Saki to šeit!

Manas attiecības prasa viedokli/padomu (8)

 
berrry 17.04.13 11:45:19
Pilnigi piekritu spotorno. ;) Ja ta tiesam ir Milestiba un ir iestajusies rutina-liec puisim sevi iekarot no jauna!
 
spotorno 17.04.13 11:11:57
P.S. Horoshkopus vispār neņemu par nopietnu, jo tiem nav nekāda zinātniska pamatojuma, ka tie spēlētu lomu attiecību saderībā.
 
spotorno 17.04.13 11:10:54
Man arī rodas šaubas par mīlestību. Kad pēdējo reizi jūs tā nopietni esat viens otram teikuši, ka mīlat viens otru?
Attiecībās jābūt harmonijai, kur abām pusēm jākopj tās un jāatbalsta vienam otru, jārod kompromisu domstarpību gadījumos.
Ko viņš saka par to rutīnu? Ja nav iespējas tagad biežāk tikties, varbūt sarunājat, ka tajā dienā, kad tiekaties baudat kopābūšanu tā pa pilnu programmu - ko sirds kāro un vēlās abi.
Varbūt jutekliskākas vēstules biežāk viens otram rakstiet, sazvanaties, lai pateiktu, ka mīlat, ilgojaties, vai vispār pēkšņi izmest kādu divdomīgu frāzi, lai iekārdinātu...
Galvenais, ka to jādara abiem...
Pamēģini parunāt ar viņu, ka ilgstoši nerūpējoties par attiecībām, tās vienkārši izirst...
 
berrry 17.04.13 10:44:11
Par horoskopu saderibu,nesaderibu-kas zin....mani vecaki,tiesi tads horoskopu salikums(mamma Mezazis,tetis Dvinis) dzivo lauliba nju jau 29-to gadu.Ta ka domaju,ka tur nebus vainas,tagad jau dikti apspriez tas saderibas pec zvaigznu stavokliem utt.Pie attiecibam ir jastrada....abiem.Nevar but ta,ka pati attiecibam atdodi visu sevi,bet otrs ne kripatinas.Attiecibas ir darbs muza garuma.Noprotu,ka jus vel esat jauni,varbut puisis vel isti neapjedz nopietnu attiecibu nozimi.Vinam gribas izklaideties utt.Varbut kadu laiku vajag izvairities no ballitem ar alkaholu,ta vieta aiziet uz teatri,operu...galvenais,lai nav iemesla iedzert.Un ja,attiecibas loti liela loma ir runasanai.Ir jaruna par visu,kas nomac cilveku.Ja neizrunas problemu un neatrisinas to pasa sakne,tad viss var aiziet pasplusma...
Es ari nju jau 6 gadus dzivoju lauliba,ir lietas,kas tracina,izrunajam,ir rutina visadas jomas.....nevar otru paraudzinat,ir jamak pieslipeties.Savadak,ja nevares pienemt otru tadu,kads vins ir,agri vai velu izskirsieties.
Neesmu baigais specialists attiecibas,bet tas ir tas,ko varu Tev sniegt ka padomu :) Nem par labu :) Un es ceru,ka jums viss bus labi,dzivosiet ilgi un laimigi :)
 
rebeka 17.04.13 10:30:17
Ieraksta pašā sākumā ir teikums "Mēs mīlam viens otru tas ir noteikti." , bet lasot visu garo ierakstu, šķita, ka nu nē.. tās ir tipiskās pieraduma attiecības, kur viss sen jau ir beidzies, tikai cilvēki nezin kā tikt galā ar emocijām un neprot paši sev atzīties, ka nav vairs vērts un VELK šīs attiecības aiz astes.

Laikam sanāca skarbi, bet nu to saku pēc pieredzes, jo manas pirmās attiecības vilkās veselus 5 gadus.. 3 no tiem bija OK... pēdējie divi vienkārši pieraduma pēc... un ļooti nožēloju, ka tā vilkām garumā... Un jā arī es tobrīd domāju.. mums ir problēmas bet mīlestība arī ir.. izrādās nebija viss...
 
dio 17.04.13 09:30:48
Pirmkārt jau jāsaka tā, ka nav ilgstošas attiecības kurās nemēdz būt periodu, kad nav rutīnas, kad nav nesaskaņas utt.. tas ir visiem, VISIEM. Cita lieta ir vai tas tiek izrādīts uz āru citu acīm. Esmu par to, ka nesaskaņas paliek manā mājā aiz istabas durvīm tikai man un vīram zinot, citiem gar to nav nekādas daļas.
Būtiski mainās attiecības uzsākot kopdzīvi, patiesību sakot daudzas tā teikt izklaides vismaz sākumā izpaliek, jo visam taču ir nepieciešami līdzekļi, arī dzīvošanai...
Un jā, vīrieši lielāko tiesu ir skubināmi, to mēs mācāmies viens no otra attiecībās, es mācos pieņemt, ka ne vienmēr viss tiks izdarīts kā esmuvēlējusies, taču priecāšos par daudzam citām lietām, savukārt vīrietis ar sievietes palīdzību palēnām iemācīsies, kas ir svarīgi sievietei un ģimenei... tas ir laika jautājums un abu vēlme mācīties.
Varbūt vienkārši jātiek skaidrībā no sākuma ar sevi, ko esi gatava sevī mainīt? Kur esi gatava piekāpties.. kāda ir bijusi pagātne un kādu redzi nākotni...vārdu sakot jārod kompromiss ar sevi un tad ar vīrieti, vienalga vai tā būtu kopā palikšana vai šķiršanās... Veiksmīgi.
Viesis
susurs22 16.04.13 22:46:53
Atvainojos, ka tik gari tas viss sanāca. Rakstot neizskatījās tik traki :D
Viesis
susurs22 16.04.13 22:42:04
Sveikas, daiļās dāmas! :)

Jau kādu laiku jūtos tāda nekāda.. Ar savu puisi esam kopā 2 gadus. Šīs ir manas pirmās attiecības jebkurā jomā ( :) ), viņam pirmās nopietnās.
Mīlam viens otru, tas ir noteikti.
Nezinu, laikam vaina ir manī, bet ir lietas, kuras gribas mainīt savā puisī, piemēram, es *gribu blakus sev mērķtiecīgu cilvēku ( viņam pagaidām nav nekādas baigās ambīcijas).
*Man ir gandrīz pavisam zudusi uzticība attiecībā par viņa dzeršanu, vairākas reizes ir pievīlis ar savu uzvedību un nesaprašanu, kad ir jābeidz dzert - to viņš vnk nejūt!
* Ļoti, ļoti gribu kaut kādu attīstību mūsu attiecībās, viss ir iestidzis pamatīgā rutīnā, man pat vispār vairs negribas domāt par seksu. mans libido ir vnk zem nulles.

Tikties arī sanāk reti (reize divās ned.), šobrīd vnk tāda situācija, ka nevaram to mainīt.
Es viņam esmu teikusi jau vairākkārt, kas ir tās lietas, kas mani neapmierina. Viņš, protams, grib mainīties - bet manuprāt, tas vnk neizdodas..

Vienkārši asaras saskrien acīs, kad jādomā, vai tiešām vienreiz jāizbeidz viss, ka šīs attiecības nav tādas, kādas vēlos BET vai kādas citas man to sniegtu?

Puisis pats par sevi ir ļoti foršs, tagad kad ir darbs, sācis domāt, kā mani iepriecināt, bet parasti man viņš ir jāskubina uz kādu rīcību, lai nebūtu jāsēž mājās..

Strīdamies arī samērā bieži, laikam viss dēļ tās rutīnas un pārsvarā jau es esmu tā, kas piekasās. Vājuma brīžos, kad viņš mani ir smagi pievīlis, esmu pielikusi punktu, abi ar asarām acīs, bet nu vienkārši nevaram izšķirties. Pēc šādām reizēm izrunājamies kārtīgi un tā turpinam līdz nākamajai reizei..

Laikam biju iedomājusies pārāk daudz, kādas gribēju savas attiecības ar vīrieti!
Redzot, cik citiem pāriem foršas attiecības - visādas kopīgas izklaides, izbraucieni, ah :(

Es sevi mierinu arī ar to, kad vnk jāgaida, kad viss nostāsies savā vietā - es beigšu nākamgad augstskolu, cerams, ka darbs arī tad jau būs un tad tik tā lieta forši varēs sākties, kārtīga pieaugušo dzīve. Vienkārši cenšos būt pacietīga.


Un vēl iespaidojoties no PRECAMIES?! mūsu nesaskaņas noveļu arī uz horoskopu nesaderību, bet nu nez ( es mežāze, viņš - dvīnis).

Lab, pietiks man rakstīt :D

Labprāt, uzklausīšu padomus, varbūt arī kāda ir gājusi cauri tādai pieredzei un kā ir galā viss sanācis :)

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv