Saki to šeit!

Nevainības zaudēšana. (6)

Viesis
kristat 07.06.13 20:44:41
Ar to nav jāsteidzas, bet par to arī nav baigi jādomā. Kad esi tam gatava, tad tur vairs nav nekādas prātošanas, tad ir vnk ļaušanās sajūtām un vēlmēm. Ja darīsi to vadoties pēc sajūtām un jutīsi, ka tas ir cilvēks, ar kuru to vēlies, tad arī nožēlas nebūs. Nožēlo tikai tie, kas ļaujas spiedienam un parguļ paši to īsti negribēdami.

hiperkeri 06.06.13 10:20:58
ja tu jautā mums,tad laikam jau,ka mums to nevajag:D:D
Piekrītu rebekai par tiem vecumiem.Ja Tev vēl ir padsmit-tici man,arī vēlāk noteikti atradīsies kāds,kam šis dārgums šķitīs vēl jo īpašāks,un tas nav nekāds kauns.

rebeka 06.06.13 09:24:16
Cik tev gadu? Ja padsmit un neesi pārliecināta tad nevajag, bet ja pāri 20 un neesi pārliecināta, tad varbūt ir kāda psiholoģiska barjera un tā pārliecības sajūta nebūs nekad!!

linduchy 06.06.13 08:47:53
Manuprāt, ja reiz uzdod šeit jautājumu par šo tēmu - tevī ir šaubas...un, ja ir šaubas, labāk nogaidīt - jo nevainība nav kā caura zeķe, kuru var salāpīt ;)

samanta 06.06.13 08:46:05
Manuprāt, ja ir kaut nelielas šaubas, ka to nevajadzētu, tad nevajag to darīt. Varbūt labāk pagaidi, kad šīs attiecības patiešām būs nopietnas un tad ļaujies.
Es pati reiz biju līdzīgā situācijā, un pēc tam nožēloju, ka zaudēju nevainību ar puisi, ar kuru nav nopietnu attiecību.
Ja abas prāta daļas saka jā, tad dari to, bet ja ir šaubas, tad nevajag.
Viesis
liepa64 05.06.13 22:31:49
Man ir spēcīgas simpātijas pret puisi. Spēcīgākās, kādas līdz šim vispār man ir pret kādu bijušas. Esmu viņam to teikusi un viņš man ir licis noprast, ka arī viņam es neesmu vienaldzīga. Esam pazīstami nedaudz vairāk par gadu. Tomēr viņš vairākas reizes ir apgalvojis, ka mēs nevaram būt kopā, jo es nebūšot ar viņu laimīga. Man vajadzēšot vairāk mīlestības nekā viņš spēs dot (bērnībā viņš pats maz saņēmis mīlestības no vecākiem, tāpēc īsti nemāk to izrādīt) un vēl viņš apgalvo, ka mūsu dzīves ceļi īsti nekrustojas. Mums ir daudzas kopīgas intereses, bet nu jā, es pati saprotu, ka īsti labs tur ilglaicīgi nekas nevar sanākt, bet... Es viņam uzticos un viņš manī ir radījis sajūtu, ka man viņu vajag, ka mani pie viņa velk un es viņu gribu. Jā, viņš pāris reizes ir palicis pa nakti pie manis. Gulējām vienā gultā, protams, skūpsti, glāsti, bet nekas vairāk.
Mani pēdējās dienās nomoka jautājums – vai atdoties šim puisim?
Esmu nevainīga un man nekad nav bijušas ilglaicīgas attiecības. Es šo lietu uztveru visai nopietni un negribu pazaudēt nevainību ar čali, kuram tas neko nenozīmēs, bet šoreiz es zinu, ka viņš to novērtētu un neuzskatītu mani par lētu.
Viena mana prāta daļa saka, ka šāda rīcība nebūs pareiza un sabojās mūsu esošas attiecības, bet otra prāta daļa apgalvo tieši pretējo – jāļaujas.
Es vairs neesmu maza un esmu nobriedusi seksuālām attiecībām, tikai šoreiz ir jautājums - vai to vajag un vai tas būs pareizi?

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv