Saki to šeit!

es pagājušo nakti sapņoju...MURGOJU! (6)

Viesis
ziiluks 17.01.11 09:17:50
Bet pilnmēness nāk..Un tā ietekme ir diezgan liela,arī man..Kad ir pilnmēness nedēļa pat necenšos sapņus (murgus)iztulkot..

sandija 16.01.11 19:29:09
sānsoli var zemapziņa uztvert un pārtulkot kā kaut ko pretīgu, zemisku (tārpi un kukaiņi - zemes jeb htoniskie simboli)

Māte/tēvs -simbolizē ģimenes un uzticības struktūru

Iespējams, ka tieši tāds ir Tavs sapņa tulkojums - Tu jau to pati uzrakstīji
Viesis
jullieta 16.01.11 19:24:23
ar ģimenes lietām viss ir kārtībā! ... domāju par attiecībām ar mīļoto vīrieti..varbūt tur tas suns aprakts! neizrunātas lietas, bailes no atraidījuma... jo kad sāku par kaut ko runāt (attiecību skaidrošana) tad atbilde ir šāda - ja kaut kas neapmierina, tad šķiramies! viņš man tāds noslēgts, bet vai tad tik vieglprātīgi vīrietis sievietei var atbildēt?

par to traumatisko atmiņu - jā, mums sanāca neliels starpgadījums..mīļotajam sanāca mazs sānsolis.. es piedevu..laikam, muļķe būdama, mīlu pa daudz! :) vēlos lai mīļotais mani vairāk atbalsta!

es par šo visu tā nebiju aizdomājusies! par nospiestajām sajūtām, par to kas guļ dziļi iekšā!

tavapele 16.01.11 12:35:23
Man pirms kāda laika bija murgs, ka no pēdām vilku ārā garus tārpus. Sajūta pretīga pēc tam vēl visu dienu bija. :S
Bet patiesībā tas nav slikti (cik esmu pētījusi sapņu tulkus) - tā ir atbrīvošanās no negatīvisma, slimības vai kaut kā tā tāda ne visai laba, kas tevī uz to brīdi ir. Manuprāt ja sauc kādu palīgā, tad zemapziņā vēlies, lai kāds tuvs cilvēks Tevi atbalsta.

sandija 16.01.11 10:34:07
jullieta

Lai tulkotu sapni, jāuzdod sev pašai jautājumi:

- ko man nozīmē tārpi, kāpuri? Kādas asociācijas raisās? Pirmais , kas nāk galvā, domājot par šiem simboliem un sevi?
- ja nāk ārā no miesas (pašai savas) - vai ir kas tāds, kas slēpjas iekšā? Kādas ļoti nepatīkamas emocijas, izjūtas, kas vislaik ir bijušas dziļi dziļi zemapziņā apslēptas, bet liek manīt tagad (caur sapņu simboliem)

Sapnī viss notiek uz atbrīvošanos - viss, kas bijis apslēpts, tagad nāk ārā. Vai nu tā ir kāda jauna informācija no zemapziņas (tā var būt arī kāda traumatiska atmiņa, kas vislaik gulējusi nospiesta), vai nu tas ir kas tāds -nepatīkams un negatīvs, no kā prasās atbrīvoties.

Interesanti ka pieminēji vecākus - mammu un tēti, kas nāks palīgā. Padomā,kāpēc vērsies pie palīdzības sapnī tieši pie viņiem? Vai viņiem ar to varētu būt kāds sakars? Jo sapnī tad iznāk , ka tā ir ģimenes lieta.

Tas, ka sapnis Tevi ir emocionāli saviļņojis, varētu nozīmēt, ka aizskāris kādu jūtīgu vietu.

Galvenais, nevajag tulkot burtiski! Tie visi ir tikai simboli kaut kam.

Varbūt šausmu filmas esi saskatījusies,:), arī var būt.
Viesis
jullieta 16.01.11 00:21:15
pamodos, ķermenis tirpst... bet murgs šāds - seja vienās cietās čaulās, kūnās cietās, iekšā tur trani, ņemu tos no sejas nost, vienu pēc otra. mugura tādās pašās cietās čaulās, tārpi no turienas veļas ārā aumaļam...kratu tos nost..eju saukt mammu un tēti palīgā..vemju melnus kāpurus ar melnu sulu... vienkārši pretīgi, tiešām!

visa nākošā diena vienā dīvainā sajūtā! nav apetītes, raudiens nāk...asaras birst!!

ko pie velna tas nozīmē????
izsakiet savu viedokli!!

paldies!

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv