Saki to šeit!

Rozā brilles (9)

intasanta 05.02.11 23:11:24
Eu....nu brilles tak var būt ne tikai rozā vai melnas! Tās var būt zaļas, lillā, dzeltenes, brūnas, sarrrrrkanas un, piedodiet par asociācijām, arī zilas.
Krāsu pasaule ir tik dažāda. Ja spējam noņemt vienas, uzlikt otras, noņemt tās un uzlikt trešās...tad kļūstam tikai par ieguvējiem.
Dzīvot ar vienas krāsas brillēm.....vai tas nemazina iespēju atklāt pasaules burvību?
Bet vispār man nav nekas pret rozā brillēm. Gribu - uzlieku un...kad sagribas nomainu tās pret citām.

acisciet 05.02.11 22:59:54
Šo es nesaprotu!
Vai tiešām labāk ir nemitīgi dzīvot bailēs, šaubās un rezervēti pret visiem izturēties. Mana dzīve un dzīvesveids ir rozā brilles - es pieņemu, ka visi cilvēki ir labi, situācijas būs man labvēlīgas, bet, ja kautkas noiet greizi, tātad tās ir jāuztver kā noderīgs notikums dzīvē. Man ir nācies vilties un diezgan smagi, bet tas nenozīmē, ka tādēļ neuzticos cilvēkiem.
Ja cilvēks domā pozitīvi, viņš pievelk pozitīvus notikumus un cilvēkus sev apkārt, tādēļ es ikdienā daudz smaidu, esmu atvērta un maksimāli pozitīva. Protams, ka 100% tas nav iespējams, bet tas darbojas lieliski. Katrs veido savu pasauli tādu, kādā vēlas dzīvot - kādēļ rozā briļļu vietā valkāt melnas?
Viesis
lauvenite 05.02.11 17:37:31
Tiesi ta,daudz labak ir dzivot bez roza brillem!Labak ta,neka dzivot kaut kada iedomu pasaule.Labak lai ir sapiga patiesiba nevis saldi meli,pat ja tapec nakas izskirties ar otru.Nav tacu vienigais uz pasaules,ja gribes saglabat attiecibas,tad ari tas otrs pacentisies,bet ja ne,tad ne.

florencefj 02.02.11 15:40:57
Piekrītu, tas tiešām ir gļēvi, jāskatās patiesībai acīs, lai kāda tā būtu, jābūt ir stipram, jāmācās būs no jauna priecāties par dzīvi. Tas, kas nenogalina, dara stiprāku!!
Viesis
02.02.11 14:24:27
Nevajag dzīvot ar rozā brillēm, jo tas ir gļēvi un falši. bet gan ar abām kājām uz zemes un pozitīvi. Protams , ka ir pilns ar negācijā un mūžigi notiek kataklizmas- rozā brilles no tā nepasargā. Tikai pastāv draudi tām saplīst. Bet iemācīties visu vērtēt objektīvi un saskatīt pozitīvo- tā ir lielāka māksl un lielāka vērtība .

svente 02.02.11 13:37:29
Rozā brilles jānoņem, lai sevi pasrgātu no vilšanās. Citreiz tās varbūt ļoti smagas. Bet ja Tu proti tās paturēt visu laiku, vienkārši neredzēt patiesību - uz priekšu!! Es gan tādus cilvēkus neesmu sastapusi.

cheery 02.02.11 12:52:08
Ahaaaaaaa tā vilšanās pēc rozā briļļu noņemšanas ir pamatīga, tā aizēno visu rozā periodā piedzīvoto... jo Tev atverās acis un liekās, ka viss notikušais nemaz nebija īsts, bet piespēlēts... :( diezgan skumji, bet fakts... un reāli piedzīvots...

miranda 02.02.11 12:48:52
Piekrītu. Tieši tāpaēc jau arī saka, ka vajag noņēmt brilles, jo pēc tam var būt smaga vilšanās un sāpes.

florencefj 02.02.11 12:45:20
Bieži vien nākas dzirdēt :"Noņem, taču tās rozā brilles no acīm!" Bet man ir jautājums, kāpēc gan?Viss ir tik skaists, smaržīgs, garšīgs, burvīgs ar šīm brillēm, visi Tevi mīl un Tu mīli visus. Kāpēc kāds Tev tās grib atņemt, ar varu iebāzt acīs to, ko varbūt nemaz nevēlies redzēt, par ko negribi zināt. Vai tā ir tā dzīves īstenība par kuru katram jāzin?Man patika savas rozā brilles, tagad nezinu kā bez tām dzīvot, viss liekas - ne, priekš manīm. Par daudz netaisnības, ļaunu acu...no cilvēka vairāk bail, kā no vilka!

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv