Saki to šeit!

ko labaak nedariit? (4)

Viesis
milly12 14.04.13 15:00:33
Abiem ir pietiekoshi daudz gadu. Man personigi 24. Puisim vairaak.
Sarunaats noteikti nekas nav, jo paarsvaraa visi bombardeetaaji ir no manas pagaatnes, tur nav saistiibas.
24/7 bija taadeelj, ka straadaaju tikai es pa dienu, bet puisis pelniija naudu sanjemot bezdarbniekus un kaut ko tirgojot. Aiziet nekur nevareejaam ,izbraukt arii nee, jo sekojaam liidzi finanseem, seviski ziemas meeneshos kad lieli komunaalie jaamaksa.. Taa nu sanaaca ka bija tikai mans darbs un maajas, seedeeshana pie Tv. :(

hiperkeri 14.04.13 14:17:43
man ir tāda sajūta,ka tavs čalis savus draugus ir sarunājis vai nu pa kādu darba elefonu vai kā tā sūtīt īsziņas tev,lai pārbaudītu,cik Tu esi uzticīga..vai kādus paziņas,kolēģus,nezinu.Parasti tādas `sakritības` nenotiek.Šādi `bumi`,kad vīrieši pastiprināti pievērš uzmanību parasti notiek tad,kad jau sāc attiecības ar vienu konkrētu cilvēku.Tādi tie cūcības likumi ir.Manuprāt,tagad derētu padomāt pašai par sevi un saprast,kāpēc tev otrs cilvēks bija nepieciešams 24 stundas diennaktī.Varbūt tā nav mīlestība bet vairāk pieradums/atkarība no otra cilvēka.arī tā mēdz būt.Tāpēc silti iesaku izvēdināt galvu,nevis mesties nākamajās cilpās ar citiem puišiem,lai radītu jaunas problēmas tikai sev pašai.

dio 13.04.13 15:45:53
Cik jums ir gadu abiem?
Kāpēc jūsu ģimenes ir pret jūsu attiecībām?
Vai neko abi nedarat, tik sēžat kopā 24/7?
Es kaut kā īsti laikam neizpratu situāciju, pastāsti vairāk :)?
Viesis
milly12 13.04.13 12:49:36
Sveikas. Esmu neizpratnee par to, kas notiek manaa dziive. Nevaru saprat ko man iesaakt un kas man ir vajadziigs.
Dazhas nedeeljas atpakal izkiiros ar puisi, ar kuru biju kopaa 4 gadus. Skirsanas iemesls - par daudz pavadiijaam laiku kopaa, gandriiz 24/7 Peec dazhaam dienaam vinsh atnaaca atpakal un raudaaja, gribeeja saakt visu no jauna, es teicu, ka negribu skriet laikam pa priekshu. Peec tam peeksni man no gaisa uzkrita kaads chalis,, kursh gribeeja satikties, ar kuru satikos, parunaajos kaa ar draugu un mees devaamies katrs savu celju, bet peec tam veetulee vinsh man atzinaas miilestiibaa un ljoti veeleejaas uzsaakt attieciibas. Tas pats notika ar veel diviem puishiem. Shobriid katru reizi ejot ar kaadu satikties, man jaasleedz aaraa telefons, jo visi ar mani grib attieciibas. Bet sirds velkaas pie taa ar kuru izskiiros. Muusu gjimenes un draugi ir pilniigi pret muusu attieciibaam un mani, gan vinju nemitiigi briidina ka labaak nee. Un gala rezultaataa puisis arii taapaat kaa es tiekaas ar citaam meiteneem (protams, brauc arii pie manis) un arii ir paardomaas par to vai vinsh maz veelaas artkal buut ar mani kopaa. Muusu attieciibas nebija sliktas, tikai visa kaa bija par daudz un atkal taa romatiskaa puse muusu attieciibas jau izkrita. Es shobriid zinu tikai vienu, ka neveelos palikt viena pati. Man ljoti vajag droshiibu, aizsardziibu un stabilitaati. Juutos kaa no laivas izsvietsa un nevaru saprast kaa buutu pareizaak izveerteet to, kas pashai ir nepieciesams. Vai ir kaada kas nonaakusi liidziigaa situaacijaa?

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv