Saki to šeit!

Lavanda (5)

charger 02.06.11 23:14:59
Daudzgadīga, šogad izdīga trešo reizi.

minniite 02.06.11 22:53:45
Audzējot traukos (ar slēgtu sakņu sistēmu), sevišķi svarīgs ir optimāls gaisa režīms sakņu zonā un saknīšu izvietojums, tāpēc lavandai piemēroti simetriski, noapaļoti trauki, bet neder šauri un dziļi. Lavanda ir hibrīds, tāpēc, pavairojot ar sēklām, iegūtie augi būs atšķirīgi. Parasti tās vērojamas krūmiņa formā un ziedu krāsas niansēs. Lai gan lavandai, salīdzinot ar citiem augiem, sēklas nav sevišķi sīkas, sēt tieši uz lauka nevajadzētu. Labāk vispirms izaudzēt dēstu. Sēklas dīgst 10 dienas. Kad dīgstiņi paaugušies, tos piķē podiņos. Atkarībā no substrāta sastāva septītajā dienā pēc piķēšanas augiem dod papildmēslojumu. Dēstus var audzēt arī nepiķējot. Tad sēkliņas sēj pa vienai podā vai dēstu audzēšanas kastes ligzdā.Ir daudz gadīga

lovas 30.05.11 19:28:37
redz kā, es pat to nezināju!

madmozele 30.05.11 19:26:23
Es arī šogad iesēju,man liekas,ka daudzgadīga,jo otrajā gadā tik zied,bet pārliecināta neesmu,redzēs,kas man izaugs.

lovas 30.05.11 19:20:41
Vai kāda ir audzējusi lavandu? Vai tā ir daudzgadīga? Nopirku sēklas, bet uz paciņas tik vien rakstīts, ka izmanto gaļas un zivju ēdieniem. Tā jau ir rakstīs vairāk tikai poļu valodā!

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv