Saki to šeit!

Plaisa attiecībās (7)

rebeka 04.04.13 15:43:36
Vispār es neironizēju, es tā arī domāju, pēc aprakstītā tā šķiet... :(
Viesis
opalais 04.04.13 14:13:11
Nevajag te ironizēt.

rebeka 03.04.13 17:49:03
Izklausās, ka izturas labi, jo uzaicinot ciemos viegli var tikt pie seksa, bet neko vairāk arī nevajag...
Viesis
opalais 03.04.13 17:04:01
Mēs jau esam tik daudz runājuši par to. Mana attieksme nebija diez ko jauka. Viņš teica, ka agrāk uztraucās, lai es nedusmojos, bet tagad jau domāja: "nu, kas tad atkal būs". Viņš vēl joprojām aicina mani tikties un aicina pie sevis, viss it kā mīļi, bet apziņa, ka viņš man ir teicis, ka nemīl mani vairs tā. Ja viņš mani nemīl, kāpēc viņš tik labi izturas? Vēl vakar es jautāju, vai viņš tiešām mani nemīl, viņš teica, ka negrib to teikt. Grib pataupīt tos vārdus, lai nepateiktu un pēc tam neizrādītos, ka tā nav. Es nesaprotu, kas ir noticis.

spotorno 03.04.13 14:02:44
Te var būt jebkas - no vienkārši pierašanas un nevēlmes palikt vienam, līdz par neapzinātai mīlestībai, kura mijas ar strīdiem tieši neskaidrību dēļ - kādas ir jūsu abu jūtas vienam pret otru.
Manuprāt, būtu patiesi jāizrunājas - ko kurš no jums jūt, kur ir šaubas un kāpēc, ko kurš saprot ar mīlestību, attiecībām, krāpšanu, ģimeni, atpūtu utt.
Ar to vispār būtu jāsāk uzsākot romantiskās attiecības, sākumā jānoskaidro visu par otru cilvēku un tad jau tas kopumā paliek skaidrs, - uz ko cilvēks ir spējīgs utt.

Vēlu veiksmi noskaidrot situāciju :)

rebeka 03.04.13 13:15:00
Hmm kāpēc tu domā ka nemīl, tas ka nesaka to vārdiem nenozīmē ka nemīl, varbūt pats nemaz nezin, ka mīl :D
Viesis
opalais 03.04.13 11:29:38
Mēs esam jauni, man 19 un viņam 22. Esam kopā pusotru gadu. Pirms kādām 2 nedēļām mums attiecībās radās plaisa, kad mēs kā jau bieži pēdējā laikā sastrīdējāmies un viņš vairs nevarēja saprast vai mums palikt kopā vai labāk šķirties. Viņš negribot mani mocīt, jo es gribēju vairāk uzmanības, bet viņš bija aizņemts bieži. Viņš ir tāds cilvēks, kas vienu mazu domu izmarinē līdz tam, ka karš varētu sākties, ļoti impulsīvs, bet visbiežāk pēc tam saprot, ka ir pārspīlējis. Manas neapmierinātās attieksmes dēļ viņš sācis saprast, ka vairs nemīl mani kā agrāk. Viņš pēc tam lūdza vai varam mēģināt vēlreiz, jo tā būs liela kļūda, ja mēs izšķirsimies.

Viņš vēl joprojām nav teicis, ka mīl mani un apšauba to. Bet tajā pašā laikā pašā laikā viņš ir tik mīļš, samīļo, rūpējās par mani, viņš bieži saka, ka negrib laist mani vaļā, jo esmu viņam ļoti svarīga!? Es nezinu vai tas ir pareizi, bet pēc ilga laika starp mums atkal ir kaisle, līdzīgi kā parasti sākumā, kad visu laiku nodarbojas ar seksu. Viņš saka, ka zin, ka viņš mani moca, bet saka, ka viņam ir jūtas pret mani, esmu viņam vistuvākais cilvēks, esmu ļoti svarīga un ļoti grib mēģināt šo pārciest. Es esmu jauna un nekad ar neko tādu neesmu sastapusies. Kā tas varētu būt - ir jūtas, esmu svarīga, bet tajā pašā laikā nemīl?

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv