Saki to šeit!

Neesi vienaldzīgs! Mēs varam izbeigt Latvijas iedzīvotāju apzinātu gremdēšanu! (11)

nnv 06.03.11 10:15:12
Sieviešu klubam var būt daudz šķeltnes. Mūsdienu sieviete ir gan laba speciāliste savā jomā, gan brīnišķīga māmiņa, gan skaistuma karaliene. Bet , lai izdzīvotu un dzīvotu viss iepriekšminētais, jādomā nopietni par nākotni. Nākotni, kuras mums var arī nebūt.
Piedāvāju , piesaistīt Raitu Karnīti, Kreituses kundzi, varbūt, eksprezidenti.

peeka 05.03.11 08:11:04
milly12- nezinaju par -DANSCUKKER

Jua teicu, ka tas politiskais poltergeists,
jau sen zem dazadiem nikiem- veidoja savu propagandu.

Ceru, ka latvieshi neveidos Sievieshu klubu kaa politikas klubu....

Viesis
milly12 04.03.11 11:09:22
Varbūt vēl izdomāšu kaut ko piebilst pie šīs tēmas, bet ja gribat iesaistīt pamatīgi daudz cilvēku, tad protesti ir jārīko savādāk - nevar vienā pilsētā un pa dienu (jo ļooooti daudziem ir jāstrādā un tieciet vai nē, bet tas ir attaisnojums). Protests ir jāorganizē visās LV pilsētās, nezinu ejot pie novada domes vai kaut ko darot pilsētā, izejot ielās... savienoties rokās vai kaut ko tamlīdzīgu - labs laiks pamatīgam protestam ir kādi plkst 4, pieci piektdienas dienā! Jo ir darba laika beigas un cilvēki aizietu no darba stundiņu ātrāk lai kaut ko tādu pasāktu... tas būtu liels pluss... kārtīgs laiks.. to visu var saorganizēt vienlaicīgi visās pilsētās, vai noteiktās vietās Latvijā (bet būs bezjēdīgi ja būs kādas 4-10 vietas) ievērojami būs, ja būs vismaz simts, lai policisti nevar apspiest.. un vēl labāk - iesaistīt arī policistus, sevišķi tos, kurus tagad atlaida (to var noorganizēt sazinoties ar skolām, kurās apmāca policistus, ar studentu pašpārvaldēm - parlamentu u npiedāvāt iespēju) Bet tas ir jāmetās uz vienu roku vairākām organizācijām.. man ideju šajā jautājumā ir daudz... esmu arī kādreiz bijusi politiskās partijas biedre, tagad jau vairs nē, tāpēc zinu cik aktīvi ir jaunieši šādās organizācijās, ja rīko tikai parasts ļaužu bariņš, tad šitas neies cauri...
Viesis
milly12 04.03.11 10:49:13
Latvijas politiķiem ir pie vienas vietas. Ir daudz kas tāds ko mēs nemaz nezinam. Latvenergo tas ir izdevīgi. Ja gribam kaut ko panākt, tad ir jāpērk elektrība no Igauņiem, tas ir vienkārši uzraksti iesniegumu Igaunijas kompānijā un viss.. Ja liela daļa LV iedzīvotāju to arī izdarīs, tad Latvenergo savus tarifus nolaidīs, jo nebūs izvēles.. viens iedzīvotājs to nepanāks, bet vesela daudzdzīvokļu māja gan. Iedzīvotājiem ir šī doma jāierosina mājas iedzīvotāju sapulcē, domāju, ka daudzi to atbalstīs. Un jo vairāk jo labāk. Lūk tas būtu protests pret Latvenergo tarifiem.
Ar vienkāršu piketu m;ēs neko nepanāksim, tam Latvenergo prezidentam (es neatceros viņam vārdu) ir pie vienas vietas, viņam ir izdevīgi, iedod kukuli dažiem politiķiem un viss štokos, miljoni atkal birs viņa kabatās.. tāpat kā politiķiem.. ari viņiem no tā visa būs labums gan jau kāds, tāpat neviens neko tādu neapstiprinātu..
Labāk ir uzrīkot pa,matīgu piketu pret jaunā tilta celtniecību, tas būtu lietderīgāk, kamēr nav apstiprināts projekts...

Kā reiz viens politiķis teica, ka mēs - tauta esam vainīga pie valsts parādiem aizdevējiem un tagad mēs cietīsim, jo nāksies atdot, bet es kaut kā nejūtos vainīga, ka Godmanis aizdeva Parexam, kurš tāpat nogāja pa burbuli un kaut kā nejūtos vainīga, ka Godmanim tagad tiek kabatās nauda, jo ko mēs pērkam -DANSCUKKER (kurš ir DANSCUKKER valdes loceklis? - GODMANIS! Kuram bija izdevīgi likvidēt Jelgavas Cukurfabriku? - GODMANIM! Kurš panāca mūsu cukurfabrikas likvidāciju? - GODMANIS! Kuram tagad nāk naudiņa? GODMANIM!.... Bla, bla, bla.. un tādu piemēru ir nežēlīgi daudz - vārda tiešajā nozīmē!
Viesis
milly12 04.03.11 10:37:46
Vajag iesaistīt partijas! Partijām ir Jauniešu organizācijas. Ja iesaistīsies tās, tad atbalss būs liela. Vēl ir laiks, to visu var izdarīt. Droši var runāt ar Sabiedrība Citai politikai jauniešiem, tie iesaistās visur kur vien var... Turklāt viņu reklāma ir spēcīga...
Latvijā notiek tā, kad ja kāds kaut ko uzdrīsktās, tad reāli mēs tiekam apspiesti, visdrīzāk mums uzliek administratīvo sodu un nedod Dievs ieliek cietumā.. bet ja LV tauta nemēģinās, nekas nenotiks, mēs tiksim gremdēti.. Nevajag ārdīties un iznest veikalu produkcijas, jo tā ir Latviešu tauta kas cieš, mūsu uzņēmēji, arī viņiem šobrīd ir ļoti, ļoti slikti.. vajag darīt, tā lai cieš Latvijas politiķi, lai viņiem nākas maksāt... to vajag pārdomāt, jo arī iznesot bruģi no Vecrīgas ielām politiķiem ir pie vienas vietas, jo cieš - autovadītāji, viņi maksā par savām saplēstajām riepām un 'TĀ ATKAL CIEŠ LATVIEŠU TAUTA... nu ko mēs varam izdarīt lai situācija mainītos???
Viesis
milly12 04.03.11 10:23:03
Ir forši ka notiek kaut kāds protests. BET....
Man nav ticības tam. Man nav ticības savai valstij, Es mīlu zemi, bet ienīstu politiku. Tikai ar vienu vienīgu protestu mēs kaut ko panācām (janvāra protests). savādāk dziedot pie saeimas namiem bēdu manu lielu bēdu mēs neko nepanāksim. Turklāt informācijas ir ĻOOOTI MAZ. Par šo protestu uzzināju tika tādēļ ka ienācu šeit pačekot pa ilgiem laikiem kas te notiek. Nezinu kur vēl tas tiek reklamēts, bet ja gribat kaut ko panākt un sav'\akt daudz cilvēkus, tad vajag visur reklāmu - TVNET portāla komentāros, apollo komentāros, blogos kā sēit piemēram - un blogā netikai forumā, draugiem.lv visās iespējamās domubiedru grupās, visur kur var kaut ko ierakstīt... visur!!!!

laaciite 03.03.11 21:00:01
Vai tiešām visām, viss apmierina un nerūp nākotne?
Vismaz Jūsu domas!

laaciite 02.03.11 13:06:48
O, peeka-padomju laikā personīgi esmu stāvējusi pēc desām, kartupeļiem un kār....najām vistām rindā!
Ne par to ir stāsts, kur tik nepaskaties visi sūkstās, runā, komentē par slikto dzīvi (arī es), bet šeit http://pietiek.wordpress.com/ vari izteikt savu viedokli, kā arī piedalīties piketā 24.03.2011.
Man nonāca šī informācija, es padalījos tālāk. To, ka mēs katrs sēdēsim mājās, darbā pamurkšķēsim ai, ai, ai ko tā valdība....bla, bla, blā, lūdzu ej un parādi vissmaz ar savu klātbūtni, ka mani tas un tas uztrauc.
Sigulda ruuuulē:)!

nosiguldas 02.03.11 12:17:48
peeka, "Lācīte"gan atcerās padomju laikus, norādītā interneta adresē ir iespējams iepazīties ar iespējamiem variantiem, kā izteikt savu "nē", šiem projektiem

peeka 02.03.11 02:14:48
Pilnigi normalas un materiali patstavigas valstis panema EU aiznemumus.
Kaa tada " lacite" var apstadinat Eiropu?! :)
Rupnicas un fabrikas tika apstadinatas vel Padomju Latvijaa.
"Lacite"- parak jauna, lai zinatu, atceretos un saprastu.
Fabrikas bija Padomju Latvijas laika- tatad musdienu Latvijai nekadu tiesibu. Ja biznesmenis velas slegt uznemumu- tatad slegs!
Logiski! :)
Ja nav noslepums- kaa mes varam apstadinat Latvijas un Eiropas finansialo problemu???
Palidziet- lacite! :)

laaciite 01.03.11 19:00:24
Divdesmit neatkarības gadus valdības ir vedušas Latviju pa iznīcības ceļu.Viss ir ticis darīts nevis tautas,bet savu interešu labā.Likvidētas rūpnīcas,fabrikas,visas lielās ražotnes,jo tas ir bijis izdevīgi kādam,bet ne tautai. Pašreizējās valdības rīcība ir – darīt visu, ko prasa starptautiskie aizdevēji,kurus neinteresē tāda maza zemes pleķīša iedzīvotāju liktenis. Acīmredzot šie starptautiskie aizdevēji vēlas panākt pilnīgu Latvijas tautsaimniecības iznīkšanu,cilvēku izmiršanu vai emigrēšanu,tāpēc šobrīd tiek prasīts darīt visu tā, lai tas arī notiktu.Patreizējais lēmums par energo tarifu pacelšanu ir kā pēdējā nagla,ko valdība centīgi grib iedzīt Latvijai sagatavotajā zārkā!
http://pietiek.wordpress.com/

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv