbilstošajiem pretendentiem un saukti uz pārrunām. Izvērtēts, lai nav students un darbs ar klientiem. AAAA Man ir augtākā izglītība, neesmu nekāds students un ar klientiem strādāju vairākus gadus. Un pat nepasauc uz pārrunām- biju šokā.
Pat līdz parrunām netiku.
Bet es uzskatu, ka vajag lielu optimismu un nepadoties.
Es gribu strādāt bērnudārzā vai sākumskolā.... un gribu un patīk.. un es iešu uz mēŗķi.. nesanāks- domāšu pati ko darīt.....
Meitenes Saņematies.
Mēs esam labākas par tām, kuras vispār nekā nedara.
Viesis
rumors 09.03.11 19:10:30
piedodiet motivacijas vestules
Viesis
rumors 09.03.11 19:09:10
ari es regulari sutu cv un motivacijas atbildes.........nozelojami ka tikai dazas vietas atsuta atpakal vestules par to ka neesmu piemerota vai kautka tamlidzigi........:( Bet tagad sludinajumos biezi rakstits ja noteikta laika netiek dota zina tad atlase nav iztureta

rasas 09.03.11 14:18:53
..vnk parāda cilvēka attieksmi vienam pret otru, domāju Tava vaina tur ir vismazākā..

sammerseta 09.03.11 13:56:05
Es arī bieži tiecos domāt @ingunaaaaa virzienā!
Un vispār jau tā klusēšana arī liecina par inteliģences līmeni - pateikt paldies un solīdi pateikt, ka mēs Jūs tomēr neizvēlējāmies, taču nav grūti!
+ vēl visi portāli pilni ar administratoriem, asistentiem, personāla vadītājiem, kas reāli ir darbs izplatīšanas kantoros, vai dažādos apkrāpēju formējienos. Tā nu tas ir.

ingunaaaaa 09.03.11 12:55:20
es šitā cv un pieteikuma vēstules sūtu jau ilgu laiku, man jau sāk likties, ka sludinājumi ielikti tikai formalitātes dēļ:)
Viesis
yogii 09.03.11 11:44:16
vakar nosūtīju CV un sev interesējošu darba vietu, pati mācos citā nozarē, taču jau kādu laiku strādāju skolā un vadu nodarbības, problēmu nav. Šodien atnāca atbilde ka man jābūt vismaz studentam izvēlētajā profesijā. Taču tas ka pati profesionāli nodarbojos ar to ko oficiāli mācu- tam nav nozīmes. Žēl ka tā. :(
Viesis
yogii 09.03.11 11:40:08
p.s. par to stilista konsultāciju- kā tas notiek pie Tevis, kādas cenas? :)

gundedzia 09.03.11 11:25:50
Sveikas mīļās un jaukās!!!
Man te tāda interesanta lieta,sakarā ar darba sludinājumiem....esmu jau aizsūtījusi ļoti daudz CV...dažādām manis interesējošām darba vietām...atbildē.....klusums....bet sludinās un meklē darbiniekus nepārtraukti,aizsūtīju gan labu CV un arī ļoti labu pieteikuma vēstuli....tiešām nesaprotu...kas notiek...piedāvā dažādas piepeļņas iespējas,piedāvāja arī kļūt arī par cilvēku apkrāpēju,sakarā ar darbu ārzemēs....tad pat kādai dāmai kļūt par veikala vadītāju un mīļāko....ak vai....bet joprojām tomēr cītīgi meklēju darbu, kurā tiešām varētu izpausties!!!Un kā ir ar Jums...vai kādai ir bijusi līdzīga situācija???

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv