Saki to šeit!

JŪSU VIEDOKLIS (2)

rebeka 11.07.13 21:55:21
Nu viņš ir bara cilvēks tur neko nepadarīsi... kad dzīvosiet kopā tad jau būs OK, būs gan divvientulīgie vakari, gan izklaides ar draugiem.... izmainīt tu to nekādīgi nevarēsi, panāksi vien riebumu pret sevi, ja bara cilvēku turēsi sprostā...
Viesis
saulespuke224 11.07.13 20:32:11
Sveikas,dāmas!
No malas vienmēr vieglāk komentēt, tāpēc izstāstīšu īsi situāciju, kādā esmu un gribu dzirdēt Jūsu domas.
Jau 2,5 gadus esmu kopā ar pusi. Kopdzīvi neesam uzsākuši, jo nav sanācis atrast dzīvokli, kas būtu tuvu abu darbiem un nebūtu traki dārgs.
Visu šo laiku regulāri satiekamies un es jūtu, ka viņam brīvo laiku patīk pavadīt atpūšoties draugu kompānijās. Tās reizes, kad ejam uz kino/braucam uz jūru/ceļojam tikai divatā, ir īpaši, reti gadījumi. Manuprāt, viņš katru brīvo brīdi gribētu pavadītu draugu pulkā (protams arī man tur jābūt, lai viņš justos labi).
Mani sāk nomākt tas, ka viņam īsti nav vajadzības pabūt divatā, jo tieši esot divatā ar viņu, mani pārņem miers, laime un vienlaicīgi šķiet, ka viņam ir garlaicīgi.
Kad kārtējo reizi pārspriedām brīvdienu plānus, atkal nonācām pie tā paša. Pajautāju, kāpēc viņš visur grib līdzi sarunāt vēl kādus draugus, nevis braukt divatā. Viņa atbilde bija lakoniska- ES NEESMU TĀ PIERADIS.

Vai pārim ar šādā veidā atšķirīgiem uzskatiem par atpūtu ir nākotne? Man 24 gadi, viņam 27

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv